Skocz do zawartości

Sztuczne cycki - opinie


mroczny.rycerz

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Jan III Wspaniały napisał:

@mroczny.rycerz miałem kiedyś kochanice co sobie wsadziła silikony. Generalnie jakby mi nie powiedziała, to bym się nie kapnął. W dotyku jak naturalne.

Ja fanem dużych piersi nie jestem, więc wrażenia specjalnego na mnie to nie zrobiło.

Oooo to jest ciekaw tej strony technicznej, podczas seksu na przykład. Jak będę ją posuwał w klasyku, albo jak ona będzie mnie ujeżdżać to czy te cycki będą jakoś się ruszać, skakać? Czy sterczeć? Bo takich sterczących bym nie chciał...wtedy seks by trochę stracił ten smak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Kleofas napisał:

I należy też pamiętać, że każda ingerencja chirurgiczna w ciało może mieć swoje negatywne konsekwencje.

Dokładnie jak pisze tu pan brat, jest a jak raz się coś spierdzieli to ciężko to odwrócić pózniej depresja i kolejna kasa na "specjalistów".

 

Znam laske co się tak wypiękniła że aż zbrzydła.

 

Inna się nie obudziała tzn operacja się powiodała ale pacjent zmarł.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Jan III Wspaniały napisał:

@mroczny.rycerz nie pamietam już dokładnie, bo to chyba z 4 lata temu było ale nie skakały jakoś bardzo- bardziej na baczność sterczały. Ale może mnie pamięć mylić.

No właśnie tego się obawiam, że stracą ten swój naturalny urok czyli skakanie podczas pukania. 

Lekarz powiedział, że to będzie wyglądało jak na załączonym zdjęciu. A to wygląda jakby nie miały zbyt dużo się ruszać. 

Edytowane przez mroczny.rycerz
niezgodność z regulaminem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mroczny.rycerz napisał:

W związku z tym mam pytanie - czy Wy bawiliście się sztucznymi balonami? Jakie są Wasze odczucia? Mały ale naturalny czy duży, ale za to sztuczny? 

Tak, wrażenia super, są sprężyste jak piłka.

 

Dużo desek, ma zrobione cycki do rozmiaru średniego i jest to świetne.

 

 

Te sztuczne cycki na dołączonym przez Ciebie obrazku @mroczny.rycerz są już za duże - wyglądają na sztuczne.

 

Sęk w tym, żeby piersi po operacji wyglądały w miarę naturalnie - niech robi mniejszy rozmiar.

 

Edytowane przez RENGERS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, mroczny.rycerz napisał:

No właśnie tego się obawiam, że stracą ten swój naturalny urok czyli skakanie podczas pukania. 

Lekarz powiedział, że to będzie wyglądało jak na załączonym zdjęciu. A to wygląda jakby nie miały zbyt dużo się ruszać. 

 

 

Paradoksalnie takie cycki dobrze wyglądają pod obcisłym swetrem/bluzką z dekoltem lub bez. Niestety bez ubrania już gorzej się prezentują....no ale kwestia gustu ofc - ważne żeby ta co nosi i ten co dotyka byli zadowoleni...

Choć może jak deska A zrobi sobie B to lepiej to wygląda?

Edytowane przez darktemplar
Usunięte zdjęcie 18+
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, darktemplar napisał:

 

Paradoksalnie takie cycki dobrze wyglądają pod obcisłym swetrem/bluzką z dekoltem lub bez. Niestety bez ubrania już gorzej się prezentują....no ale kwestia gustu ofc - ważne żeby ta co nosi i ten co dotyka byli zadowoleni...

Choć może jak deska A zrobi sobie B to lepiej to wygląda?

@RENGERS ale np w dekoldzie już mniej więcej tak i wtedy się moim zdaniem prezentują bardzo dobrze.

Przechwytywanieq.JPG

7 minut temu, manygguh napisał:

@mroczny.rycerz Tu są ludzie na no fapie. A poza tym jest to sprzeczne z regulaminem.

