Skocz do zawartości

Niewłaściwe postrzeganie policji


Trevor

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Kespert napisał:

A człowiek z człowiekiem się dogada.

No właśnie. Mój kumpel ostatnio trochę naodpierdalał na skuterku - kupił sobie 125-kę i smakuje świat jednośladów, to mu się przejechało na czerwonym, nie włączyło kierunku i parę innych pierdół. Rozmowa zaczęła się od 1700 zeta. Stanęło na 100zł i 1 pkt. Bo człek z człekiem się dogada.

 

Ale problem zaczyna się, kiedy masz do czynienia z jebniętym debilem, który nie chce się dogadać, tylko zademonstrować, co to nie on. Przypomnę to może przykład akcji debili pod dowództwem jeszcze większego debila, co to wbili pod zły adres i połamali kręgosłup Bogu ducha winnej kobiecie. I jeszcze się wypowiadał jeden debil z drugim, że wszystko spoko, bo to jakiś cieć im ten adres wskazał. Trochę słabo, że debil, który nie potrafi samodzielnie znaleźć adresu i daje się wkręcić randomowemu cieciowi, jest uzbrojony w broń automatyczną. A czy jakiś związek zawodowy policjantów potępił tę akcję? Czy rzecznik prasowy policji wyraził ubolewanie? Nie, kurwa, było zwalanie winy na ciecia, że niby ich wkręcił i pierdolenie, że pomyłki się zdarzają. Po takim zachowaniu trudno mieć jakiś zbiorowy szacunek do policji jako instytucji.

 

A tego pana pamiętacie?

Biało - Czerwony | Blog prawicowy

 

Podsumowując, wielu policjantów jest spoko, niemniej mają opinię zszarganą przez różne męty i szuje, które robią gnój, a stanowisko oficjalne policji zawsze jest 'nic się nie stało', choć doskonale wiadomo, że stało się sporo. Jak np. w sprawie Igora Stachowiaka, co pokazuje, że od czasów Grzegorza Przemyka ta instytucja niewiele się zmieniła.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjmowanie kadr "po taniości" z jedynie dostępnych "odpadów", to nie jest jedyny ani najważniejszy powód, dla którego Policja jaka jest, każdy widzi.

Największym problemem jest jej upolitycznienie i post/komunistyczna "mentalność rodem z Łubianki".

 

mqdefault.jpg (Sierżant Kamil Całek - w akcie protestu odchodzi z Policji... )

 

Jeśli policjant dochodzi do takich wniosków to nie jest dobrze. I jeszcze do tego, gdy policjant stwierdza, że znakomita większość się z tym nie zgadza ale wciąż robi co im każą, to cóż ja mogę na ten temat powiedzieć...

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minutes ago, Adams said:

to mu się przejechało na czerwonym, nie włączyło kierunku i parę innych pierdół.

Pierdoły to są póki kogoś nie zabije. 

16 minutes ago, wrotycz said:

Jeśli policjant dochodzi do takich wniosków to nie jest dobrze. I jeszcze do tego, gdy policjant stwierdza, że znakomita większość się z tym nie zgadza ale wciąż robi co im każą, to cóż ja mogę na ten temat powiedzieć...

Myślę że to nie jest tylko problem w policji, ale ogólnie w służbach mundurowych. Nadal w pewnym stopniu funkcjonują u nas wzorce rodem ze wschodu. Prywatne folwarki z jednostek, nepotyzm, kolesiostwo które przykrywa zasady itp. ale myślę że to się nigdy nie zmieni bo taka jest rzeczywistość wszędzie na świecie.

 

"Świat potrzebuje złych mężczyzn żeby trzymali innych złych w ryzach"

Edytowane przez Trevor
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Analconda napisał:

zostaną skazani przez sądy ulicy gdy bandyterka przejmie władze.

Ciekawe gdzie pójdziesz jak Ci ta bandyterka kogoś z rodziny pobije albo okradnie.

 

Z całym szacunkiem ale jak Ty czasem coś dojebiesz do pieca to aż się woda gotuje...

 

Ehh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam "Resort" od środka i od zewnątrz. Miałem do czynienia z tymi, którzy byli przesłuchiwani w komisjach sejmowych (tzw śledczych) i mam czasem do czynienia z funkcjonariuszami w służbie czynnej. Jest odsetek entuzjastów. ale większość heh... dużo mógłbym napisać o ich niekompetencji, nadużywaniu uprawień, absurdach, nieudolności...wyładowywaniu frustracji

reasumując - nigdy nie otrzymałem pomocy o funkcjonariusza Policji. Począwszy od wielu spraw służbowych (w określonych sytuacjach są zobligowani do podejmowania działań ale zawsze jakoś im nie wychodzi) kończąc na prywatnych (zgłoszenia : np. kradzież, taranowany przez tira na trasie, zakłócanie porządku, uszkodzenie mienia). Nawet o drogę nie ma co pytać bo mieli problemy z orientacją w terenie.

Jedyną służbą, którą szanuje i lubię jest Straż Pożarna.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.