Skocz do zawartości

Nice Guy Quiz


Feniks77

Nice Guy Quiz  

18 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Test na Miłego Faceta ze strony dr. Roberta Glovera: https://www.drglover.com/site/drglover/files/pdfs//nice-guy-quiz.pdf . Twój wynik to...

    • 0 – 21: Kantowałeś ;-)
    • 22 – 33: Jesteś bliski ideału (albo wypierasz).
    • 34 – 50: Jesteś na dobrej drodze do Miłego Faceta.
    • 51 – 70: Z całą pewnością jesteś Miłym Facetem!
    • 71 – 88: Jesteś wręcz plakatowym przykładem Miłego Faceta!


Rekomendowane odpowiedzi

Na stronie Roberta Glovera znalazłem test na Miłego Faceta - dobry wstęp do lektury książki. Zwłaszcza jak komuś wyjdzie powyżej 33 pkt.. Niewiele spotkałem pozycji bardziej otwierających oczy (kilka by się znalazło, ale jest w czołówce). Właśnie jestem w trakcie drugiego czytania. 

 

Mój wynik - 66 :( 

Ciekawe jaka będzie forumowa średnia - mam swoje podejrzenia, ale cicho sza ;) 

Edytowane przez Feniks77
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minutes ago, SzatanKrieger said:

Przejrzałem te pytania i chyba miałbym prawie 100 (jeszcze całkiem nie dawno)

 

Dziękuje, za ten temat i listę :) 

Nie spodziewałem się, że mnie przebijesz, bracie.

1 hour ago, PrzemAss said:

Wynik - 33

 

Niemniej mało konkretne pytania, do wielu dodałbym o wiele więcej niż odpowiedź jednym słowem. 

 

Podsumowując, jestem osobą nie rzadko słyszącą o tym że jestem egoistą więc wynik może odpowiada rzeczywistości. 

W sumie to zazdroszczę wyniku. 

Że pytania mało konkretne to akurat racja. 

A co do egoizmu - przynajmniej umiesz zadbać o siebie, cała reszta jest mniej istotna.

 

Orócz "No more Mr Nice Guy" po polsku, znalazłem też Glovera "Dating Essentials for Men" po angielsku. Nie czytałem, ale po pierwszej pozycji uważam, że to mądry facet, nie nawiedzony coach tylko normalny psycholog i terapeuta. Jakby komuś trzeba było którąś z nich "pożyczyć" w postaci ebooka - to priv.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę tego testu i nie wiem, czy jestem ślepy, czy reszta użytkowników tak o, wpisała jakiś wynik z dupy, żeby autorowi tematu nie było przykro.☺️

 

Ogólnie, parę lat temu zdarzało mi się czasem słyszeć, że jestem dobrym człowiekiem, obecnie po solidnej pracy nad sobą, zdarza się raczej dowiedzieć, że jestem manipulator i menda. ☺️

Ale to pomówienia, realnie wszystko poszło w lepszym kierunku, niż było dawniej.

 

Edit: a ok, już wiem, gdzie link został ukryty, patrzyłem w treści postu otwierającego temat.

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, SzatanKrieger napisał:

Przejrzałem te pytania i chyba miałbym prawie 100 (jeszcze całkiem nie dawno)

 

Dziękuje, za ten temat i listę :) 

Ja zobaczę później bo muszę na kompa wejść żeby to sprawnie zrobić, ale czuję że wynik będzie u mnie podobny :D

Jestem ciekaw wyniku forumowego Babiarza @RENGERS  :) 0? Xd

Edytowane przez bassfreak
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Feniks77 napisał:

Nie spodziewałem się, że mnie przebijesz, bracie.

