Jump to content

Recommended Posts

Teraz, SzatanKrieger napisał:

Ponoć to jedne z "największych gwiazd" i o największym przebiegu ile to prawda to nie wiem. 

Zależy od kierunku ja akurat trafiłem dobrze. 

Wiesz co @SzatanKriegermyślałem dzisiaj o Tobie i wpadł mi pomysł do głowy co do Twojej ścieżki kariery.

Na priv Ci napisze 

• Like 2
  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Mam odwrotne doświadczenia. Spotykałem się z pielęgniarką, która zaraziła mnie wenerykiem za młodych lat (całe szczęście się wyleczyłem), kolejna Pani lekarz na imprezie zwymiotowała mi na buty i częś

Żadna praca nie hańbi i nie jest powodem do wstydu ani czynienia komuś z jej powodu wyrzutów (jak kogoś takiego "pci odmiennej" spotkasz, ewakuuj się jak najszybciej, spławiając taką jednostkę), jak m

Właśnie ma i to duży. Jeśli nie jesteś bardzo przystojny lub chadem to wtedy ma to duże znaczenie. Jeśli masz taką robotę i niskie smv... przykro mi.

4 hours ago, Montella26 said:

Praca jako magazynier może odstraszać potencjalną kandydatkę na partnerkę? Załóżmy jeśli dziewczyna studiuje, albo jest po studiach i pracuje od pon do piątku w jakimś korpo. Od 8 do 16. A chłop na trzy zmiany w czterobrygadówce łącznie z weekendami.

Ale gdzie problem? Weź sobie dziewczynę z magazynu. Co ona niby jakaś gorsza od takiej po studiach z korpo?

Edited by Sundance Kid
  • Thanks 1

Liczy się i to co naprawdę sobą reprezentujesz i to jakie wrażenie sprawiasz. Im lepsze wrażenie sprawiasz tym mniej musisz rzeczywiście mieć, ale oczywiście przegrasz z kimś kto naprawdę ma wartość. Przede wszystkim ile masz lat, i co zamierzasz dalej robić z życiem. Całe życie chcesz na magazynie pracować?

Tu nie chodzi o kokosy, ale 5-7 tyś. ciężko pracując jesteś w stanie zacząć ogarniać po 3,4 latach, w mieście wojewódzkim. Pod warunkiem, że uczynisz priorytet z tego by zacząć zarabiać. Oczywiście w tej chwili koronawirus wywrócił wszystko do góry nogami i nie wiadomo co będzie. 

O siebie zawalcz, a nie karynkę. 

ps. jak jesteś młody to tak naprawdę najłatwiej podnieść swoją atrakcyjność, dbając o wygląd. Higiena, dopasowane rozmiarem, uprasowane i czyste ciuchy. To kosztuje trochę wysiłku. Jak dodasz dietę i jakiś ruch to już naprawdę możesz powalczyć.  

• Like 2
1 hour ago, Mroczek said:

to sciemniaj laskom, że pracujesz w innym miejscu

Pamiętaj że one oszukują cię makijażem, pushupami itd. All is fair in love and war :).

Edited by Orybazy
  • Like 3
7 minut temu, Orybazy napisał:

Pamiętaj że one oszukują cię makijażem, pushupami itd. All is fair in love and war :).

Oczywiście jak facet chce tylko zamoczyc a Panna jest snobka, która nie poleci na przeciętnego chłopaka i oszukuje na makijażu to on też nie powinien mieć litości. 

Konsekwentnie niech gada, że ma dużą firmę albo jest synem szejka. 

• Like 2
3 godziny temu, Montella26 napisał:

Bo żona się będzie mnie wstydzić jak ona będzie mieć studia

Jeżeli będzie się wstydzić tylko z powodu różnicy w wykształceniu to jest tępą dzidzą. Co innego gdy facetowi brakuje ogłady i jego zachowanie jest żenujące, ale tego nie definiuje wykształcenie lub jego brak.

4 godziny temu, Montella26 napisał:

I ciągle podkreślała, że liczy się dla niej czy facet jest pracowity

Ponieważ w jej głowie pracowitość jest równoznaczna z dużymi dochodami, a życie tak nie działa, więc albo w to wierzy i jest naiwna, albo lubi sobie popierdo.ić.