Przepraszam, gołe cycki usunięte. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mroczny.rycerz napisał:

Siema, 

Moja obecna dziewczyna postanowiła zrobić sobie operacje powiększająca cycki. Jakie są Wasze odczucia? Mały ale naturalny czy duży, ale za to sztuczny? 

Jesli nie naciskales na ta decyzje to ja bym sie raczej zastanawial czy ona przypadkiem nie planuje skoku na inna galaz .Te wieksze cyce moga byc  srodkiem do celu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, thyr napisał:

Jesli nie naciskales na ta decyzje to ja bym sie raczej zastanawial czy ona przypadkiem nie planuje skoku na inna galaz .Te wieksze cyce moga byc  srodkiem do celu .

Nie sądzę, dogadujemy się bardzo dobrze. Ja nie naciskałem bo jej rozmiar B jest dla mnie ok, ale też nie protestowałem. Jak chce mieć cycki o rozmiarze D to dla mnie też dobrze. Osobiście jestem fanem kończenia seksu - spuszczeniem się na cycki. Myślę, że na rozmiar D będzie to jeszcze bardziej podniecające :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, squarex46236 napisał:

Nie lepiej jakby dziewczyna po prostu pogodziła się z tym jaki ma rozmiar cycków? ja szczerze jakbym miał do czynienia ze sztucznymi piersiami albo tyłkiem to czułbym dyskomfort. Poza tym moim skromnym zdaniem lepszy jest fajny zadek i równina niż płaskodupie i teren górzysty.

Myślę, że ona już się z tego nie wycofa. Wręcz na 100% tego nie zrobi. Myślała nad tym od rok i ma już ustawiony termin operacji bo jest tego pewna. Ona mówi, że to kwestia tego, że będzie czuć się lepiej, wyglądać lepiej, bardziej seksownie, dodaje też, że ja nie będę też żałował. 

Jeżeli tego chce i jest pewna to nie będę jej blokował. Wiadomo, że mam swoje obawy, ale myślę, że po pierwszym hiszpanie w nowych cyckach szybko miną :D a przynajmniej taką mam nadzieję.

 

Bym chciał jeszcze wysłuchać opinii Panów, którzy mieli do czynienia z takimi cyckami, większej ilości opinii. Jak ktoś miał to będę wdzięczny za odpowiedź :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, mroczny.rycerz napisał:

 

 

Bym chciał jeszcze wysłuchać opinii Panów, którzy mieli do czynienia z takimi cyckami, większej ilości opinii. Jak ktoś miał to będę wdzięczny za odpowiedź :)

 

Moja ma duze sylikonowe balony i sklamalbym ze na mnie nie robia wrazenia .Czkowiek sie szybko przyzwyczaja i efekt wow mija . Chemia pozostaje trujac od wewnatrz caly organizm .Jak bym ja znal wczesniej nigdy bym sie na taki zabieg nie zgodzil.

Edytowane przez thyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, thyr napisał:

Moja ma duze sylikonowe balony i sklamalbym ze na mnie nie robia wrazenia .Czkowiek sie szybko przyzwyczaja i efekt wow mija . Chemia pozostaje trujac od wewnatrz caly organizm .Jak bym ja znal wczesniej nigdy bym sie na taki zabieg nie zgodzil.

Jaka miseczka? W czasie posuwania ruszają się jakoś czy sterczą, przez co zabijają naturalność? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, falcon_eye napisał:

Nie miałem nigdy do czynienia ze sztucznymi, ale mam to szczęście, że odpowiadają mi zarówno małe jak i duże. Miałem dziewczynę z cyckami A - było zajebiście, a miałem i taką z C - też było zajebiście. Nie wiem do tej pory które lepsze :D 

Chociaż wolę mieć generalnie do czynienia z czymś naturalnym. Nawet jeśli zabieg jest bardzo dobrze wykonany i nie widać na pierwszy rzut oka, że coś było majstrowane to i tak ta świadomość zostaje w głowie. 

 

Wszystko dla ludzi z umiarem ;) 

Ja generalnie jestem fanem dobrej pupy :) cycki to dla mniej drugorzędna rzecz, dlatego też nie naciskałem na moją w tej kwestii. Nie mniej jednak nie ukrywam, że myśl o takich dużych cyckach, którymi będę mógł się bawić ile tylko chcę mnie podnieca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mroczny.rycerz

 

Tak Ci tylko zostawię.

