Skocz do zawartości

Od dzisiaj należę do związku sportowego


mac

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, mac napisał:

Pozamykali siłownie, ale nie dla zawodowców.

 

To podobnie sensowne, jak to, że wprowadzili godziny dla seniorów nawet w sklepikach szkolnych. ☺️

A do spożywczaka w godzinach 10-12 wchodzimy tak:

 

95159528_max.jpg

 

Maska de besta, tu tego.

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie w ogóle zwracać uwagę na rządowe strony www tylko skoncentrujcie się na przepisach rozporządzenia bo ja naprawde nie wiem jak można tworzyć takie buble prawne. 

 

Przede wszystkim w rozporządzeniu wyraźnie jest mowa, że wyłączone z zakazu są siłownie, które są PRZEZNACZONE dla osób uprawiających sport w ramach współzawodnictwa sportowego, zajęć sportowych lub wydarzeń sportowych a każdy klub fitness jest do tego przeznaczony. 

 

Rozpierdalaja ludziom biznes a nawet nie potrafią przepisu skonstruowac dobrze. 

 

 

 

Edytowane przez Mroczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytajcie sobie jeszcze ustawę o chorobach zakaźnych to rozporządzenie jest kurwa niezgodne z ustawą. 

 

Mamy w Polsce hierarchię źródeł prawa jeszcze jakąś czy już nie? 

Zrobili kurwa właśnie taki bazjel, że ludzie już sami nie wiedzą czy mogą chodzić na siłownię czy nie przedsiębiorcy sami nie wiedzą czy mogą prowadzić swoje biznesy czy nie. 

Narazili tych ludzi na gigantyczne straty finansowe i w konsekwencji faktyczne bankructwo. 

 

Ponadto to rozporządzenie nie uderza tylko w branże fitness, ale również kluby nocne które również zostały bezprawnie zamknięte. 

 

W art 46b ustawy o chorobach zakaźnych jest mowa o czasowym w ograniczeniu prowadzenia działalności a nie o zakazie prowadzenia działalności. 

Edytowane przez Mroczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, trop napisał:

@mac

Dawaj znać co Ci z tego wychodzi bo... dzięki Twojemu pomysłowi przyszło mi do głowy- "A czemu by nie spróbować?" ?

Mam zbiórkę w następnym tygodniu z mądrymi głowami. Dam znać, czy pomysł wypali. Ogólnie u mnie ludzie totalnie wkurwieni. Nie wiem, czy chociaż jedna osoba popiera zjebę.

 

U mnie to ostro dbali. Dezynfekcja, tylko dwie osoby jednocześnie na siłce, dogadywali się po znajomości. Ludzie naprawdę w porządku i uważali, żeby przypału nie robić. A tutaj kurwa blokują chuje. Zamiast wynagradzać poważne prowadzenie interesu to zamykają. Nie rozumiem, jakim cudem politycy nie siedzą jeszcze w więzieniach za te spierdolone decyzje. Wściekłość, nic więcej.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.