Ojciec mi każe szukać dziewczyny niezbyt urodziwej z biednego domu. Ciekawe dlaczego? Bo żyje juz na tym świecie i chyba wie jak działa hipergamia?

lub jest człowiekiem małej wiary, i nie pokłada wielkich nadziei w swoim synu :)

Wyruchał po pijaku, ona się zakochała

Miłość jest taka nieprzewidywalna :)

Cupid Fall In Luv GIF by yvngswag

To jej powiedział, że żony nie szuka

No i to potwierdza, że gość nie został inżynierem przez przypadek :)

• Like 1
  • Haha 1
46 minut temu, Sundance Kid napisał:

Ale gdzie problem? Weź sobie dziewczynę z magazynu. Co ona niby jakaś gorsza od takiej po studiach z korpo?

Dokładnie, popatrzcie, nie lepiej ogarnąć sobie kobitkę jak już musimy bez studiów, jak sami nie mamy zamiast na siłę szukać kompleksów? 

Podejrzewam, że niejedna w biedronce Pani Kobitka bez mgr przed nazwiskiem zarabia lepsza kasę od Karyny po socjologii, która w pracy leci po najniższej lini oporu. 

Alee, właśnie, znowu mindset taka Karyna może "pozwolić", sobie już najlepiej na lekarza, pomimo chujowszych zarobków niż Pani z biedronki, bo jest "wykształcona", ciekawe, że tylko pary po studiach jeżdżą na wakacje hehe. 

Sam pracuje w zasadzie fizycznie, nie magazyn, 4 brygadówka, a zarabiam więcej od Karym po psychologii w moim zakładzie, miesięcznie to są jakieś 2 tysiące różnicy i mam się czuć z tego powodu gorszy? Przecież to one mniej zarabiają 😎

Pozatym, jakie studia chcesz ogarnąć? Bezpieczeństwo narodowe żeby "wejść" do kręgu sfer wyższych? Jak już coś zrobić, to z planem na siebie. Wolę być zwykłym magazynierem z lepszą kasa niż cieciem po socjologi w korpo za 2 tysiące. 

• Like 4
40 minut temu, Piter_1982 napisał:

Przede wszystkim ile masz lat, i co zamierzasz dalej robić z życiem. Całe życie chcesz na magazynie pracować?

Kuźwa. Co jest złego w robieniu za magazyniera? To jest mega potrzebny zawód. 

Sami tworzymy takim podejściem masy zakompleksionych ludzi. 

• Like 3
2 godziny temu, Montella26 napisał:

Nie będę mówił o zasobach, ale lokum właśne i fura jest. Praca ciężka, zima, lato, deszcz na łeb pada. I weekendy zawalone. Po ponad 5 latach idzie się przyzwyczaić. No i nadgodziny trzaskam 

No i to jest znacząca różnica. Bo jeżeli masz dobrą furę i mieszkanie i zarabiasz te 3-4k miesięcznie to i tak masz lepszą sytuację niż taki co zarabia 10k, bo zanim on będzie chciał za gotówkę kupić to mu zajmie z 10 lat i wywali się z całych oszczędności. Albo kredyt 30 lat na spokojnie. A ty mając te 3-4k za 10 lat będziesz miał kupę oszczędności bo nie masz na co wydawać.

• Like 1
1 godzinę temu, Mroczek napisał:

Bierzcie się Panowie za Panny z uniwersytetu medycznego.

Mam odwrotne doświadczenia. Spotykałem się z pielęgniarką, która zaraziła mnie wenerykiem za młodych lat (całe szczęście się wyleczyłem), kolejna Pani lekarz na imprezie zwymiotowała mi na buty i część spodni. Pomijam wiele randek z UM, bo to absolutna padaka umysłowa, co tam się dzieje. Lepiej nie polecaj :P Znałem ludzi to pojebane motywy się działy. Jechaliśmy z UM na event to koksowali najcięższe dragi + syntetyczne. Szkoda gadać. U mnie całe to polecenie ląduje bardzo daleko na liście ;)

Rozumiem, co chciałeś powiedzieć i dzięki za historię.

Edited by mac
  • Like 4
  • Haha 1
  • Confused 1
  • Sad 1
1 godzinę temu, Libertyn napisał:

Kuźwa. Co jest złego w robieniu za magazyniera? To jest mega potrzebny zawód. 

Sami tworzymy takim podejściem masy zakompleksionych ludzi. 

Nic. Jeśli świadomie rezygnujesz z tego, że nie będziesz miał wielu rzeczy.

Sam pracowałem kilka miesięcy w hurtowni owoców, przy segregowaniu. Dochody pozwalały mi opłacić pokój, a jedynym dylematem było to czy do bułki zjem serek topiony czy parówki. Co do ubrań nie miałem takiego luksusu brałem to co pasowało w jednym z punktów pomocy społecznej. Nie chciałbym spędzać całego życia w takich warunkach. Jak komuś to pasuje, jego sprawa.

