Skocz do zawartości

Raper z Kalifornii został milionerem dzięki zasiłkom dla bezrobotnych


Dworzanin.Herzoga

Rekomendowane odpowiedzi

Wyłudził 1,2 miliona dolarów zasiłku i awansował społecznie.

 

Artykuł na: https://www.zerohedge.com/political/i-got-rich-edd-feds-bust-la-rapper-12m-unemployment-scam-detailed-music-video

 

A Wy mówicie, że socjalizm nie działa? Śmiechu warte!

 

Jednak został aresztowany i ciążą nad nim zarzuty za wyłudzenie.

 

Być może w tym burdelu pandemicznym wszystko mogłoby przejść bez echa, jest na to jakaś szansa, lecz w jednym ze swoich kawałków nawijał w stylu "zostałem bogaty dzięki urzędowi pracy[EDD]".

Poniżej ten utwór, ale nie zdzierżę go wysłuchać w całości ze względu na estetykę w jakiej jest stworzony:

 

Co Wy na to? ☺️

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to Korwin niedawno powiedział, murzyni w USA to warstwa uprzywilejowana, czytaj elity.

 

Natomiast według mnie, to system jest winny. Wywalić socjal i pozbędziemy się pasożytów. W mojej okolicy też jest taka patologia, choć na mniejszą skalę (a może jestem w błędzie?). Lokalni pijaczkowie i inne nieroby dostają kasę z opieki i nie wiem właściwie za co. Wiem natomiast na co są one przeznaczane - na alkohol.

 

A przecież mogliby wykonać jakąś pracę społeczną - zdrowe chłopy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, cst9191 napisał:

Lokalni pijaczkowie i inne nieroby dostają kasę z opieki i nie wiem właściwie za co. Wiem natomiast na co są one przeznaczane - na alkohol.

 

Żółtek chciał wprowadzać menelowe plus, a już dawno je w Polsce mamy. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

 

Żółtek chciał wprowadzać menelowe plus, a już dawno je w Polsce mamy. ?

Codziennie przejeżdżam obok takiego osiedlowego sklepu, wspomniani panowie przesiadują tam od 6 rano, a więc od kiedy sklep jest otwierany, do godzin popołudniowych. Nie przeszkadza im pogoda, mają również gdzieś spojrzenia innych ludzi. Więcej - przesiadują z butlą na przystanku autobusowym, tuż przy drodze krajowej :D

 

Taka lokalna atrakcja chyba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.