Skocz do zawartości

Sztuczne cycki - opinie


mroczny.rycerz

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 24.11.2020 o 20:19, Tyson napisał:

Grzanie wódy albo łychy, które ochoczo uprawia większość rodaków, jest jedną z bardziej rakotwórczych rzeczy, bo karcynogenne działanie alkoholu jest bardzo udowodnione. Ale to jakoś wszyscy mają gdzieś, za to wszyscy lubią się doszukiwać rakotwórczości wszędzie indziej?

Wierzę, ja nie piję w ogóle ;)

 

Nie jestem też specem od chirurgii, po prostu nie mam pewności, czy takie wkładki nie przyczyniają się np. do raka piersi, bo jest to wszak ciało obce w organiźmie.

Co innego transfer własnego fatu, ale najpierw oczywiście trzeba go mieć ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Januszek852 napisał:

Nie jestem też specem od chirurgii, po prostu nie mam pewności, czy takie wkładki nie przyczyniają się np. do raka piersi, bo jest to wszak ciało obce w organiźmie.

Trudno powiedzieć. Dowody w temacie wpływu wkładek silikonowych na długoterminowe efekty zdrowotne u kobiet są niejednoznaczne. Są zarówno badania pokazujące pozytywny wpływ (min. na zmniejszenie ryzyka raka piersi!), neutralny jak i negatywny wpływ na zdrowie (z tego co kojarze nie dotyczył akurat raka piersi tylko nowotworów układu chłonnego). Ale twardych dowodów tzn. bardzo dobrej jakości badań na dużej populacji, które jednoznacznie potwierdzałyby jedną z tez nie ma.

 

Co do obcego ciała w ograniźmie, chirurgia dziś na tym stoi:  ortopedzi przede wszystkim, kardiochirurdzy, neurochirurdzy, masowo wszczepiają różne ciała obce  (implanty, zastawki, płytki tytanowe etc.) do organizmu, które w tym organiźmie pełnią rolę "części zamiennych". Silikon też jest zamiennikiem, tylko, że tłuszczu ?

 

Poza tym nie zapominajmy, ten rynek, w skali świata,  to ogromny biznes...   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Januszek852 napisał:

, po prostu nie mam pewności, czy takie wkładki nie przyczyniają się np. do raka piersi,

Twój cycek? Twój rak ?

To co się martwisz ?

Większość kobiet w wyniku dawania dupy jest nosicielką HPV który powoduje raka szyjki macicy. Jakoś nie powstrzymuje je to od obciągania na boku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.