Skocz do zawartości

Latynoski Kolumbia, Wenezuela czy ktoś miał doświadczenia?


deleteduser120

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 19.10.2020 o 09:29, Leniwiec napisał:

Wenezuela, operacje plastyczne już od 16r życia. Wielbiciele naturalności nie mają tam czego szukać.

bo to kraj w którym bardzo popularne wśród dziewczyn jest zostanie modelką.  Zresztą Wenezuela zawsze w konkursach piękności zajmowała dość wysokie miejsca . 

 

Generalnie ciekawi mnie co czekałoby mnie gdybym tam pojechał.  Kiedyś słuchałem pewnego youtubera, który był w Ameryce Południowej . Niestety nie pamiętam w jakim kraju.  Koleś był bardzo przeciętny z wyglądu. Takie 5/10 a chwalił sobie dość mocno tą podróż .Głównym tematem oczywiście dziewczyny więc musiało coś zaiskrzyć pomiędzy nim a jakąś latynoską bo raczej tak rozpromieniony nie byłby . Twierdził ,że dziewczyny są nieporównywalnie sympatyczniejsze niż nasze rodzime dziewczyny ,które chodzą z zadartymi nosami traktując większość chłopaków jak coś gorszego oczywiście wyłączając tych najprzystojniejszych. Dla mnie taka relacja przeciętniaka jest dużo bardziej wiarygodna niż relacje jakiś chadów czy przystojniaków od 7/10 w górę bo tacy gdzie nie pojadą to będą mieć powodzenie.  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BrightStar

 

Nie miałeś kogo zacytować, żeby podzielić się swoimi mądrościami? Pohamuj proszę swój temperament i nie wrzucaj mnie do swojego wyimaginowanego wora, bo gówno o mnie oraz o moim doświadczeniu wiesz.

 

Zaznaczyłem, abyś był ostrożny w swoich marzeniach, a Ty na mnie naskakujesz jak zakochany, pierdzący bańkami mydlanymi, młokos. Byłeś Ty kiedyś za granicą, że tak mój komentarz Cię oburzył? Czy byłeś w innym kraju, gdzie byłeś jedynym białaskiem w okolicy, który słabo zna lokalny język, a po angielsku nie mówi nikt? Chyba nie, skoro twierdzisz, że to jest "chory scenariusz". Nawet jakiś lokals na filmie, który ktoś tutaj podlinkował, a pewnie którego nie obejrzałeś, mówi, aby uważać w takich miejscach, bo nigdy nie wiesz na kogo trafisz. 

 

Zobacz sobie ten filmik. Brazylia, Rio, duży event sportowy, a w biały dzień kroją ludzi z biżuterii na ulicy:

 

 

Jak będziesz miał zamiar zacytować mnie ponownie to chociaż wejdź w jakąś sensowną polemikę, jeśli jest na nią miejsce. Do tej pory tego miejsca nie ma.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za ostrzeżenia i troskę ja i tak raczej spróbuje porównując wdzięki tamtejszych panien i to jak na mnie reagują, do naszych kochanych rozczeniowych Pań ? Najwyżej obudzę się bez nerki w ciemnych zaułkach Medelin, raz się żyję ? i tak miałem zamiar zwiedzić Amerykę Łacińską i to zrobię, a kobiety będą miłym dodatkiem.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Ja proponuję Tobie dużo lepszy kierunek niż latynoski z Kolumbii czy Wenezueli, leć do Paragwaju tam dziewczyny są naprawdę przepiękne i nie są tak zepsute materializmem, instagramami, zabawami z gringo z USA jak to się ma w Kolumbii. Paragwaj to nie jest turystyczny kierunek więc jako biały będziesz przyciągał uwagę, w Kolumbii czy Wenezueli niedosyć że mieszka tam dużo białych to jeszcze przylatują tam gringo $ z USA czy Europy głównie do Medellin miasta Escobara. I w Paragwaju jest dużo bezpiecznej niż w Kolumbii czy Wenezueli.

Edytowane przez Nico
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, BrightStar napisał:

@Nico Ciekawe to co piszesz, na pewno się zainteresuję, chcę Amerykę Łacińską zwiedzić wzdłuż i wszerz, także Paragwaj też będzie interesującym miejscem do odwiedzenia. Masz jakieś rady, jak tam działać z Paniami?

W Ameryce Południowej w każdym kraju mieszkają piękne dziewczyny, najmniej tych urodziwych jest w Boliwii i Ekwadorze, więc tych kierunków na podboje nie polecam.

