Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Smutna wiadomość, zmarła znana nam wszystkim "menda" i sympatyczny aktor:

 

https://www.onet.pl/film/onetfilm/nie-zyje-dariusz-gnatowski-aktor-mial-59-lat/3vxtg0b,681c1dfa

 

Dariusz Gnatowski nie żyje. Aktor znany przede wszystkim z roli Arnolda Boczka w "Świecie według Kiepskich" miał 59 lat. Informację o śmierci Dariusza Gnatowskiego potwierdził w rozmowie z RMF FM Marcin Mikos, zastępca dyrektora Szpitala Specjalistycznego im. J. Dietla w Krakowie.

 

Z drugą mendą "Paździochem" też już nie jest zbyt dobrze - ekipa się wykrusza.

  • Smutny 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, deomi napisał:

Ryszard Kotys ma już 88 lat :(

Niestety wsza ludzka również jest w słabym stanie, nie pamiętam o co chodziło ale nie zapamiętuje już kwestii czy coś i jest zbyt słaby chyba - czytałem, kiedyś o tym pół roku temu - nie pamiętam szczegółów ale też Ryszardem Kotysem nie jest najlepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, deomi napisał:

Strasznie przykre :(:( Moje dzieciństwo.. a Paździoch - Ryszard Kotys ma już 88 lat :(

Tu nie ma równych mojemu koledze wycieki jedno jajko a ma 23 lata. Także tego. Babcia kawa, papieros, 50tks i usnęła w fotelu w wieku 80. Znowu ciotka dbała o siebie warzywka dietka i 40 lat zeżarł rak. A Boczek podejrzewam wada serca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie się martwią o swoje emerytury, czy będą, a jeśli tak, to jaką będą miały wysokość, a tutaj facet umarł 8 lat przed emeryturą. Z otoczenia mojego taty też kilku mężczyzn nie dożyło emerytury, a to z powodu nowotworu, zawału serca... zawsze kilku lat brakowało... Jakie to jest dołujące, że możesz zapierdalać całe życie za miskę ryżu, a potem i tak nie doczekasz emerytury.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, SzatanKrieger napisał:

Niestety wsza ludzka również jest w słabym stanie, nie pamiętam o co chodziło ale nie zapamiętuje już kwestii czy coś i jest zbyt słaby chyba - czytałem, kiedyś o tym pół roku temu - nie pamiętam szczegółów ale też Ryszardem Kotysem nie jest najlepiej.

???

To takie przykre, a jeszcze pamiętam ich "początkowe" odcinki, imby, kanalie, matke bosko częstochowsko i wszystko... :( młodzi, weseli...

życie..

to 

jest jednak 

gówno..

sory. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Gołodupiec napisał:

Ludzie się martwią o swoje emerytury, czy będą, a jeśli tak, to jaką będą miały wysokość, a tutaj facet umarł 8 lat przed emeryturą

W mojej dalszej rodzinie zmarł gostek na emeryturze a ścisłej mówiąc dostał pierwszą wpłatę lub nie doczekał nawet jej - nie pamiętam teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Analconda napisał:

Kiepscy to takie prostactwo...

Pewnie i masz rację ale te prostactwo łączyło wiele Polskich rodzin przed TV.

Teraz mamy bardzo przemyślane i rozwijające programy i wydaje się, że ilość rodzin spędzających ze sobą czas cały czas spada. 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Dassler89 napisał:

On grał jeszcze w 4 pancernych:P

 

Grał też w "Samych swoich", a pierwszą rolę zagrał u Wajdy w "Pokoleniu" 66 lat temu.

 

33 minuty temu, Analconda napisał:

Kiepscy to takie prostactwo...

 

Nie do końca, bo mają drugie dno... 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.