Skocz do zawartości

Latynoski Kolumbia, Wenezuela czy ktoś miał doświadczenia?


deleteduser120

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, ciekaw jestem czy ktoś miał doświadczenia z latynoskami szczególnie w tych dwóch krajach ? Tak przeglądając sobie Tindera w Ameryce Południowej, w tych dwóch krajach zauważyłem po prostu całą masę pięknych kobiet, właściwie co drugiej na Tinderze bym z łóżka nie wygonił. Piękne kobiety, zwykle w moim typie brunetki, gdzie nasze polskie myszki, zwykle nie mają startu. Zawsze lubiłem typ latynoski ale nie spodziewałem się zalewu dziewczyn o takim poziomie urody, gdzie u nas na Tinderze jest to dość mocno zróżnicowane i dziewczyny powyżej przeciętnej stanowią tam jakiś ułamek. Do tego matchowało mnie z pięknymi dziewczynami, gdy u nas w Polsce byłem matchowany z co najwyżej przeciętnymi dziewczynami, a jak trafiła się jakaś mocno powyżej przeciętnej gwiazda to już foch, pasywna agresja albo rozmowa w stylu tak i nie, bo ona oczywiście jest zła że nie jestem tym Chadem w jej stylu ? 
 
Tak się zastanawiam czy nie robić sobie wakacji co roku w tamtych rejonach i kilka miesiecy w roku tam spędzać, gdy utrzymam pracę zdalną nie powinien to być problem. Hiszpański ćwiczę bo angielsku pewnie jest tam słabo z dogadywaniem.  Chętnie bym poznał jakąś fajną latynoskę na dłużej, tylko jak w swojej masie one reagują na Europejczyków? Czy jest to taki poziom zachwytu jak u Azjatek? I ma się te kilka punktów więcej za bycie białym europejczykiem? 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym tygodniu oglądałem na youtube filmiki Kanadyjczyka, który podróżuje po Medelin i poznaje kobiety. Jest tam o Kolumbii, klasach społecznych, religii, mentalności i no co jakiś czas pojawiają się kobiety. Nawet jak słabo znasz angielski, to i tak polecam obejrzeć. 

 

 

 

 

 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@manygguh Miałem Tinder Gold przez miesiąc, aby sobie właśnie sprawdzić kobiety z dalekich rejonów świata ale mimo zmiany lokalizacji na Kolumbie dalej pokazywało te 10000 km które nas dzieli i podejrzewam, że dalej był większy problem z matchowaniem niż gdybym był tam na miejscu, ta funkcja jest jakaś niedorobiona, zmiana IP przez VPNa też nie pomagała, zabezpieczyli się przed tym. Miałem trochę matchy same się nie odzywały, zwykle kiepska znajomość angielskiego z ich strony niestety przesadzała w jakiejś poważniejszej rozmowie, zwykle znały kilka słów po angielsku, używały translatora ale co najważniejsze tak jak pisałem większy współczynnik pięknych kobiet niż u nas, z takimi mnie też matchowało i były znacznie milsze od naszych królewien ?  nie było problemu z niektórymi umówić się żeby pokazały mi okolice itd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, bassfreak napisał:

Latynoski to esencja kobiecości i kropka.

Zgadzam się w 100 %, choć nie każdy to potwierdzi. Moja ex to była taka latynoska, kształtna klepsydra. Polki w dużej mierzę są zbyt kościste z płasko dupiem i często figurą jak u chłopca :D a te które mają wydatne kształty, a nie są po prostu zalane i grube bo to też trzeba rozróżnić to już ego wywalone w kosmos, oczywiście znajdą się wyjątki  i na tych należy się skupiać no ale ten współczynnik kształtnych kobietek jest o wiele mniejszy niż tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, BrightStar napisał:

Zgadzam się w 100 %, choć nie każdy to potwierdzi. Moja ex to była taka latynoska, kształtna klepsydra. Polki w dużej mierzę są zbyt kościste z płasko dupiem i często figurą jak u chłopca :D a te które mają wydatne kształty, a nie są po prostu zalane i grube bo to też trzeba rozróżnić to już ego wywalone w kosmos, oczywiście znajdą się wyjątki  i na tych należy się skupiać no ale ten współczynnik kształtnych kobietek jest o wiele mniejszy niż tam.

No nie mów że u Polek plaskodupie  w dużej mierze, ja to dużo krągłych  dupek widzę ba co dzień ? Znam też Polki które mają latynoską urodę, więc może wśród takich szukać?

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się wychowasz w tamtych stronach (mam na myśli od dzieciństwa), to wtedy żadna to atrakcja.

Ot, dziewczyny jak dziewczyny. Takie same jak wszędzie.

 

Chyba, że tak jak wspomniałeś, masz ochotę zapoznać ichniejszą Mariolkę.