 

Ogólnie latynoski bardzo szybko tracą dziewictwo nawet w wieku 12-13 lat, w Kolumbii dużo dziewczyn w wieku 15-16 lat ma już dziecko, które wychowują wraz z rodzicami lub dziadkami, często bez kontaktu z biologicznym ojcem. W Kolumbii szkołę średnią kończy się w wieku 16-17 lat i w tym okresie wchodzą w dorosłe życie, studia są bardzo drogie i praktycznie mało kogo na nie stać, bardziej finansowo opłaca się wylecieć na studia do Europy. Tacy młodzi z brakiem perspektyw i celów w życiu często dokonują złych wyborów, dziewczyny działają na seks kamerkach, to jest bardzo popularne zajęcie w tym kraju. W Kolumbii bardzo popularne są hotele miłości na godziny, młodych ludzi nie stać na własne mieszkanie a nie chcą uprawiać seksu w zatłoczonym mieszkaniu dlatego tam uczęszczają.

 

Szczerze to nie ma jednej rady jak działać z latynoskami, dla nich najważniejsza jest stabilność finansowa, piękne dziewczyny są bombardowane tysiącami wiadomościami na portalach społecznościowycy od przystojnych dobrze zbudowanych mężczyzn, także jeśli nie jesteś przystojny to musisz zadziałać portfelem.

 

W Kolumbii, Wenezueli i Brazylii dla kobiet aspekt finansowy jest kluczowy w pozostałych krajach Am. Płd. dużo mniejszy.

 

 

Edytowane przez Nico
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podróż do krajów Ameryki Południowej niesie za sobą ogromne ryzyko, tutaj mało kto choć raz nie został okradziony lub napadnięty. Zobaczysz ludzi z plecakami na brzuchu w obawie przed kradzieżą. Będziesz przeglądał coś na ulicy w telefonie to miejscowi Ci zwrócą uwagę, żebyś schował telefon bo ci zaraz ukradną. Młodzież na skuterach celuje w ludzi na ulicach i w samochodach spluwą, w Kolumbii przez to zabronili jazdy dwóm mężczyznom na jednym skuterze. W nocy istnieje ryzyko, że samochód Cię wyprzedzi zajedzie drogę i wyskoczy z 4 uzbrojonych mężczyzn i będziesz musiał oddać wszystko co masz. Brazylii jest takie prawo, że nie można skazywać niepełnoletnich za przestępstwa, dlatego gangi się nimi wysługują. W ostatnich latach w Am. Płd. wzrasta liczba przestępstw kradzieży, napadów, zabójstw, gwałtów i produkcji kokainy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, manygguh napisał:

@Nico Paragwaj to taka oaza spokoju w porównaniu z innymi krajami regionu? Powiedz więcej jak tam jest? Jak z bezpieczeństwem, możliwością prowadzenia biznesu, kosztami życia? Jakie są dziewczyny w porównaniu z np.: Kolumbią?

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo to Paragwaj jest jednym z najbezpieczniejszych krajów na kontynencie. W ciągu roku przylatuje do tego kraju nieco ponad milion turystów dla porównania do Polski około 20 milionów turystów. Kraj jest dość ubogi i zacofany w czasie, jest tani w utrzymaniu. Jeśli chodzi o biznesy, to państwo wyszło z ręką do przedsiębiorców aby inwestowali w tym kraju dlatego podatki wynoszą tu 10%. Paragwaj jest obecnie jednym z najszybciej rozwijających się państw w Am. Płd. W Kolumbii kobiety mają świadomość, że są uważane za najpiękniejsze na świecie no i dlatego szukają wygodnego życia, logują się na różnych portalach randkowych w poszukiwaniu bogatego gringo. Kolumbię pogrążył feminizm i lewactwo, tam młodzi ludzie już słabo się identyfikują z wiarą, coraz więcej osób staje się homo i ogólnie Kolumbijki w pierwszym kontakcie mogą sprawiać wrażenie nieśmiałych ale później jak zaczynają być sobą to potrafi im odpieprzać, ogólnie za mało się szanują, mają bardzo luźny stosunek do seksu. Paragwajki na szczęście nie są jeszcze tak zepsute.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i drugą niszą, alternatywą dla Kolumbijek czy Wenezuelek są Peruwianki. Też bardzo ładne latynoski, nie mylić z tymi Indiankami co mają 1.50 m. wzrostu i są szerokie w pasie bo ich tam nie brakuje. Dziewczyny mieszkające w Limie będą się różnić od tych z mniejszych gorzej rozwiniętych miast w Peru, ale z tymi z Limy nie jest tak źle. Życie jest tanie, na ulicach bezpiecznie, zdecydowanie najlepsza kuchnia spośród wszystkich krajów w Am. Płd. Lima ma dostęp do Oceanu Spokojnego, więc ma do zaoferowania piękne widoki. Do Peru przeniosło się dość dużo Wenezuelek z powodu kryzysu w swoim kraju, także można tam na nie natrafić.

