Skocz do zawartości

Tornado

Rekomendowane odpowiedzi

Moje klientki mówią, że drąg między nogami musi być (18-19 minuta), ale zgniłem z tego :D Fajny, pozytywny materiał.

 

Mój warsztat to "tylko" komputer i mój łeb. Babka ma talent, fajne gadżety pokazywała, wybijaki zajebista sprawa.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde. Raz na milion się taka zdarzy. Ciekawe jak charakter. ?

 

Interesujące, że z wzmianek w tle jej facet/mąż też się chyba jakimś dłubaniem zajmuje. Przykład tzw. maker'ów. W pl tego jak na lekarstwo i pewnie jeszcze wspólna pasja ich łączy. 

 

Niesamowite, że dziewczyna wszystko sama ogarnia, zakupy, itp. Jakaż różnica jakościowa do przeciętnej Karynki z biura z kijem w dupie. 

Edytowane przez maroon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.10.2020 o 11:29, Kleofas napisał:

Wprawdzie w 10 minucie bałem się, że jebnie sobie w palec tym młotkiem

Miałem podobne odczucie. Odważna jest (albo nie lubi swoich palców :P ).

Jeden niewłaściwy ruch i palec idzie w 2D.

W dniu 18.10.2020 o 12:08, maroon napisał:

Niesamowite, że dziewczyna wszystko sama ogarnia, zakupy, itp. Jakaż różnica jakościowa do przeciętnej Karynki z biura z kijem w dupie

Duży plus, że ma to ładnie ogarnięte i potrafi o tym mówić. Zazdroszczę miejsca na warsztat.

 

Zainteresowania to kwestia wypadkowa różnych rzeczy. Kobiecie trochę trudniej iść w tym kierunku, ale nie jest to niemożliwe przecież.

Robi wrażenie, szczególnie jeśli wokoło ma się do czynienia z dużą ilością osób nieobeznanych.

Zacytuję Maxa Payne: "w świecie ślepców jednooki będzie królem".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.