Skocz do zawartości

Latynoski Kolumbia, Wenezuela czy ktoś miał doświadczenia?


deleteduser120

Rekomendowane odpowiedzi

43 minuty temu, heavy27 napisał:

Kiedyś też tak myślałem, jeszcze w matrixie, że tylko polka, bo wiadomo ślub kościelny, małżeństwo i miłość do śmierci ??

Zwiazków przelotnych jak i dłuższych miałem w podobnej liczbie lecz pozytywnych i bardziej zapadających w pamięci jednak z zagranicznymi kobietami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Nico napisał:

Osobom które nie są obyte językowo na początek przygody z Am. Łacińską, polecam Kolumbię albo Meksyk w tych krajach mówi wolno i bardzo zrozumiale, w pozostałych krajach mówią bardzo szybko albo mało zrozumiale co będzie stanowić pewną przeszkodę.

 

Obecnie Piotr Pająk z kanału na yt Podróże Wojownika rozpoczyna swą podróż po Am. Środkowej i Południowej, gdzie będzie pokazywał jak wygląda życie codziennie jak i te nocne w danym kraju, obecnie jest w Meksyku. Warto śledzić.

 

Mam do Ciebie pytanie. Przepraszam  w sumie za zaśmiecanie tego wątku ale muszę tutaj zapytać bo nie mogę wysłać prywatnej wiadomości do Ciebie ,nie ma takiej możliwości na razie. Moglibyśmy popisać na osobności w sprawie tych latynosek ? Dałbym Tobie tutaj e-maila i napisałbyś do mnie pierwszy.  Oczywiście jeśli to nie problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Everson napisał:

Mam do Ciebie pytanie. Przepraszam  w sumie za zaśmiecanie tego wątku ale muszę tutaj zapytać bo nie mogę wysłać prywatnej wiadomości do Ciebie ,nie ma takiej możliwości na razie. Moglibyśmy popisać na osobności w sprawie tych latynosek ? Dałbym Tobie tutaj e-maila i napisałbyś do mnie pierwszy.  Oczywiście jeśli to nie problem.

Ok. możesz podać e-mail i napiszę, to nie problem.

Edytowane przez Nico
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.