Skocz do zawartości

Bracia, szykujcie kamasze


Moriente

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Perun82 napisał:

Tacy sa akurat najlepsi :)

Oj gdybym miał gwarancje, że pozwolą mi się wyżyć to bym pomyślał dwa razy. Zresztą mi chodzi o WP. Propozycje od Bundeswehry bym przyjął.

Edytowane przez Analconda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mosze Black napisał:

Możesz rozwinąć? 

Szukasz "dobrego"doktóra na rejonie, i mówisz Panie dóktor nie chce iść do wojska. 

Pan doktor pisze historię choroby i płacisz 250 zł.

Działa rownież  z "L4".

 

Rozwiązanie ma tą wadę, że być może będziesz musial.spędzić tydzień dwa na " Pinelu", żeby być mega przekonującym

 

Można też dać kotu nadgarstki do podrapnia - mój kot zawsze chętny.

 

Jak nie chcesz czegoś robić, to tego nie robisz, zawsze znajdzie się alternatywne rozwiązanie, pytanie ile kosztuje (pieniędzy, czasu, wolności).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast słuchać bezwartościowych głupot jak wyżej, posłuchaj jeden z drugim. Ty się nie zajmuj planami globalistów, bo ani ich nie przejrzysz, ani oni je sami precyzyjnie znają. Wpływu na nie i tak nie masz. Ty martw się o swoje życie i swoją przyszłość w bieżących warunkach prawdopodobieństwa.

 

Na swój profil fb wrzuciłem film z nasłuchu kanału alarmowego. Słychać tam rozmowę dyspozytorki SORu, gdzie jakiś ziomek miał pojechać po kogoś w krytycznym stanie, a w rodzinie był ktoś z kowidem i z tej rozmowy wynika, że to wszystko jest jeden wielki random. To projekcja jutra. Przyjechały psy, bo była jakaś afera, psy umyły ręce i pojechały, lekarza nie było, suma sumarum gość zszedł i poszedł nawet nie do piachu, tylko pewnie przez komin przyszpitalnego krematorium i słuch o nim zaginął. Prawdy nikt nigdy nie dojdzie, bo tak jak nie można w tamtym kraju dojść sprawiedliwości, jeszcze za zbrodnie sprzed kilkudziesięciu lat, tak samo i tu będą ważniejsze sprawy. I sam, jeżeli nie zrobisz nic, staniesz się ofiarą takiego randoma. Jeden straci majątek, drugiego wsadzą do pierdla, trzeciemu umrze ktoś bliski, czwarty pójdzie w kamasze, może przeżyje, a może nie. Po prostu popłyniesz jak gówno w przeręblu, z prądem, z masą. Jeden się zaczepi, jeden utonie.

 

O sprawy ważne, kluczowe ze względu na kasę, geostrategię zatroszczą się ważne figury, jak zawsze, jak zwykle. Prawem nikt nie będzie się przejmował, przecież ono dawno tam nie działa. To strefa buforowa, zgniotu, której figuranci CZEKAJĄ NA ROZKAZY. Wojnę konwencjonalną lepiej rozpocząć najpóźniej, jak to możliwe, bo wcześniej w wojnie hybrydowej i hybrydowym burdelu ludzie się sami wykończą po taniości. Teraz pomyśl, jak to się ma do twojego życia, planów, rozwoju.

 

Ja mam zamiar jeszcze czegoś się dorobić, coś osiągnąć, a jeżeli to niemożliwe, to chociaż mieć w miarę spokojne życie bez nadmiernych upokorzeń, cierpienia, czy utraty godności. Nie chcę być jak obijająca się piłeczka ping-pongowa w secie jakiś skurwieli. Dlatego mnie tam nie ma! Nie mówię ci, że masz dziś pakować surwiwalowy plecaczek i spierdalać, tylko mówię - ogarnij swoje życie, podług swojej sytuacji i bieżących realiów. To mówiłem na swoim kanale, byś nie był zaskoczony.

 

Walec już jest odpalony, ale to nie znaczy, że nie można sprawić, by ten walec ugrzązł w polskim błocie - piątym żywiole wg. Napoleona. Może kierowcy z szoferki nie zdołasz wyrzucić, ale jak wiesz jak, możesz sypać piach w tryby tej machiny. Popatrz, płaciłeś tyle lat na nfz i co masz? Łódzkie pogotowie i bezkarność plus. Jutro rano będzie znowu głosowana, dla lekarzy tym razem. Tylko koleś pod wpływem dragów lub wódy będzie mógł być pociągnięty do odpowiedzialności, cała reszta może robić, co jej się podoba i będziesz mógł im naskoczyć. Podkręcą ci respirator i arrivederci, bo takie będą wytyczne!

 

Naprawdę myślisz, że jak będzie potrzeba mięsa armatniego, to ktoś się będzie przejmował twoim kupnym papierkiem? Przyjdzie nowy lekarz w asyście polincji i napisze, że wszystko z tobą jest ok i jutro do jednostki. 

 

Płaciłeś ratkę do banksterki i co sobie zafundowałeś? Amerykańskie żołdactwo na swój koszt. Takie są rezultaty nic nie zrobienia. Więc zacznij wreszcie działać NA SWOJE konto. Starsi bracia wiedzą, jak to się robi i na pewno coś doradzą. Ja wolę się zajmować swoimi drzewami.

 

    

Edytowane przez absolutarianin
  • Like 3
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, somsiad napisał:

Od 2016 mieszkam za granicą, ciekawe czy też dostanę jakiś list jeśli w ogóle WKU ma jakimś cudem mój adres :).

To się kiedyś na lotnisku zdziwisz jak Ciebie służby zatrzymają. To nie oni mają problem z Twoim adresem, bo wyślą na pewno kwit na jakiś adres, ale to ty będziesz miał problem, że nie odbierzesz. System jest tak sprytnie skonstruowany, żeby jemu było dobrze, nie Tobie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.