 

https://www.plotek.pl/plotek/1,78649,13318921,policjant-przegral-z-fotomodelka-nie-odzyska-pieniedzy-ktore.html

 

Gość podniósł babce SMV a ona szybko zmieniła gałąź na bardziej owocową :D

 

Nie warto ładować kasy w zwiększanie SMV swojej kobiety.

To tak jak ładować kupę kasy w tuning auta gdy mieszka się w dzielnicy słynącej z kradzieży samochodów.

Nawet jeśli to ona płaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jesli chodzi o cycki to lubię takie: 

https://www.plotek.pl/plotek/56,79592,23603746,pamietacie-ewe-sonnet-jej-piersi-sa-jeszcze-wieksze-i-chetnie.html

 

Bo duże jest dobre.

Co do sztucznych piersi, jeszcze nie mam doświadczeń ale będę mieć.?

A także Pani Ewa Wyrwał:

https://www.plotek.pl/plotek/56,79592,21230360,iga-wyrwal-miala-najpiekniejszy-biust-swiata-i-pozowala-nago.html

13 minut temu, Legionista napisał:

Jesli chodzi o cycki to lubię takie: 

https://www.plotek.pl/plotek/56,79592,23603746,pamietacie-ewe-sonnet-jej-piersi-sa-jeszcze-wieksze-i-chetnie.html

 

Bo duże jest dobre.

Co do sztucznych piersi, jeszcze nie mam doświadczeń ale będę mieć.?

A także Pani Ewa Wyrwał:

https://www.plotek.pl/plotek/56,79592,21230360,iga-wyrwal-miala-najpiekniejszy-biust-swiata-i-pozowala-nago.html

Biust biustowi nierówny, tak jak Kobieta Kobiecie.

Generalnie kobiecy Cyc mnie fascynuje i mogę na ten temat pisać wiersze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.10.2020 o 18:45, mroczny.rycerz napisał:

Oooo to jest ciekaw tej strony technicznej, podczas seksu na przykład. Jak będę ją posuwał w klasyku, albo jak ona będzie mnie ujeżdżać to czy te cycki będą jakoś się ruszać, skakać? Czy sterczeć? Bo takich sterczących bym nie chciał...wtedy seks by trochę stracił ten smak. 

Moja pierwsza była żona sobie zrobiła takie, że od samego myślenia o nich w pracy mi stawał. 

Gdyby nie to, że znam ją od podstawówki i osobiście do kliniki wiozłem, nigdy bym nie uwierzył, że ktoś coś przy nich majstrował.

Właściwie są tylko dwie możliwości, że poznasz sztuczne. Albo laska po konsultacji z chirurgiem się uprze i przesadzi z wielkością,
albo chcąc przyoszczędzić na kasie pójdzie zrobić u jakiegoś rzeźnika, który ludzi ceruje po godzinach pracy na mięsnym w markecie.

 

Edytowane przez marcopolozelmer
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem do czynienie i tylko dlatego że były IDEALNE zorientowałem się że są zrobione. Generalnie miło się pieści , fajnie skaczą , niczym nie różnią się od naturalnych poza tym że są IDEALNE.

W dotyku nie czuć różnicy a i tak po chwili gówno Cię obchodzą bo dochodzisz do bazy i skupiasz się na cipie.

Nie zastanawiaj się, korzystaj i ciesz się !

 

6 godzin temu, Januszek852 napisał:

Silikon wygląda sztucznie i jest - znając życie -rakotwórczy.

Cycki nie są do jedzenia. Wystarczy ssać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Januszek852 napisał:

Silikon wygląda sztucznie i jest - znając życie -rakotwórczy.

 

Grzanie wódy albo łychy, które ochoczo uprawia większość rodaków, jest jedną z bardziej rakotwórczych rzeczy, bo karcynogenne działanie alkoholu jest bardzo udowodnione. Ale to jakoś wszyscy mają gdzieś, za to wszyscy lubią się doszukiwać rakotwórczości wszędzie indziej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.