Skocz do zawartości

Odwrócone wzorce, zmiana systemu myślenia, mizoandria


deleteduser140

Rekomendowane odpowiedzi

1. Wzorzec męski, odwrócona rola ojca - matka zajmowała się wszystkim, waleczna. Przejęcie jej cech(bardzo przydatnych w życiu), brak więzi z ojcem z jego winy

 

2. Wszelkie problemy w życiu - głównie praca,  tylko przez mężczyzn, niestabilni, niedbali, mściwi 

 

3. Związki - małe zgrzyty, trochę doświadczenia, kończone gdy kobiety nie spełniały pewnych kryteriów 

 

4. Podsumowanie - wszelka nienawiść skierowana do mężczyzn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba wrócić do pierwotnego modelu rodziny i człowieka aby się unormowało to o czym piszesz. Kultura zbyt mocno ingeruje w naturę, stąd takie kwiatki. Uczysz się nowych wzorców?

 

Swoją drogą ciekawe obserwacje, ale mógłbyś to napisać bardziej zrozumiale, ponieważ, aby skumać o co Ci chodzi musiałem to przeczytać kilka razy.

 

 

Edytowane przez Lucjusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Zmeczonyzyciem napisał:

Chociażby patrząc na odpowiedzi tutaj zamieszczone można (...) że część gości leczy kompleksy na swoim forum.


 

Wnioskować? Pomyśleć? Uznać? Zgodzić się? Nie zgodzić się? Zaproponować? Oponować? Być w opozycji do zdania że? 

 

Rozumiem, że jesteś zmęczony już tym życiem, ale nie sprawiaj że reszta się przez Ciebie męczy. Myśli można wyrazić w miarę bezboleśnie, nawet jak się jest zmęczonym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z małego szacunku do was wyrażam je jak chce.

 

49 minut temu, Owar napisał:

Stwierdzenie "nienawidzę mężczyzn" to swego rodzaju projekcja. Mam bardzo niskie poczucie własnej wartości, ale nienawidzę ich, bo siebie nienawidzić nie będę.

 

Ergo: nienawidzę mężczyzn = jestem(dla siebie samego) śmieciem.

Przemyślenia godne zamieszczenia w CKM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.