Skocz do zawartości

Od dzisiaj należę do związku sportowego


mac

Rekomendowane odpowiedzi

Pozamykali siłownie, ale nie dla zawodowców. A zatem stałem się zawodowcem i ogłaszam, że należę do lokalnego związku morsów, a wyrobienie formy jest obowiązkowe, żeby przetrwać kondycyjnie w lodowatej wodzie. Kombinujemy z ziomeczkami już xD

 

(Nie)rząd pierdolić w dupę.

 

Podam za jakiś czas info, czy ten pomysł przejdzie, znam kilku kumatych zawodników.

 

Dajcie znać, czy coś podobnego kombinujecie u siebie.

Edytowane przez mac
  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie, jak jestem na urlopie w domu, to mam swoją siłkę, obecnie wyjeżdżam do pracy zagranicę, często w nowe miejsca. Wówczas cisnę total kalistenike, pompki, burpees'y, taśmy, paraletki, kółka gimnastyczne. To, mój sprzęt na wyjazdy. 

Teraz wyjeżdżam, na dłużej, więc nie robi mnie, to zamknięcie aż tak. Niemniej, jednak wciąż mnie wkurwiają te restryckję, bo np, jak jeżdżę na rowerze, a potem chcę wejść do sklepu, na zakupu, to jak ubieram maseczkę, wydaję mi się, że się w niej uduszę. Tragedia, pomysł Twój wydaje się dobry, daj znać. 

 

Tutaj znowu cały ten, cołczing wydaje się coraz bardziej pojebany, bo nie dość, że człowiek nie ma szans z zawodowcem, bo zaczął od dziecka, to jeszcze jak by chciał nadgonić, to mu zamkną siłki itp.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładają też grupy wyznaniowe, dla których miejscem kultu jest siłka :D
Skoro mohery nadal mogą popierdalać do kościółka a to największa grupa ryzyka którą powinni zamknąć pierwszych... Jebany kabaret.

Patrzę na to wszystko z UK i trzymam kciuki żeby u nas Borysa tak nie popierdoliło. Dopiero co wróciłem na siłke. 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, mac napisał:

Pojebane czasy, Miś wiecznie żywy.

Już nie tak daleko. Za parę miesięcy zacznie ludziom brakować pieniędzy na jedzenie i podstawowe rzeczy i może w końcu zrobią porządek z tymi komunistami.
Chociaż to chyba marzenia ściętej głowy, bo u nas każda "rewolucja" musi być przeprowadzona na zlecenie obcych służb. Patrz tw. bolek.
Zresztą mnie ciekawi jak to jest że tyle ludzi poszło za takim przygłupem, który nawet zdania nie potrafi złożyć poprawnie.
Pewnie reszta społeczeństwa uznała go za swojaka, bo wypowiadał się i myślał na ich poziomie... Ale smutne.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mac napisał:

Pozamykali siłownie, ale nie dla zawodowców. A zatem stałem się zawodowcem i ogłaszam, że należę do lokalnego związku morsów, a wyrobienie formy jest obowiązkowe, żeby przetrwać kondycyjnie w lodowatej wodzie. Kombinujemy z ziomeczkami już xD

 

(Nie)rząd pierdolić w dupę.

 

Podam za jakiś czas info, czy ten pomysł przejdzie, znam kilku kumatych zawodników.

 

Dajcie znać, czy coś podobnego kombinujecie u siebie.

Osiołki z rządu będą chcieli pewnie żeby przedstawiać karte sportowca, a do tego trzeba mieć badania - a placówki ochrony zdrowia pozamykane. Poraża mnie ich poziom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Mordimer napisał:

Osiołki z rządu będą chcieli pewnie żeby przedstawiać karte sportowca, a do tego trzeba mieć badania - a placówki ochrony zdrowia pozamykane. Poraża mnie ich poziom

To sa tylko aktorzy odgrywajacy role.Dziwi mnie to ze jeszcze ktos wierzy w jakies suwerennosci czy tam inne demokracje.Leca ze skryptu ktory im dostarczono ot co. Jak mi zamkna silke bede biegac , troche sprzetu mam w domu napewno nie sflaczeje ?

Edytowane przez thyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, thyr napisał:

To sa tylko aktorzy odgrywajacy role.Dziwi mnie to ze jeszcze ktos wierzy w jakies suwerennosci czy tam inne demokracje.Leca ze skryptu ktory im dostarczono ot co. Jak mi zamkna silke bede biegac , troche sprzetu mam w domu napewno nie sflaczeje ?

