Skocz do zawartości

Duchowny wyprowadzony przez policję


$Szarak$

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.onet.pl/informacje/onetpoznan/koronawirus-poznan-policja-wyniosla-ksiedza-michala-woznickiego/q0n3bds,79cfc278

 

 

 

,,Interwencja w domu zakonnym przy ul. Wronieckiej w Poznaniu.

W związku z toczącą się dyskusją na portalach społecznościowych odnośnie przebiegu interwencji na terenie domu zakonnego Salezjanów, która została zarejestrowana, a film zamieszczony w sieci, informujemy, że funkcjonariusze działali na miejscu w związku z otrzymanym zgłoszeniem od samych Salezjanów. Nadmieniamy, że nie było to pierwsze zgłoszenie, a na przestrzeni tylko kilku ostatnich miesięcy interwencji było co najmniej kilka.
Wobec znacznego zainteresowania opinii społecznej, przebieg działań podjętych przez interweniujących funkcjonariuszy wnikliwie zbada Wydział Kontroli KWP w Poznaniu.
Wstępne oceny nie wskazują na nieprawidłowości ze strony funkcjonariuszy, jednak przeprowadzone czynności pozwolą na rzetelne zebranie wyjaśnień od wszystkich stron.'' 

 

XD.

 

Edytowane przez $Szarak$
  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@$Szarak$ Ale wiesz w ogóle, kim jest ten ksiądz? 

 

Cytat

Kontrowersyjny ksiądz Michał Woźnicki to usunięty z zakonu były salezjanin, któremu odebrano prawo do odprawiania mszy świętej.

Duchowny od miesięcy pozostaje w sporze z przełożonymi i nie opuścił swojej celi w zakonie. Zamiast tego, ks. Woźnicki odprawia tam msze z udziałem małej grupki wiernych.

 

Długa historia ogólnie.

 

Koleś jest konkretnie nawiedzony, wcześniej przy jednej z poprzednich interwencji musztrował policjantów jak przedszkolaków, a oni bali się być stanowczy i zrobili z siebie pośmiewisko. Był na necie filmik.

Przed wyborami prezydenckimi grzmiał z ambony ujawniając homoseksualną przeszłość i orientację Krzysztofa Bosaka, z tego też są nagrania.

 

Odleciał strasznie.

 

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dworzanin.Herzoga ja myślę, że Ksiądz mówi prawdę w tym video. Zauważyłeś, że Bosak zrobił ten sam numer ze ślubem kościelnym tuż przed wyborami jak wielu polityków (w tym również inny kandydat na prezydenta Kwaśniewski)?

 

Tutaj założyłem temat o walce Księdza.

 

 

Ten filmik pokazuje jak obca agentura globalistycznej mafii zinfiltrowała Polskę.

Tutaj przyjechała grupa interwencyjna, czyli mieli rozkaz pacyfikacji.

Bez dostępu do broni dla uczciwych obywateli tacy bandyci w mundurach śmiało sobie będą postępować.

Zachowanie policji skandaliczne. Już Gestapo by miało większą klasę.

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie o co chodzi w całej tej szopce? 

 

Uświadomcie sobie, że religia jest jednym z elementów sprawowania władzy/ kontroli nad społeczeństwem.

 

Kult dominujący na danym terenie to taki sam element systemu jak rząd/ policja/ prokuratura/ wojsko/ media. 

 

Władza musi pokazać dla pozoru, że działa wobec wszystkich tak samo, także wobec kleru, który w większości przypadków jest nietykalny lub traktowany mocno priorytetowo chyba, że szambo konkretnie się rozleje (a i tu dużo zależy jak wysoko  jest w hierarchii). 

 

Było już wcześniej kilka wyroków dla księży i proboszczów na jakichś zadupiach, tylko popatrzcie jak się dla nich kończyło nieprzestrzeganie obostrzeń cowidych, jakaś grzywna 500 PLN za np. upchnięcie w małym kościele dużej liczby ludzi. Czyli bardzo ulgowe traktowanie, w kary tzw. pozorne, nieporównywalne do tego jak inni obywatele wyłapywali.

 

Jednak ludzie to widzą i narasta niezadowolenie, które trzeba skanalizować. 

 

Więc kościół wydaje na żer systemu, ku zadowoleniu motłochu swoje czarne owce, które buntują się przeciw hierarchii. 

 

Macie nieposłusznego salezjanina wykluczonego ze zgromadzenia, znajdzie się jeszcze kilku nieposłusznych wobec przełożonych, których się wystawi.

 

W TV da się pokazówki jak się księży aresztuje za nieprzestrzeganie tego czy tamtego przepisu, bez informacji że to taki ksiądz wyklęty, kategorii C, albo D, którego się sami hierarchowie chcą pozbyć.

 

Władza będzie miała opinię bezwzględnie działającej wobec wszystkich, nieczyniącej wyjątków, taki pozór że niby kler nie jest elementem władzy. 

 

Motłoch będzie się bał, że jak księdza "ze mszy" za uszy wyciągają, to każdego mogą. 

 

Każdy swoje ugra. 

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lukas3k Wiesz, trudno mi ocenić prawdziwość jego słów o Bosaku, bo to takie klasyczne słowo przeciwko słowu, bez twardych dowodów.

Dlatego rozpatrywałem to tylko powierzchownie, w kategorii humor szczerze mówiąc.

 

Ale do Bosaka mam sporo innych zastrzeżeń i ograniczone zaufanie heh. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mosze Red napisał:

nie, sam pokazałeś jak może traktować policjanta ksiądz, który ma poparcie hierarchii. 

 

Ja pokazałem jak może być traktowany ksiądz, który tego poparcia nie ma. 

 

No, ale na obu filmach jest ten sam ksiądz. ;) 

 

Teraz, Garrett napisał:

Jak do każdego politykiera-darmozjada ;)

True story. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lukas3k napisał:

Zachowanie policji skandaliczne. Już Gestapo by miało większą klasę.

Zgadzam się. Bardzo nie elegancko policja się zachowała. Można by sprawę normalnie rozwiązać bez ciągania za nogi po podłodze, w pojedynkę, bez dotykania się i nawet z mundurem 'z allegro'. policjant po niby szkoleniach itp, jedyne co potrafi to pociągnąć za nogi, cyrk na maksa. Ale to taki typ ludzi co jak mają trochę poczucia władzy to już szaleją. 

Zachowania kapłana nie oceniam ale też cyrk.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierdolę koronaświrusa, pis i całą sektę moherową, nie popieram szaleństwa z zamykaniem gospodarki, lasów itd. 

 

Ale tutaj tyle dobrego, że służalcy władzy biorą się też za czarnego, choć to co mówi nasz moderator Pan Rotholz jest bardzo przekonywujące.

Edytowane przez DOHC
Literówka - słownik.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, $Szarak$ napisał:

Zastanawia mnie, jakim cudem on znowu tam jest i transmisje na żywo prowadzi. xD

Odpalił 40 godzinnego streama z tej pakamery. A na komendę w poznaniu zostało wysłane pismo, że nakłada klątwę na policjantów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.