Skocz do zawartości

Nie do końca rozumiem tego zjawiska, że podoba nam się to co nie nasze


Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Analconda napisał:

No to pomyliłaś się bo wpisałaś, że Murzyni Ci się nie podobają więc właściwie poprawiłem.

Analconda, Twoja logika jest dla mnie zbyt zawiła - komunikacja między nami jak widać średnio funkcjonuje (i to mimo wspólnego języka!), obawiam się, że wszelkie interakcje między nami na tym forum kończą się jedynie tak:

 

084.png

[nom(okeb)en omen]

 

Chyba czas na przerwę skarbie, bo nie mogę przecież całe dnie zastanawiać się o co Ci chodzi, mam  tu za dużo roboty! 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, sol napisał:

Mi się kompletnie nie podobają wizualnie wszelkie Alvara

Cóź, Twoja strata, a już miałem do Ciebie uderzać na priv, gdy zdobyłabyś 1K reputacji, ale skoro Ty tak, to ja tak. ?

 

Udanej zabawy z Włodzimierzami i Bjornami! ?

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Ważniak napisał:

Cóź, Twoja strata, a już miałem do Ciebie uderzać na priv, gdy zdobyłabyś 1K reputacji, ale skoro Ty tak, to ja tak. ?

No cóż, gdybyś chociaż napisał, że Xin Xian Xiongi, to jeszcze dałoby się coś z tym zrobić - okulary przeciwsłoneczne itd. 

 

Ale widzę tu, że typowy Alvaro - opalony na mahoń, naoliwiony, wydepilowany, żel na włosach, wrzeszczący nad uchem CIAO BELLA RAGAZZA albo HOLA SENORITA 

i niemal w tym samym momencie ocierający się "niby przypadkiem". No niestety, nie widzę szans :D Nawet Twoja reputacja nie pomagłaby w tym,  sorry :D 

 

Edytowane przez sol
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.10.2020 o 09:45, MalVina napisał:

Sama nie mam takich ciągot, latynosi nie podobają mi się zupełnie. Ciemna skóra, ciemne oczy - dla mnie są be wyrazu (bez obrazy jakby co). 

Najbardziej podobaja mi się ludzie z bladą skórą i jasnymi oczami i włosami ?

Ja właśnie mam to samo. Kompletnie nie podobają mi się ani ciemnoskorzy ani latynosi.

 

Z kobietami to samo, uwielbiam blondynki, wręcz platynowe blondynki z jasną skórą, brunetki nie robią na mnie wrażenia. Dlatego wszyscy z krajów cieplejszych obojętnie czy kobiety czy mężczyźni nie podobają mi się z urody. 

 

Mąż jest ciemnym blondynem co uwielbiam. Jego brat kolor włosów ma platynowy blond, wręcz biały. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.