 

Sytuacja w krajach Ameryki Łacińskiej z powodu covidu jest ciężka, wzrasta poziom ubóstwa i przestępczości, na pewno teraz to nie jest najlepszy moment na podróże, wielu Polaków decyduje się na wylot z krajów Am. Płd i słyszę głosy, że część z nich już nie wróci. Natomiast to jest optymalny czas dla wielu latynosek na znalezienie faceta który wspomoże ją i jej rodzinę finansowo w ciężkich czasach.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, a w jaki sposób poznajesz tam dziewczyny? Internet, jakieś konkretne portale, ulica, coś innego? Ile potrzeba kasy miesięcznie by żyć na dobrym poziomie (normalne jedzenie, dobra dzielnica, jakieś rozrywki, internet - właśnie, jak tam z internetem?) w Limie czy Asuncion? A może polecasz jeszcze jakieś inne miasta? 

Edytowane przez manygguh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, manygguh napisał:

Ok, a w jaki sposób poznajesz tam dziewczyny? Internet, jakieś konkretne portale, ulica, coś innego? Ile potrzeba kasy miesięcznie by żyć na dobrym poziomie (normalne jedzenie, dobra dzielnica, jakieś rozrywki, internet - właśnie, jak tam z internetem?) w Limie czy Asuncion? A może polecasz jeszcze jakieś inne miasta? 

Mój sposób poznawania latynosek był różny zdarzało się używać Tindera jak i samemu zagadywać na mieście, obcokrajowcowi gringo jest łatwiej zainteresować swą osobą daną dziewczynę. Natomiast nie polecam umawiania się przez internet w nieznanych miejscach bo można paść ofiarą oszustw. Latynoski są bardzo komunikatywne lubią korzystać z wideorozmów i wiadomości w postaci nagrań wideo, natomiast zdarzają się takie które nie mają w ogóle w planach spotkania się tylko tak prowadzą romozwę aby omamić kogoś aby ten przelal $ na jakiś fejkowy powód. Aby żyć na dobrym poziomie to tak minimum z 3.5 - 4.5 tys zł msc, Ameryka Południowa wbrew wszystkim opinią jest droga, zwłaszcza chcąc poużywać życia, w miastach nie ma problemu z Internetem tylko jest on wolniejszy niż w Polsce, w Paragwaju poza Asunción nie ma ciekawych miast, do takich miejsc bardziej turystycznych zielonych można sobie zawsze podjechać, można też rzeką przedostać się do Argentyny. Natomiast w Peru poza Limą jest kilka ciekawych miast jak Arequipa czy Cusco. Wiadomo, że poza stolicą i jej centrum życie jest tańsze.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, BrightStar napisał:

To jak robić? Zapraszać od razu do siebie przez Tindera? ?

Jeśli jesteś bardzo przystojny albo masz wysoką pozycję społeczną i taka dziewczyna wybierze akurat Ciebie z pośród setek wiadomości to możesz próbować.

 

Jednak nie ma co się przejmować bo latynoski dużo częściej niż Polki przesuwają profile w prawo i potrafią napisać wiadomość jako pierwsze.

Edytowane przez Nico
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minutes ago, Nico said:

Mój sposób poznawania latynosek był różny zdarzało się używać Tindera jak i samemu zagadywać na mieście,

Gdybyś miał znaleźć sobie potencjalną żonę, matkę swoich dzieci, to gdzie byś tam szukał? Tinder to raczej jedno z ostatnich miejsc, które bym brał pod uwagę. 

 

A byłeś w Meksyku, Chile, Urugwaju lub Argentynie? Te 3 ostatnie zdają się być niemalże kopiami. Masz może jakieś wnioski odnośnie tych krajów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, manygguh napisał:

Gdybyś miał znaleźć sobie potencjalną żonę, matkę swoich dzieci, to gdzie byś tam szukał? Tinder to raczej jedno z ostatnich miejsc, które bym brał pod uwagę. 

