Skocz do zawartości

Czym się różni męskie sefie od kobiecego?


Rekomendowane odpowiedzi

Po latach siedzeniu na instagramie, facebooku itd zauważyłem pewną różnicę w zdjęciach selfie facetów i kobiet.

Otóż mężczyzna robi zdjęcie samej twarzy a kobieta twarzy i cycków. 

Wytłumaczy mi ktoś tą usilną chęć pokazania cycków?

Pozdrawiam, miłego dnia ?

Edytowane przez fikakowo
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym mieć takie cycki, aby robić im selfie. Co prawda na instagram, to trochę za dużo, ale każdy ma inne granice świecenia publicznie ciałem.

36 minut temu, fikakowo napisał:

Wytłumaczy mi ktoś tą usilną chęć pokazania cycków?

Bo są ładne, a banda facetów się ślini. Niektóre co prymitywniejsze osobniczki to lubią i warstwą tłuszczu oraz gruczołów mlekowych podbijają sobie samoocenę. Nic nadzwyczajnego. Ja to robię na żywo włosami na łbie, więc nie lepiej.

 

Fajne cycki to jednak fajne cycki, co zrobić.

Edytowane przez Hatmehit
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, fikakowo napisał:

Po latach siedzeniu na instagramie, facebooku itd zauważyłem pewną różnicę w zdjęciach selfie facetów i kobiet.

Otóż mężczyzna robi zdjęcie samej twarzy a kobieta twarzy i cycków. 

Wytłumaczy mi ktoś tą usilną chęć pokazania cycków?

Pozdrawiam, miłego dnia ?

Jak facet ma sześciopak i klate to często też je eksponuje

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Libertyn napisał:

Jak facet ma sześciopak i klate to często też je eksponuje

Ale chodzi mi tu o selfie twarzy z przedniej kamery, czyli tej która jest na ekranie. Facet zwykle uchwyca samą twarz a kobieta zjeżdża kamerą w dół tak żeby było widać twarz i cycki.

Edytowane przez fikakowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, Libertyn said:

Może też powinienem. XD

Jak chcesz by ogarnięte laski dawały przy Twoim profilu "swipe left " - to śmiało :D  

Te mniej ogarnięte i nastawione wyłącznie na seks - może się skuszą ;) 

 

No ale w zasadzie na Tinderze jest mała szansa na znalezienie kogoś do porządnego LTR. ( Choć nie neguję całkowicie, że takowe przypadki się nie zdarzają)

3 minutes ago, thyr said:

Zapomnialas dodac : ktorych zmatchowalam ?

Którym od razu zapodałam swipe left jak tylko ich ujrzałam na liście.

 

Tindera swoją drogą już nie mam. To nie miejsce dla mnie ;) Piszę, żeby nie było dziwnych komentarzy ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Libertyn napisał:

Jak facet ma sześciopak i klate to często też je eksponuje

Dokładnie. 

 

Ja nie mam cycków, ale nie zwracam uwagi, robie fotę na wyciągnięcie ręki i samo się ustawia  ile sie miesci w kadr. Wy też tak robicie. Tyle że nie macie cyckow ktore widac wychylających się z dekoltu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, yrl napisał:

Może nie ma tragedii. Podeślij to ocenimy :D 

Jeden forumowicz twierdzi, że fajne, reszcie pozostawiłam moje obfite włosy:) 

 

Nie dziwię się specjalnie babom, które mają social media, że pokazują publicznie cycki- to najprostsza droga do uzyskania uwagi. Granica smaku i przyzwoitości została już dawno przekroczona na ulicach, a co dopiero w internecie. Nie przeraża mnie skala, ale wiek niektórych panien, już 13-14 latki potrafią bezpruderyjnie świecić ciałami całkiem publicznie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Hatmehit napisał:

Jeden forumowicz twierdzi, że fajne, reszcie pozostawiłam moje obfite włosy:) 

Ciekawe jaka jest tożsamość tego szczęśliwca.

4 minuty temu, Hatmehit napisał:

Nie dziwię się specjalnie babom, które mają social media, że pokazują publicznie cycki- to najprostsza droga do uzyskania uwagi. Granica smaku i przyzwoitości została już dawno przekroczona na ulicach, a co dopiero w internecie. Nie przeraża mnie skala, ale wiek niektórych panien, już 13-14 latki potrafią bezpruderyjnie świecić ciałami całkiem publicznie.

Tu jest też kwestia tego że  granica gdzie kończy się moda dziecięca a zaczyna damska, się obniża, przez co zwyczajnie przesuwają się standardy. Dziewczynki wcześniej dojrzewają przez co szybciej projektanci dążą do  tego by w jakiś sposób wykorzystać to. Skoro np. większość 15 latek ma bluzki z dekoltem to pójście krok dalej w sprawie głębokości dekoltu już nie jest takim wyzwaniem.
Dodatkowo w tym wieku zaczynają się pierwsze związki, i silne poczucie chęci przynależenia do grupy, wzbudzania podziwu. Chłopacy wtedy są chodzącymi zbiornikami hormonów. I atencją zawsze najbardziej obdarzają tą która jest atrakcyjna i eksponuje tą atrakcyjność. Choć nie zawsze jest to widoczne Biologicznie jesteśmy dojrzali na długo przed dojrzałością społeczną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.