Skocz do zawartości

Zbyt wysokie libido partnerki


flopez

Rekomendowane odpowiedzi

Nie miałem takiej kobiety która by chciała więcej niż ja, to znaczny że nie trafiła mi się, ale korespondowałem z dwiema takimi.

Mimo iż my chcemy zawsze to jednak penis cipie rady nie da.

Jeśli lala jest rozkręcona może się pieprzyć jedynie z przerwami na pójście do łazienki i faktem jest, że nie ma faceta co dałby temu radę w ciągu ciut dłuższego okresu.

Takie lale powinny mieć 3-4 facetów i dziwie się, że same nie doszły do takiego wniosku.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, flopez napisał:

Najczęściej się dzieje tak po 4-5 dniach z codziennym seksem. 

Mineta i palcówka dobra opcja, ale ona raczej preferuje tradycyjny seks. 

Wyjaśnij swojej dziewczynie, że potrzebujesz zregenerować swój organizm. Powinna zrozumieć. Codzienne seks więcej jak trzy razy na jeden dzień, spory wysiłek dla organizmu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, JoeBlue napisał:

Nie miałem takiej kobiety która by chciała więcej niż ja, to znaczny że nie trafiła mi się, ale korespondowałem z dwiema takimi.

Mimo iż my chcemy zawsze to jednak penis cipie rady nie da.

Jeśli lala jest rozkręcona może się pieprzyć jedynie z przerwami na pójście do łazienki i faktem jest, że nie ma faceta co dałby temu radę w ciągu ciut dłuższego okresu.

Takie lale powinny mieć 3-4 facetów i dziwie się, że same nie doszły do takiego wniosku.

Ja do momentu obecnej partnerki nie do końca wierzyłem, że są takie Panie co mogą non stop. To jest ciekawe doświadczenie bo prawdopodobnie takich dużo na świecie nie ma. 

Sytuacja sprzed kilku minut, moja napisała mi wiadomość, że wraca z pracy i miała ciężki dzień i w związku z tym, żebym się przygotował bo chce odreagować pieprząc się 

2 godziny temu, JoeBlue napisał:

 

Takie lale powinny mieć 3-4 facetów i dziwie się, że same nie doszły do takiego wniosku.

Dlatego chcę jej sprawić gumowego przyjaciela, który będzie mógł zawsze :D

Edytowane przez flopez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie Cię tak ruchała dopóki nie strzelisz jej bąbelka. Znajdź sobie gracza rezerwowego i ładujcie każdy naprzemiennie. W ten sposób Twój fred będzie miał jeden dzień na regenerację. Oczywiście możesz także z nią pogadać, że nie wyrabiasz, bo to chyba najprostsze rozwiązanie.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Kleofas napisał:

Będzie Cię tak ruchała dopóki nie strzelisz jej bąbelka. Znajdź sobie gracza rezerwowego i ładujcie każdy naprzemiennie. W ten sposób Twój fred będzie miał jeden dzień na regenerację. Oczywiście możesz także z nią pogadać, że nie wyrabiasz, bo to chyba najprostsze rozwiązanie.

Haha, swoją drogą ciekawe jakby zareagowała na taką propozycję: Kochanie, to jest Marcin. Marcin co drugi dzień będzie Ciebie zaspokajał, ponieważ ja wtedy będę się regenerował :D 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to wygląda bardziej na zachowania kompulsywne, zwłaszcza to odreagowanie. 
Czyli ta potrzeba może być podszyta inną intencją.


Z mojego doświadczenia i rozmów z ludźmi to w dłuższym związku zazwyczaj ktoś chce więcej a ktoś mniej seksu.

Nie znam rozwiązania na to bo seks z obowiązku a seks z pożądania to zupełnie inne sprawy.

Tak samo jak bliskość i seks, dobrze znać siebie i swoje potrzeby wtedy można złapać balans pomiędzy prawdziwymi intencjami.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, icman napisał:

Mi to wygląda bardziej na zachowania kompulsywne, zwłaszcza to odreagowanie. 
Czyli ta potrzeba może być podszyta inną intencją.

 

Wczoraj jej po prostu powiedziałem, że nie mam siły. Ona zrozumiała i powiedziała, że w takim razie, żebym jej chociaż pozwolił na zrobienie loda. Więc jak już byliśmy w łóżku to zrobiła co chciała, dała buzi i poszła zadowolona spać. 

Myślę, że po prostu będę jej komunikował, rozmawiał i tyle, kupię jej też dildo. 

Ona jest chyba po prostu ponadprzeciętnie zboczona i lubi te rzeczy i tyle. Kiedyś jakoś po pijanemu powiedziała, że od 20 roku życia kutas to jej ulubiona zabawka, więc niech nim się bawi. 

Edytowane przez flopez
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, flopez napisał:

żebym jej chociaż pozwolił na zrobienie loda. Więc jak już byliśmy w łóżku to zrobiła co chciała, dała buzi i poszła zadowolona

A... Czyli zrobiła Ci loda, a potem buziaczek na dobranoc.  Czyli taki wyjątek z reguły.