 

A byłeś w Meksyku, Chile, Urugwaju lub Argentynie? Te 3 ostatnie zdają się być niemalże kopiami. Masz może jakieś wnioski odnośnie tych krajów?

Ciężkie pytanie, bo najbardziej z urody podobają mi się Kolumbijki i Brazylijki i z racji tego, że mam tam przyjaciół, znam języki, mieszkałem w tych krajach i znam tamtejsze realia to łatwiej jest mi się tam poruszać, a naprawdę jest tam mało bezpiecznie.

 

Wg mnie słabym pomysłem jest sprowadzanie latynoski do Polski, bo one mają bardzo silną więź z rodziną. Więc musiałbyś raczej zamieszkać w jej kraju i wybrać to co dla Ciebie jest kluczowe poza miłością, czyli pomysł na siebie w danym kraju, rozrywki, bezpieczeństwo itp.

 

W Meksyku jest tanio i drogo to zależy od regionu, bezpieczeństwo też w zależności od regionu ale ogólnie to nie jest zbyt bezpiecznie a uroda kobiet mocno średnia. 

Chile najdroższe państwo w Am Płd. I najbardziej rozwinięte, uroda kobiet jest ok. są ładne i jest bezpiecznie na ulicach, mimo iż w ostatnim czasie odbywa się tam sporo protestów.

W Urugwaju jest dość drogo, szaro i też mało bezpiecznie, kobiety są ładne ale wyglądają jak białe europejki.

W Argentynie tanio nie jest, wiele podstawowych produktów ma bardzo wysoką nieadekwatnę cenę i też jest mało bezpiecznie, tu mieszkają potomkowie Włochów także to nie są czyste latynoski, choć i takie tam można spotkać.

 

Paragwaj i Peru wybrałem na tapetę, ponieważ są to kraje najbezpieczniejsze, stosunkowo tanie w porównaniu do innych krajów na kontynencie i kobiety są tam bardzo ładne i nie kierują się tam głównie względami materialnymi.

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, BrightStar napisał:

@Nico A jakbyś nakreślił różnicę między latynoskami i Polkami ? Gdzie widzisz przewagę latynosek nad Polkami, a gdzie widzisz ich wady w stosunku do Polek? Oczywiście generalizując.

Wg mnie latynoski mają silniejszą więź z rodziną, są bardziej opiekuńcze, sensualne, zmysłowe, są łatwiejsze do ułożenia, potrafią lepiej zadbać o swojego mężczyznę, mają wyższe libido oraz kobiece kształty, na plus Polek przeważa to, że są lepiej wyedukowane i popełniają mniej poważniejszych błędów życiowych i nie są tak łatwo wierne.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latynoski mają do siebie większy dystans niż Polki, w Am. Łacińskiej je się bardzo kaloryczne dania głównie smażone albo przesłodzone. I one uwielbiają przesiadywać w gronie znajomych w knajpach albo w jakiś fast foodach i totalnie się nie przejmują liczbą kalorii jedzą do syta i nie analizują jak Polki, latynoska powie Ci z uśmiechem oby to weszło w cycki i pupę, a Polka powie od jutra się odchudzam, przechodzę na dietę.

 

Faceci z Am. Łacińskiej mają złą opinię wśród tamtejszych kobiet, dlatego dla wielu latynosek idealny kandydat to biały gringo nie skażony kulturą macho który dochowa wierności przez całe życie. No i latynoski w porównaniu z Polkami, o które trzeba tak mocno zabiegać, często decydują się same przejąć inicjatywę i zacząć podrywać facetów oraz pisać do nich wiadomości jako pierwsze i nie widzą w tym nic dziwnego.

 

W Kolumbii, Wenezueli czy Brazylii panuje coś takiego jak kult ciała, tam przez cały dzień widać sporo ludzi w różnym wieku uprawiających sport na świeżym powietrzu jak bieganie, jazdę na rolkach czy ćwiczenia na siłowniach zewnętrznych. Bardzo dużo młodych osób korzysta z tradycyjnych siłowni, kobiety ćwiczą tam głównie pośladki, które dla latynosek mają bardzo duże znaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli podsumowując, żeby ruchać fajne dupy musisz mieć wysokie smv, na które składa się dobry wygląd, bycie atrakcyjnym towarzysko, no i przy kasie.