Ja nie rozumiem ludzi, którzy gloryfikują pracę w jednym miejscu. 40 lat na stanowisku ciecia. I nikt mnie nie docenił nigdy. Nikt nie pamięta ile wyżeczeń wigilie, święta, sylwestry. Nikt nie pamięta bo nikt tak długo tam nie pracował. Dyrektor zmienił się 6 razy w tym czasie, a właściciel 2 i nawet nie miał pojęcia o twoim istnieniu. 

Edited by Piter_1982
  • Like 1
  • Sad 1
5 godzin temu, Montella26 napisał:

Praca ciężka, zima, lato, deszcz na łeb pada. I weekendy zawalone. Po ponad 5 latach idzie się przyzwyczaić

A mnie ciekawi co Cię skłania, trzyma w tej pracy? 

• Like 1
4 godziny temu, MaxMen napisał:

A mnie ciekawi co Cię skłania, trzyma w tej pracy? 

Blisko i dobre zarobki. W okolicy ciężko. Bardzo dobre zarobki jak na moje miasto. I też ciulowo zaczynać gdzie indziej za mniej. Z deszczu pod rynnę. No i mam tam wyrobioną markę. 

No tak, jedna koleżanka po psychologi nie mogła teraz znaleźć pracy. No to wyjechała do Anglii na jakiś magazyn. 

Po prostu chciałbym zacząć pracować np w biurze i skończyć jakieś studia zaocznie online czy coś. Bo jest taka możliwość. Ale to też nie gwarantuje nie wiadomo jakich zarobków. Kumpel automatyk i zarabia 3400.a drugi po turystyce nawet 2800 nie wyciąga w mieście wojewódzkim 

9 godzin temu, Sundance Kid napisał:

Nie, nie jest gorsza. Tylko właśnie na tinderze mnie tylko z takimi łączy w parę. 25 lat i skończone studia.

• Like 1

Siemka bracia. 

Aktualnie sam pracuje jako starszy magazynier w firmie zajmującej się sprzedażą akcesoriów piłkarskich, bokserskich gdzie współpracujemy z wieloma klubami, mosirami i osobami prywatnymi. Oprócz pensji są nam płacone za rozładunki kontenerów dodatkowe pieniądze. Ogólnie na miesiąc 3.5 spokojnie można wyciągnąć. Oczywiście jestem w trakcie kursów podnoszących kwalifikacje z zakresu logistyki i transportu i na pewno nie powiedzialem ostatniego słowa. Żadna praca nie hańbi jeśli ktoś chce się dalej szkolić i zmieniać swoje życie a w kilku magazynach pracowałem i mam same pozytywne odczucia jeśli chodzi o tą branże. Nie każdy urodził się z zylka do interesów ale na pewno nie można spoczywać na laurach i po prostu stać w miejscu a potem narzekać że się mało zarabia. W paru przypadkach które miałem na pewno to gdzie pracuje spowodowało że jakaś relacja z kobietą zakończyła się bardzo szybko ale takie życie nie ma co się spinać tylko działać i podnosić komfort życia.

• Like 1
9 hours ago, Pancernik said:

Jeżeli będzie się wstydzić tylko z powodu różnicy w wykształceniu to jest tępą dzidzą.

Dla kobiety bardzo ważne jest miejsce w stadzie, poziom społeczny faceta jest bardzo dla nich ważny. Mówi się pani doktorowa, nikt nie mówi pani hydraulikowa. Nawet jeśli ten hydraulik robi większą kasę od lekarza w NFZ.

Ile znasz par gdzie kobieta ma wyższe wykształcenie niż jej partner? 

• Like 1
12 hours ago, Mroczek said:

Takiego siana w głowie to nie widziałem nigdzie, ego wyjebane w kosmos i gdyby jeszcze miała do tego realne powody to bym zrozumiał, ale nie miała. 

Aktualnie jestem w związku z kobietą z wykształceniem medycznym pracującą w zawodzie i to jest niebo a ziemia. 

Byłem kiedyś z laską na psychologii, taka wykluwająca się HRówka. Długo to nie przetrwało. Na mojej polibudzie ktoś wpadł na genialny pomysł imprezy z medycznym. Pani doktur nie wyrwałem ale jakąś z rehabilitacji miałem.

Ojciec partnerki ma pielęgniarkę za żonę, jak ona mówi "zabezpieczył się na starość spryciarz". 

2 hours ago, Montella26 said:

tylko z takimi łączy w parę. 25 lat i skończone studia

Pewnie dlatego że młodsze i bez studiów nie czekały na księcia z bajki i już faceta i rodzinę ogarnęły.