 

Ohhh, dużo by mówić :) 

 

- nie czujesz się wystarczająco dobrze
- bijesz samego siebie
- pytasz wartość własną
- ludzie źle cię traktują
- zniszczona samoocena
- brak poczucia własnej wartości
- brak miłości własnej
- brak energii
- wysyany przez innych ludzi
- szukanie walidacji z zewnątrz
- ludzki zadowalacz
- miły facet
- z kobietami poczucia, że jestem wiecznie nie wystarczający
- bycie używanym przez kobiety, do ich gierek

 

To wszystko jest pokłosie wychowania w narcystycznym środowisku i braku bezwarunkowej miłości od jednego z rodziców :) 

 

Stąd aktualnie nie wiem ile bym miał, ale jeśli taki marny przypadek był w stanie coś z tym zrobić to wy też możecie :) 

 

 

 

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynik 35.

 

Zabawny test, nie uznaję się za Nice Guy, chociaż odwdzięczam się i doceniam ludzi jeśli mam za co. Musiałem dodać sobie parę 3 i 4 z racji różnic światopoglądowych, w pytaniach o analityczność i szczerość. Także tolerowanie rzeczy nieprzyjemnych jest niejednoznaczne, jeśli jest to część hartowania się i wzmacniania ciała/ducha, to nie widzę w tym nic złego.

 

Nie czytałem tej książki, po tych pytaniach wydaje się mieć sens w wyciąganiu ludzi z przegrywu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minutes ago, bassfreak said:

@SzatanKrieger @Feniks77

 

71 XD a forum się dziwi że ciągle marudzę na brak powodzenia. 

No to gratulacje. Ja wrzuciłem na luz, wyciszyłem libido, mam głowę zajętą, robię medytacje i treningi, ogólnie minimalizm, regularność, zen i radość z barw spadających liści ;) Akceptuję co jest, pożegnałem co było, zacząłem terapię, dużo i z radością czytam, często widuję córkę, ostatnio adoptowałem kota - i w sumię czuję się tak zakotwiczony, że nie widzę tu jakoś miejsca dla kobiety, nie wspominając o poczuciu braku. W dupie mam powodzenie. Jak mnie przyciśnie to pójdę do divy, mam taką jedną miłą dziewczynę niedaleko. 

 

Kliknij wynik w ankiecie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43. Mimo wszystko uważam, że niektóre pytania są bzdurne i nie mają sensu w tym quizie np:

- "I struggle to live up to my potential in work and career." - co jest w tym złego? im bardziej się rozwijam, tym więcej zarabiam. Nie widzę zależności
- "I have hidden thoughts or behaviors that I donʼt want people to know about." - bycie w 100% szczerym też nie jest dobre, jak każda skrajność. 
- "I hold back my feelings." - przydatna umiejętność, którą powinny stosować osoby, które zbyt wcześnie się napalają i to po nich widać - desperacja przynosi odwrotny skutek, więc jeżeli ktoś potrafi się pohamować, co w tym złego? Oczywiście jak ktoś się podoba to trzeba od razu pojechać z grubej rury i nie udawać, że chodzi o koleżeństwo. Ale też nie można za bardzo się odsłaniać, bo jak ktoś za szybko się wkręci i powie co czuje (miłość, związek bla bla), to dostanie soczystego kosza.

- "I struggle to find my passion and purpose in life" - nie wiem jaki to ma związek z byciem miłym facetem. Czy jeżeli ktoś znalazł pasje za dzieciaka to nie jest nice guyem?
- "I am less than completely honest." - całkowita szczerość to zabójca, pewne rzeczy lepiej przemilczeć, Ale ogólnie kumam sens, zbyt mili goście często ukrywają prawdziwe zamiary, co nie jest do końca atrakcyjne.

- "Procrastination and/or finishing things I start is a problem for me." - prokrastynacja, nie widzę zależności

- "I try to follow the rules and do it right" - zależy o jakie zasady chodzi, ale ogólnie lepiej przestrzegać prawa, nie widzę benefitów wybierając tryb awanturnika-foliarza.

- "I am more analytical than feeling." - tutaj moge się zgodzić, jest zależność, że osoby analityczne mają problemy z relacjami, ale czy od razu są przez to mili? Raczej brak pewności siebie spowodowany brakiem ekstrawertycznego zachowania
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.