Skocz do zawartości

Mateusz Gamrot przegrywa pierwszą walkę w UFC!


$Szarak$

Rekomendowane odpowiedzi

Przemyślenia po porażce Mateusza Gamrota w UFC:

1) Nie zgodzę się z tym, co piszą media, że skandal i że Gamrot został oszukany. Jeśli na poziomie UFC walka jest wyrównana i obaj zawodnicy idą łeb w łeb, musisz liczyć się z tym, że werdykt na punkty może iść w obie strony i możesz przegrać.

2) Skandalem jest, że walkę Polaka z Gruzinem sędziował Polak. Nie powinien być to ani sędzia polski, ani gruziński, tylko bezstronny z innego kraju.

3) Jedna porażka i to w dodatku na punkty to nie tragedia. Nie wiemy tak naprawdę na ile dany zawodnik jest mocny, jeśli nie zobaczymy go w UFC. Zdarzało się już, że goście, którzy w Europie wszystkich lali, w UFC sobie kompletnie nie radzili i byli weryfikowani. Gamrot teraz przynajmniej wie nad czym trzeba popracować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@El Cucuy2) Czyli rozumiem, że jak walczy dwóch amerykanów to sędzia nie może być z USA, tak?

@$Szarak$ Według mnie wygrał 29-28. Dostał bonus za występ wieczoru, także pokazał sie z dobrej strony. Sam Guram przyznał w wywiadzie po walce, że przegrał. Jednak dwie sprawy mnie rażą, pierwsza, to Borys w narożniku. Mateusz powieniem postawić na jakiegoś konkretnego trenera, najlepiej Mike Browna. Druga to widać było że chłopakowi brakuje luzu, wychodził jakiś taki spięty i zestresowany, może i lepiej, że zniknęło 0 w rekordzie, w następnej walce nie będzie takiej presji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bulletproof @El Cucuy Ostatnio też dużo walk robił. Często walczył, nawet bardzo. Ta walka była w miarę wyrównana, ale myślałem, że Gamrot się po nim przejdzie. Niby stracił 0 w bilansie, ale już może nie będzie, aż takiej presji i większa pokora. 

Gamrot jest dobrym zawodnikiem. To dopiero, miejmy nadzieję, że początek w UFC. Przed walką, jak go widziałem to miałem złe przeczucie. Taki trochę zestresowany się wydawał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.