Musisz zarabiać od 1k euro w górę, żeby móc wydawać na myszkę inną niż wszystkie, która będzie leżeć, pachnieć, wpierdalać burito z serem i pierdzieć,

może od czasu do czasu da ci dupy albo i nie da, bo chuj ją tam wie, ale generalnie będziesz dla niej nikim, bo rodzina, mamusia i dzieci są najważniejsze... 

 

Gdybym był złośliwy, to bym poprosił o wskazanie trzech różnic pomiędzy latynoską gwiazdą z drugiego końca świata i zwykłą polską Karyną z Sosnowca

oraz podanie trzech powodów, albo już chuj niech będzie jeden dobry, dla którego warto zapierdalać tysiące kilometrów, marnować szmal na przeloty i hotele,

żeby zakisić ogóra, jakby tu na miejscu było tego mało, jeśli masz dobry wygląd, jesteś atrakcyjny towarzysko i dysponujesz nadmiarem wolnej gotówki... 

 

ale może jednak się powstrzymam, żeby nie psuć zabawy, jedźcie i zdobywajcie świat, tylko nie zapomnijcie po powrocie opisać tutaj swoich przygód ?

 

 

Edytowane przez marcopolozelmer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, Amerykanie w poszukiwaniu swojej wymarzonej żony z Filipin czy Tajlandii też pokonują tysiące kilometrów, polecam traktować pierwszy pobyt w Ameryce Łacińskiej jak wakacje bez spiny z 1-3 tygodnie, pobawić się, poznać tamtejsze dziewczyny, realia życia codziennego i podjąć dezcyzję co do przeprowadzki oczywiście mając pomysł na siebie w danym kraju. Piękne kobiety są w większości krajów na świecie, dlatego też nikt nie powinien robić sobie presji na latynoskę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.10.2020 o 09:25, bassfreak napisał:

Nie wiem czy to prawda ale latynoski uwielbiają białych facetów. 

Po prostu to ta sama mechanika, pociąg, który ty faceci odczuwają do nich. Ochota na egzotycznego partnera występuje praktycznie u każdej rasy. Polak w Japonii też mógły cieszyć się niemałym zainteresowaniem (o ile znałby japońską kulturę ale to szczegół).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Japonia to cięższy temat, w wielu regionach jesteś i zawsze będziesz obcym, będą dla Ciebie mili, ale z dystansem. Nie wyrwiesz za wiele. To specyficzne społeczeństwo.

 

Wydaje mi się niemniej, że facet zawsze będzie miał bonusa w obcym kraju, w końcu ten mit "Mokebe z wioski z Kenii rwący chętne czarnej dzidy Polki" też się skądś wziął. Egzotyka pociągała i pociąga, wiele kobiet może być po prostu ciekawe jak to jest z białym... tak samo, jak wielu z nas ciekawi, jak podobałoby się w łóżku z Azjatką czy Latynoską.

 

Na pewno wyróżnianie się w tłumie to plus ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tych krajach Ameryki Łacińskiej najłatwiej jest uwodzić latynoski.

- Kolumbia, Brazylia, Wenezuela, Peru, Meksyk, Dominikana, Kuba.

 

Gdzie najlepiej poznawać latynoski.

- bezpośrednio - na ulicy, w galerii handlowej, w komunikacji miejskiej czy na dyskotekach

- pod uniwersytetami - dobre szkoły i studia w Am Łacińskiej są bardzo drogie uczą się w nich dzieci z dobrego bogatego domu.

 

Gdzie nie opłaca się poznawać latynosek

- na portalach randkowych (głównie miasta turystyczne), kobiety tam mają jeden wielki spam wiadomości z całego świata i są ukierunkowane głównie na poszukiwaniu idealnego faceta który zapewni jej dostatnie życie, poza tym możecie się spotkać z sytuacją, że piszecie z prostytutkami i pod koniec rozmowy napiszą wam ile kosztuje z nią spotkanie.

- W klubach ze striptizem i innych tego typu podejrzanych miejscach.

 

Wiadomo, że aby uwieść latynoski z topu to nie wystarczy być tylko białym gringo, trzeba być przystojnym, zadbanym, szarmanckim z poczuciem humoru lub/i mieć bardziej zasobny portfel niż lokalsi.

 

Dla latynosek mniej urodziwych samo zainteresowanie nimi przez gringo to spore wyróżnienie, także pójście z nimi do łóżka nie powinno stanowić problemu, zwłaszcza, że każda latynoska uwielbia seks i bardzo często o nim myśli.

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.