Jak trafisz na rozczeniową księżniczkę P0lkę, to wszystko jej może przeszkadzać. Ja pracuję w IT ale niejednej też to przeszkadzało bo nie mam 180 cm wzrostu i nie byłem w jej typie (wygląd) :D życie i moje IT mogłem sobie wsadzić gdzieś. Jak ktoś mądrze napisał, trzeba błogosławić te Panny które Cię skreślają tylko ze względu na zawód który obecnie wykonujesz, potem w związku z taką toksyna gwarantowana ale jak ktoś chcę mieć taką powierzchowną pijawkę przy sobie to proszę bardzo.

11 hours ago, Turop said:

Dokładnie, popatrzcie, nie lepiej ogarnąć sobie kobitkę jak już musimy bez studiów, jak sami nie mamy zamiast na siłę szukać kompleksów? 

Ja jakoś zafiksowane miałem że dziewczyna musi być ambitna i ex wszystkie studentki albo absolwentki. Potem z jedną straciłem 1.5 roku bo ambitna pani inżynier po 12h pracowała teraz nawet jakimś managerem jest.

Tylko po co facetowi taka karierowiczka w domu. Żeby podwoić dochód domowy? A kto się zajmie dziećmi i domem? Opiekunki, sprzątaczka, wtedy to nie dom już a hotel. Z perspektywy czasu omijał bym takie panie, niech się realizują zawodowo same.

14 godzin temu, somsiad napisał:

Prestiż wykonywanego zawodu na pewno ma jakiś niewielki  wpływ  na postrzeganie naszej atracykjności (najważniejszy jest moim zdaniem mimo wszystko wygląd). ale najważniejszy jest i będzie posiadany hajs a ten się często wiąże z wykonywanym zawodem. Z pracy na magazynie chyba nie ma kokosów? Więc sam sobie odpowiedz jak to może wpływać na laski.

Amazon płaci bardzo dobrze 5 dni w tygodniu po 10 godzin z czego 5 dzien to nadgodziny to pod koniec miesiąca z premiami da się wyciągnąć prawie 5k netto.  Teraz dają stawkę 24/h brutto na święta tylko.

Bardziej odpycha praca w sklepach galeriach typu odzieżówka gdzie się stoi 12h za najniższą krajową świadczy to w dużej mierze o nieogarnięciu życiowym.

15 godzin temu, Montella26 napisał:

Tak samo chociażby jak ostatnia moje koleżanka. " inżyniera jej się zachciało" podkreśliła. Będzie teraz na trzecim roku. A juz drugi raz nie zdała analizy i jak twierdzi nie uczy się bo po co i tylko kombinuje

Mój szwagier 10 lat po studiach 2300. Geodezji skonczyl. Mówię ci bierz dziewczyne ze wsi albo z małych miejscowościach dziewczyny po studiach i biorą chłopaków po zawodowkach takich magazynierów i żyją sobie szzesliwie

2 godziny temu, BrightStar napisał:

Jak trafisz na rozczeniową księżniczkę P0lkę, to wszystko jej może przeszkadzać. Ja pracuję w IT ale niejednej też to przeszkadzało bo nie mam 180 cm wzrostu i nie byłem w jej typie (wygląd) :D życie i moje IT mogłem sobie wsadzić gdzieś. Jak ktoś mądrze napisał, trzeba błogosławić te Panny które Cię skreślają tylko ze względu na zawód który obecnie wykonujesz, potem w związku z taką toksyna gwarantowana ale jak ktoś chcę mieć taką powierzchowną pijawkę przy sobie to proszę bardzo.

Trzeba było brać ta ze wsi

16 minut temu, romi99 napisał:

Trzeba było brać ta ze wsi

Co ty możesz wiedzieć, kogo mogłem brać. Jak ty masz zerowe doswiadczenie z kobietami i pewnie każda byś wziął która by ci nadstawiła 🤣🤣 Mam lepsze perspektywy na związki i nie narzekam teraz, opisałem tylko pewien mechanizm który doświadczałem w przeszłości i też części kobietom się podobalem.

Edited by BrightStar
2 hours ago, Koko564 said:

10 godzin z czego 5 dzien to nadgodziny to pod koniec miesiąca z premiami da się wyciągnąć prawie 5k netto

Długie godziny ale i tak WOW.

@NewMeNewAcc ten kolega kiedyś opisał ze zarabia 12 tys i tez nigdy nie miał dziewczyny. Także rodzaj pracy i wykształcenia raczej nie ma wpływu na relacje z kobietami. Poza tym one gardza kujonami. Wola rozrywkowych niekoniecznie inteligentnych

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.