A, wtedy to inna sprawa :) 

Edytowane przez GriTo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, BrightStar napisał:

Zgadzam się w 100 %, choć nie każdy to potwierdzi. Moja ex to była taka latynoska, kształtna klepsydra. Polki w dużej mierzę są zbyt kościste z płasko dupiem i często figurą jak u chłopca :D a te które mają wydatne kształty, a nie są po prostu zalane i grube bo to też trzeba rozróżnić to już ego wywalone w kosmos, oczywiście znajdą się wyjątki  i na tych należy się skupiać no ale ten współczynnik kształtnych kobietek jest o wiele mniejszy niż tam.

 

33 minuty temu, darktemplar napisał:

No nie mów że u Polek plaskodupie  w dużej mierze, ja to dużo krągłych  dupek widzę ba co dzień ? Znam też Polki które mają latynoską urodę, więc może wśród takich szukać?

Prawda, moja ex wyglądała jak 100% latynoska czarne długie gęste włosy, pełne usta, buzia jak z bajki, ciemniejsza karnacja itd. A figura o ja pierdole :D

Edytowane przez bassfreak
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, GriTo napisał:

Jeśli się wychowasz w tamtych stronach (mam na myśli od dzieciństwa), to wtedy żadna to atrakcja.

Każdy ma jakieś osobiste preferencje, które sie od siebie różnią i bardzo dobrze. Ja miałem tak od zawsze, pamiętam jak w liceum zakochałem się koleżance w typie latino czyli brunetka, ciemna karnacja ale byłem nieśmiały, prawiczek, zbyt wystraszony żeby cokolwiek zdziałać, a ona znalazła sobie potem chłopaka i było po ptokach.

 

32 minuty temu, darktemplar napisał:

Znam też Polki które mają latynoską urodę, więc może wśród takich szukać?

Super, super tylko ja nie znam ;) Daj namiar gdzie takich szukać, żebym miał jakikolwiek wybór i jak trafię na jedną sfochowaną księżniczkę to żebym poszedł do drugiej, to się odwdzięczę ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, sargon napisał:

Wygląd wyglądem, ale czy nie bywają zdecydowanie bardziej emocjonalne, a co za tym idzie - pierdolnięte ?

A w Polszy to mało pierdolniętych, pozornie spokojnych ? :D Ja bym raczej obstawiał różnice mentalne na plus, tamtejszych kobiet. Większa otwartość, cieszenie się życiem, mimo często gorszych warunków bytowych niż w Europie. U nas zamknięcie tutejszych kobiet, na ulicy grymas niechęci do Ciebie sprawia że odechciewa się rozmawiać i zagadywać, bo po co niepokoić królewnę która jest w swoim świecie :)  Jeśli dodamy punkty atrakcyjności, za bycie białym z Europy to tym bardziej wychodzimy na plus. Choć mogę być uprzedzony, bo mnie od dawna jara też cała kultura latynoska czyli kuchnia, muzyka itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BrightStar Poszedłem dokładnie tą samą droga co Ty. Uwielbiam kobiety o figurze klepsydry, więc gdy nie przekonałem się do Azjatek, zacząłem poszukiwania wśród Latynosek. Najpierw komunikatory, potem kontakt na WhatsApp, później długie wakacje na miejscu.

Ja osobiście byłem zachwycony. Oczywiście jest tak jak @sargon pisze, chcesz mieć gorącą laskę w łóżku, to nie możesz być zaskoczony że w ciągu dnia ona także jest pełna energii (Latynoski). Chcesz mieć spokój w ciągu dnia, to nie dziw się że w nocy laska także jest jak kłoda (Polki).

Nie chce się powtarzać, więc zerknij do mojego wcześniejszego wątku:

 

Więcej wyślę Ci zaraz na Priv-a.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BrightStar napisał:

 

Super, super tylko ja nie znam ;) Daj namiar gdzie takich szukać, żebym miał jakikolwiek wybór i jak trafię na jedną sfochowaną księżniczkę to żebym poszedł do drugiej, to się odwdzięczę ;)

Wzrok masz dobry? Przejdź się na siłownie/uczelnię/przystanek autobusowy...no chyba, że każdy tyłek mniejszy niż Kadarshian to jest płaskodupie wg Ciebie, no to faktycznie wtedy już pula kandydatek mniejsza :)

edit: teraz faktycznie na uczelniach i siłowniach pustki, więc zostaje tylko tinder ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, sargon napisał:

To może pojedź na Erasmusa ? ?

Obawiam się że już za stary jestem ale na ORGAZMUSA chętnie się wybiorę w tamte rejony :D 

55 minut temu, darktemplar napisał:

Wzrok masz dobry? Przejdź się na siłownie/uczelnię/przystanek autobusowy...no chyba, że każdy tyłek mniejszy niż Kadarshian to jest płaskodupie wg Ciebie, no to faktycznie wtedy już pula kandydatek mniejsza :)

Bez przesady z tą Kim ;) Ja mam złe doświadczenia z takim zagadywaniem na ulicy, siłowni byłem tylko dawcą atencji dla Pań. Taka Pani wypina ten tyłek na siłce w obcisłych leginsach i patrzy ilu facetów na nią patrzy i jak bardzo, może sobie podbić tym ego. Ja potrzebuję jakiejś zmiany mentalniej czyli lepiej nastawionych, otwartych kobietek, milszych bez naszych mentalnych naleciałości jak to ładnie @Zdzichu_Wawa opisał w swoim temacie. 

