Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, SzatanKrieger napisał:

Póki co jeszcze nie ale wszystko możliwe. 

Teraz to się wszystko pod to podciąga.

@nowy00 @Ważniak lubiłam aktora zwłaszcza za "Miasto prywatne" ale zmarł z powodu niewydolności płuc. Podciągną pod Covid?! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, NimfaWodna napisał:

Teraz to się wszystko pod to podciąga.

@nowy00 @Ważniakzmarł z powodu niewydolności płuc. Podciągną pod Covid?! 

Jezu jaka paranoiczka z Ciebie.. Gościu umarł, a tu przypiszą covid czy nie... Najlepiej ze w marcu wszyscy się sraliscie ze na koronę umierają tysiące, a rząd to ukrywa i przypisuje ciężka niewydolność płuc. Teraz natomiast, ze nikt nie choruje tylko się im przypisuje mimo że zmarli na cokolwiek innego xd posrane spoleczenstwo

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykre. Wiedziałem, że chorował na cukrzycę, jednak myślałem, że choroba jest pod kontrolą + nie spodziewałem się, że coś innego się do niego przyplącze.

Podobnie byłem w małym szoku, gdy dowiedziałem się, że aktor Mikołaj Klimek, użyczający głosu Ewaldowi Borsodyemu w Wiedźmin 3: Serce z Kamienia zmarł nagle w młodym wieku [48 lat].

 

Wrzucę też coś wesołego, klasyczny motyw z kiepskich, lubię ten dialog:

 

 

Będę mieć w pamięci sporo scenek i motywów z jego udziałem.

 

Serial powierzchownie był dosyć prosty, momentami prymitywny, jednak sporą część odcinków można było odbierać na dwóch poziomach i było też sporo obserwacji społecznych, często trafnych.

Zwłaszcza od 5 sezonu, po zrezygnowaniu b.żukowskiego z roli waldka, gdzieś do pierwszych dwóch sezonów yoki, mój ulubiony okres kiepskich.

 

+ na pożegnanie nasuwa się ta piosenka, którą żegnali malinowską na cmentarzu, żeby jej syn to zobaczył i dawał im dalej na zeszyt %. ;) 

 

 

comment_1603218777CV3DBEjfBuhoaHWaDFLKnt

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, NimfaWodna napisał:

Teraz to się wszystko pod to podciąga.

@nowy00 @Ważniak lubiłam aktora zwłaszcza za "Miasto prywatne" ale zmarł z powodu niewydolności płuc. Podciągną pod Covid?! 

@NimfaWodna

Mysle, ze nie podciagna tego pod Covid - widocznie chlop chorowal i niestety juz odszedl tego swiata...Wiecej juz bysmy nie uslyszeli slynnego - w morde jeza

Miasto prywatne dla mnie rowniez bardzo ok

Pytanie jeszcze w jaki sposob zorganizuja mu w czasie tej pandemi pogrzeb bo przeciez zgromadzen za bardzo nie moze byc

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet śmierć Pana Dariusza jest wykorzystywana przez reżim do siania paniki covidowej... Moralność zerowa oni dosłownie sobie wzięli do serca myśl "po trupach do celu".

 

Podano komunikat:

„Przyczyną śmierci zmarłego we wtorek, 20 października, aktora była niewydolność oddechowa, spowodowana zakażeniem koronawirusem. Według informacji RMF24.pl, Gnatowskiemu wykonano test na COVID-19, a otrzymany dzisiaj wynik był pozytywny.”

 

Więcej szczegółów: https://wiernipolsce1.wordpress.com/2020/10/22/kowidowa-wiarygodnosc-rezimu-iiirp-i-jego-mediow/

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.