Skocz do zawartości

Wolontariat


slusa

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś myślałem o tym ale bardziej z ciekawości.

Wyobrażałem sobie, że jeśli pracuję za darmo, to przynajmniej o jedzenie i spanie nie będę sie musiał martwić.

Gdy się dowiedziałem, ze np. o taki wolontariat do Afryki trzeba się nieźle starać i kłaść kasę stwierdziłem, że to nie dla mnie.

Ja mam zarabiać na pracy a nie pracować i dopłacać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to fajna sprawa jest, ale ja polecam Ci udział w akcjach charytatywnych np zbiorach pieniędzy dla dzieci z SMA. 

 

Ogólnie to na siepomaga masz pełno potrzebujących osób możesz pomóc im w organizacji zbiórki i dzięki temu jakieś swoje zdolności organizacyjne poprawisz. 

 

WiN win 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem wolontariat w Hospicjum, z tego, co wiem, obecnie jest odwołany. Dobrze, to wspominam, ciekawych ludzi poznałem, ale również też była w tym wolontariacie "hierarchia", więc parę spin było, co wydawało się irracjonalne, bo to wolontariat. 

 

Przyzwoity obiad, dawali, herbata, kawa include.  Byłem zadowolony,  brałem udział w akcji zbierania datków, przy cmentarzu. 

Ogólnie, zabrzmi to dziwnie, ale lubię ten spokój ludzi umierających, w ogóle mnie to nie przeraża. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.