Skocz do zawartości

Kto powinien sprawić orgazm kobiecie? On czy ona?


fikakowo

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Krugerrand napisał:

@DuchAnalitykskoro nie dam rady przeczytać tych prac, to może mi jednak prosto wytłumaczysz dlaczego nie mogę tak napisać oraz w końcu może udowodnisz kiedy ta równość jest fałszywa. Nalegam?

Jest fałszywa gdy zaokrąglasz a chodzi o wartości dokładne. 

Dajmy na to masz kilogram czegoś i kilogram czegoś. Ale to nie znaczy że są równe sobie w pikogramach. 

1.00001+1 nie musi się równać 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Libertyn napisał:

Jest fałszywa gdy zaokrąglasz a chodzi o wartości dokładne. 

Dajmy na to masz kilogram czegoś i kilogram czegoś. Ale to nie znaczy że są równe sobie w pikogramach. 

No nie bardzo...

1kg wody i 1kg spirytusu dadzą 2kg wódy. Jeżeli używamy tych samych jednostek i tej samej liczny miejsc po przecinku to 1kg=1kg. Dowodzenie, że 1+1 nie równa się 2, bo jeden kg odważymy na wadze łazienkowej, drugi kg na wadze dziesiętnej, a sumę badamy wagą laboratoryjną to dość pokrętne myślenie. Generalnie, jeżeli chodzi o masę, to 1+1 =2. Czasami 1+1= trochę mniej od 2 + mnóstwo energii (e=mc ^2), ale normalnie nie mamy do czynienia z takimi sytuacjami.

 

Co innego objętość. 1 litr wody i 1 litr spirytusu w żadnym przypadku nie dadzą 2 litrów wódy. Działa to tak, jakby zebrać wiadro kamieni - będzie pełne. Po czym sypiemy do tego wiadra piasek, który wypełnia puste przestrzenie między kamieniami. Wiadro kamieni i wiadro piasku nie dadzą dwóch wiader mieszanki. Naukowo zjawisko to nazywa się kontrakcją objętości. W tym wypadku 1+1=/=2.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fizyk doświadczalny, fizyk teoretyk i matematyk zostali eksperymentalnie zamknięci na tydzień w celach więziennych. Każdemu dano 1 sztukę konserwy tyrolskiej w puszce. Po tygodniu kolejno otwierano ich cele. Fizyk doświadczalny czuł się świetnie, zauważono, że ściany jego celi były mocno zaplamione.
- Jak udało się panu przetrwać?
- Rzucałem puszką o ścianę tak długo, aż zaczęła pękać i mogłem ze ścian zlizywać jej zawartość ...
W celi fizyka teoretyka na ścianie wydrapane były kilometrowe wzory, całki, pochodne itp. W jednym miejscu ściana była silnie zaplamiona. Sam fizyk teoretyk siedział pośrodku syty i zadowolony.
- Jak udało się panu przetrwać?
- Obliczyłem kąt i optymalną siłę rzutu, przy której puszka się otwiera.
W celi matematyka znaleziono zimne ciało. Obok stała ciągle nieotworzona konserwa tyrolska, a na ścianie wydrapane było tylko jedno zdanie:

"Dany jest walec..."

 

  • Dzięki 1
  • Haha 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję wszystkim zaangażowanym, gdyż chyba ponownie udało nam się stworzyć temat, w którym ludzie sfrustrowani brakiem obecności kobiet w ich życiu, mogą kolejny raz wylać swoje żale oraz podzielić się tym, co kryje ich powykrzywiana do granic możliwości, psychika.

 

Na pohybel zdrowemu rozsądkowi !

 

Game Of Thrones Drinking GIF by Sky

 

 

 

 

  • Like 4
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no.

Muszę przyznać, że się nieźle uśmiałem @DuchAnalityk ?.

Z Ciebie taki naukowiec, jak ze mnie katolik. Raz do roku odmówię ,,Ojcze nasz” przy wigilijnym stole, żeby mama się nie obraziła.

 

Jako, że uwielbiam (a gdzie tam, ja to kocham) robić facefuck, to podam na tym przykładzie.

Sprawdź sobie pannę Shaiden Rogue. Oczywiście filmy romantyczne z nią w roli głównej w scenach o jakiej piasałem.

Zapewniam Cię, że umiejętności jakie prezentuje ta dama nie są często spotykane u kobiet.

 

Więc skończ Pan, wstydu sobie oszczędź. Z takimi tekstami to na wykop.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.10.2020 o 14:32, DuchAnalityk napisał:

Powtórzę jeszcze raz, nikt nigdy nie zdefiniował ścisłe "umiejętności seksualnych" bo takowe nie istnieją.

Umiejętności w łóżku nie dotyczą wkładania tylko całej reszty i są powiązane z przetrwaniem poza czasem gdy się bzykamy. :D Dlatego są oceniane pod kątem seksualnej atrakcyjności. Kondycja, brak nerwowości, silna psychika.

 

Mam polewę z tego co niektórzy wypisują na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.