Skocz do zawartości

Zbyt wysokie libido partnerki


flopez

Rekomendowane odpowiedzi

No musisz ustawić pewne granice. Napisałeś post, bo boisz się, że ją stracisz. Bo za mało razy bolcujesz i nie dajesz rady. To nie dobrze...
Chcesz mieć lepsze libido ? Suple, zioła itp. Ale czy to jest dobre wyjście ? Zastanów się. 

A ci co piszą, że powinien ruchać, a nie narzekać... panowie, nie wiecie co mówicie. No chyba, że serio macie takie libido i dalibyście rade tak codziennie po pare razy (w co wątpie). Ale ja też kiedyś fantazjowałem i znalazłem taką co robiła wszystko w łóżku i chciała tego cały czas, a ja już nie dawałem rady xd To nie takie proste jakby się mogło wydawać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@flopez: jak myślisz czy ona jest otwarta na trójkąt? (Ty i 2 kobiety) może by Cię takie doznanie dodatkowo pobudziło.

Mi los zgotował też takiego "psikusa", byłem pewien że mam największe libido na świecie i trafiła się kobieta (piękna i młoda) przy której wreszcie odczułem totalną neutralizację do seksu (ciekawe doznanie) poprzez jego nadmiar i wycieńczenie fizyczne. Niestety pojawiły się u mnie obawy przed tym że taka kobieta wcześniej czy później zdradzi. Dlatego trudno by mi było się zaangażować emocjonalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.