Jak w większości państw z tzw. demokracją odgórnie sterowaną.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Perun82 napisał:

Już widzę skarbówkę w asyście policji jak będą sterczeć przed drzwiami sali i mandaty nakładać. Oczywiście rozporządzenie napisane z dupy i urzędas będzie sobie interpretował zgodnie z wewnętrzną instrukcją - wincyj mandatów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Perun82 dobrze robią, to już jest totalny świat absurdu. Kościół otwarty, siłownie zamknięte. Wow. Hodują sobie desperatów i niedługo na ochronę cały budżet pójdzie. Nie wierzę, że ktoś nie rozjebie się psychicznie do tych świąt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, mac napisał:

Hodują sobie desperatów i niedługo na ochronę cały budżet pójdzie. Nie wierzę, że ktoś nie rozjebie się psychicznie do tych świąt.

Czyli cel osiągnięty - masa zdesperowanych, zestresowanych oraz przede wszystkim zdezorientowanych obywateli. Marzenie każdej władzy - tyle rzeczy można z tego ulepić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, SławomirP napisał:

Tak, omijam akcyzę i podatki.

Tutaj gdzie mieszkam, ludzie zrzeszają się w stowarzyszenia. Dzięki temu mogą się ubiegać o dotacje, odpisy od podatku, robić zbiórki pieniężne i np. ubiegać o użyczenie sali miejskiej na swoje zebrania statutowe, czyli normalne imprezy.

To jest duże pole do popisu dla kogoś ogarniętego w przepisach administracyjnych.

Edytowane przez Yolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Burmistrz Manchesteru np. postawił się, że restrykcji wprowadzać nie będzie. Gazety piszą wręcz o "buncie". 

 

A do mnie dziś wystartował posterunkowy Wiesław, że bandana, to nie maska. Tak mnie wkurwił swoim debilizmem, że pierwszy raz w zyciu miałem szczerą ochotę dać po mordzie mundurowemu ? Niezbyt ciekawe się to zaczyna wszystko robić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, maroon napisał:

A do mnie dziś wystartował posterunkowy Wiesław, że bandana, to nie maska. Tak mnie wkurwił

Tylko czekają, aż się wyłamiesz i dasz w ryj, a później po sądach. Z Policją to chyba trzeba jeszcze większego debila zgrywać niż oni, wtedy ok.

 

Naśladuj Morawieckiego eee, yyy, ooo, iiii, kwiii, Panie władzo, tego, eee, noooo, bo byłooo, coś, tegooo i normalnie założyłem, więc, sramy się nie posramy, yyy, jakoś tak to szłoo, chybaaa xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, mac napisał:

stałem się zawodowcem i ogłaszam, że należę do lokalnego związku morsów

 

4 godziny temu, UncleSam napisał:

Zakładają też grupy wyznaniowe, dla których miejscem kultu jest siłka :D

Fajne fajne pomysły, szanuję, tak trzeba działać.

 

Siłownie są zamknięte ale można robić formę w Street workoucie. Można w ten sposób na prawdę wiele osiągnąć. Większość chłopaków na siłce nie jest w stanie zrobić 10 poprawnych podciągnięć na drążku, więc śmiało się mogą przenieść na placyk. Nie potrzebują tych wszystkich ciężarów ani maszyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pacman napisał:

Siłownie są zamknięte ale można robić formę w Street workoucie. Można w ten sposób na prawdę wiele osiągnąć. Większość chłopaków na siłce nie jest w stanie zrobić 10 poprawnych podciągnięć na drążku, więc śmiało się mogą przenieść na placyk. Nie potrzebują tych wszystkich ciężarów ani maszyn.

U mnie niestety nie funkcjonuje taki placyk. Pierwsza rzecz to bym przeszedł. Ja po prostu chcę z domu wyjść ponapierdalać z żelastwem i dobrze się poczuć, ale nieeeee. Na moją siłkę 8-12 osób w porywach chodzi, więc cały chuj, a i tak nie można. Każdy mógłby dosłownie oddzielnie trenować w wybranych godzinach po porozumieniu. Ale nieeeeee to nieeeee.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, mac said:

Tylko czekają, aż się wyłamiesz i dasz w ryj, a później po sądach. Z Policją to chyba trzeba jeszcze większego debila zgrywać niż oni, wtedy ok.

Jako posiadacz czerwonej książeczki muszę umieć się opanować. Tu po prostu wyłażą skandaliczne braki w szkoleniu funkcjonariuszy oraz ich poczucie bycia lepszymi... skądś to znamy. Jednak zaczyna mnie martwić ta zwiększająca się tendencja czepiania się o wszystko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.