 

Zazwyczaj po sobie (gdy pomażemy partnerkę) to się brzydzimy całować ją ale po innych (no, bo przecież nie widać już) to już nie :) 

A tutaj był buziaczek po połyczku. Ze smaczkiem, of kors :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Kiedyś za granicą poznałem podobną kobietę, na początku super ale potem chcesz mieć swoje życie, coś pooglądać, poczytać, odpocząć. A ona namawia na seks np w kuchni gdzie każdy może wejść, i zamiast na spokojnie odpocząć to dymasz jak królik, targasz za włosy, lejesz po dupie a ta za godzinę mizdrzy się i zabiera laptopa na bok bo seks i seks. Między 20to a 30to latkiem jest przepaść. 

 

Do zabawy ok, na stałe będziecie mieć dość.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.10.2020 o 21:56, DOHC napisał:

, targasz za włosy, lejesz po dupie a ta za godzinę mizdrzy się i zabiera laptopa na bok bo seks i seks

Są zawodniczki są, w tamtym roku, może po drugiej nocy u niej pękła mi gumka... ona sięga pod łóżko i worka foliowego wysypuje z dobre 1000 gumek... Uśmiech i wybierz sobie. Podobno kupiła na allegro 1200 sztuk. Uwierzyłem 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, spitfire napisał:

Są zawodniczki są, w tamtym roku, może po drugiej nocy u niej pękła mi gumka... ona sięga pod łóżko i worka foliowego wysypuje z dobre 1000 gumek... Uśmiech i wybierz sobie. Podobno kupiła na allegro 1200 sztuk. Uwierzyłem 

Deem...

 

"Są na tym świecie rzeczy które się filozofom nie śniły" ~ czy jakoś tak...

:D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie daję rady tempa mojej partnerki (ona jak nie ma doła np. związanego z pracą, to czasem chce 3-4 razy dziennie sobie podochodzić), ale ona sobie sama radzi. Polecam Twojej pani to samo rozwiązanie. Niech sobie z palca dobrze zrobi albo dildosem. Kutas nie jest z drewna, a na dodatek część z nas (np. ja) nie może więcej, niż raz dziennie, bo boli i słabe czucie ;)

Edytowane przez Januszek852
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMHO Kobieta może mieć jak najbardziej wyższe libido od faceta, mnie to osobiście nie spotkało ale mając 20lat miałem kumpla którego ujeżdżała jakaś 17-tka, z kumplami mu zazdrościliśmy wtedy,ale koleś rzeczywiście miał dość.

Z tego co zauważyłem to bywają młode dziewczyny które ruchają się na potęgę(z czego to wynikam to nie wiem) i takie po ścianie - no bo too ostatni dzwonek(absolutnie się z tym zgadzam).

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.10.2020 o 07:51, Piter_1982 napisał:

Borderline typ osobowości.

 

Często wygląda jak dziwak czy dziwadło, angielskie słowo freak. Kolczyki, tatuaże, balangowy styl życia. Chociaż bywają borderki w cywilu.

 

 

Przeważnie tak NIE WYGLĄDA.

W dniu 20.10.2020 o 07:09, flopez napisał:

Jak zaczynałem się spotykać z moją dziewczyną i mówiła mi, że ma wysokie libido wydawało mi się, że wygrałem los na loterii. Niestety z czasem się okazało, że ona ma ZDECYDOWANIE wyższe libido niż ja. To jest rodzaj kobiety, która mogłaby uprawiać seks non stop. Ja aż tak dużych potrzeb nie mam. Wystarczy mi raz na dwa dni załóżmy i jestem zadowolony. Ona potrzebuje codziennie, jak tego nie dostanie to widać po niej, że ma gorszy humor itp - jak to mówią: kobieta bez bolca dostaje pierdolca. 

Ostatni weekend już w ogóle był ciężki. Nie widzieliśmy się dwa tygodnie. W piątek przyjechała ok 16 i pierwsze co chciała zrobić to seks, dwie godziny później znowu seks. Sobota kolejne dwa razy i chciała kolejny raz, ale mój mały już nie wytrzymał. Cały weekend dało radę odczuć, że myśli tylko o seksie. 

I od razu mówię - ona jest atrakcyjna i mi bardzo się podoba. 

Wpadł mi go głowy jeden pomysł, czy może to nie rozwiąże tej sytuacji. Mianowicie czy nie kupić gumowego przyjaciela, który byłby dla mnie pomocnikiem. Czy myślicie, że dildo byłoby odpowiednim rozwiązaniem? 

Stary , Twój problem polega na tym , ze się z nią SPOTYKASZ. Zamieszkaj z nią to zobaczysz jak szybko jej spadnie to libido.
Ona przyjeżdża do ciebie zaspokajać libido  a nie być z Tobą i budować związek.
Zamieszkaj i buduj relację, jeśli  jest to jest dla Ciebie okej. W takiej sytuacji należy szybko ustawić reguły mieszkania, zostawić sobie konto o którym pańcia nie wie. I to Ty masz zrobić i Ty ustawiać te relacje nie ona.
Bądź czujny i ciesz się życiem. Zła wiadomość jest taka, że po 40 stce w najlepszym przypadku będziesz MGTOW, chyba że spotkasz kogoś naprawdę wyjątkowego z kim wcześniej uda Ci się zaprzyjaźnić i zrobić razem  coś sensowego.  W takiej sytuacji możesz powiedzieć, że jesteś szczęściarzem i wygrałeś życie.
 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.