 

Godzinę temu, Zdzichu_Wawa napisał:

Więcej wyślę Ci zaraz na Priv-a.

Dzięki wieczorem przeczytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Patton napisał:

A które tobie odpowiadają? ?

Cycunie to preferuje duże ale tak by w rękę się mieściły, no mogą być troche większe.

Chyba że o kobiety chodzi - biała, duże cycki dobrze by było, +170 bo mniej to mi się z pedo kojarzy, włosy obojętnie ale nie czarne lepiej tylko jakieś jasne w miarę, dupa normalna czyli nie płaska i nie szafa.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Analconda napisał:

by w rękę się mieściły,

 .jpg mieści się nawet na dyskietce :D 

 

Wracając do tematu. Wszystkie latynoski, które poznałem były mega rodzinne. Bez szans na ONS. Biorąc taką do wyra bierzesz cały klan Juanów i ich problemy do siebie. 

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.10.2020 o 08:14, BrightStar napisał:
Cześć, ciekaw jestem czy ktoś miał doświadczenia z latynoskami szczególnie w tych dwóch krajach ?

Cześć, a ja jestem ciekaw jak można wierzyć w takie banialuki, dysponując niespotykanym nigdy wcześniej w dziejach ludzkości

dostępem do informacji z poziomu menu telefonu siedząc na kiblu, że gdzieś tam daleko za siedmioma rzekami, za siedmioma górami

leży kraina mlekiem i miodem płynąca, gdzie całe tabuny niezwykłej urody niewiast wypatrują Januszy z Polski, małego biednego kraiku w Europie...

 

Skąd wy to bierzecie w ogóle? Najpierw ta Azja, teraz Ameryka, jutro kurwa Biegun, a pojutrze Atlantyda? Za tydzień Księżyc, Mars i dalej co? 

Powiem wam co. Gówno. Jedno wielkie gówno. Tyle właśnie sobie poruchacie te wszystkie "napalone singielki w okolicy" po wyjściu z samolotu.

Proszę bardzo, niech ktoś mi poda trzy powody... a chuj, wystarczy jeden dobry, dla którego to ty czy ty albo czy ty, macie być tam rozchwytywani

przez obce wam zupełnie laski, które ledwo kumają trzy słowa na krzyż po angielsku i dlaczego według was jeszcze na ten pomysł nie wpadły

miliardy facetów z całego świata, którzy mogliby sobie całą wioskę, a nawet miasteczko tam kupić i żyć jak pączek w maśle niczym jakiś jebany król?

Na co wy tam liczycie, że wylądujecie na obcej ziemi i kim tam niby będziecie? Perskimi książętami do chuja karmazyna? Halo ziemia, pobudka ?

 

Przestańcie sobie łby nabijać fantazjami mitomanów gawędziarzy, którzy tamtejsze realia znają z filmików bogatych chłopców jeżdżących na kurwy za hajs starych

i wstawiających później filmiki na jutuba z pijackich eskapad po burdelach... yyy, to znaczy nocnych klubach, gdzie piękne niunie dają wszystkim za darmo.

Za darmo to dostaniecie tam wpierdol i ewentualnie aidsa w pakiecie, nic więcej tam na was nie czeka. Szkoda w ogóle prądu i energii na te tindery,

gdzie za zdjęciem cud bogini siedzi spocony cap w poplamionej podkoszulce, któremu płacą za pisanie farmazonów z napalonymi jełopami z całego świata.

 

 

  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marcopolozelmer A dlaczego jesteś taki sfrustrowany? i co Cię boli  ? :D To dlaczego piszę już z kilkoma niewiastami na Whatsapp? Są bardzo miłej urody i bardzo na mnie dobrze reagują, lepiej niż nasze królewny. Myślisz, że tylko czyhają, żeby mnie okraść i wyciąć nerkę? :D Łatwo zweryfikować, że jest to ta osoba poprzez rozmowę wideo. Zapomniałeś, że kraje latynoskie są często biedniejsze niż nasza ojczyzna i to widać, chociażby na zdjęciach gdzie topowej urody kobitki gnieżdzą sie w jakichś klitkach z matkami, ojcami, braćmi i siostrami i taki jest tam poziom życia. U nas taka gwiazda, zaraz by miała zdjęcia na jachtach i drogich wycieczkach, zasponsorowanych z wielką przyjemnością przez niektórych samców. Inna kultura zupełnie. Gdzie jest inny poziom otwartości, nie ma takiego spiecia tyłka jak u nas.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.