Skocz do zawartości

Dziewczyna chce na drugim spotkaniu przyjechać do mnie do mieszkania


jankowalski1727

Rekomendowane odpowiedzi

- chce sprawdzić jak mieszka/czy warto się z nim zadawać,

- czy nie ma żony,

- robi rozpoznanie dla włamywaczy/jak będziesz rozebrany da znać i wpuści chłopaka gangusa,

- chce z nim puknąć bo jest DDA/DDA/borderką/nimfomanką i zalicza 5 dziennie/ma bombelka w macicy i musi zorganizować tatusia,

- dosypie mu pigułkę gwałtu i obrobi mieszkanie,

 

- serio chce przespać, bo brat jest przystojnym, wysokim, charyzmatycznym CZADem ?, więc takie rzeczy mu się zdarzają... wiecie, że nie zaburzona dziewczyna chce z nim iść do łózka, po krótkiej znajomości, bez ukrytych motywów.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Personal Best napisał:

Border.

też tak pomyslalem..

7 minut temu, radeq napisał:

Specyficzna?

 

Wszystkie poznane laski na drugim spotkaniu zapraszam do siebie na kolację i film ;) 

no ale to nie ja zapraszam, tylko ona sie wprasza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, jankowalski1727 napisał:

też tak pomyslalem..

no ale to nie ja zapraszam, tylko ona sie wprasza.

man , miałem takich akcji o charakterze ONS od zajebania w życiu. Laski zawsze okazywały się mocno stuknięte. W ogóle nie wiedziałem wtedy te kilka -kilkanaście lat temu co to znaczy. Daruj sobie i buduj normalne relacje.
Żadne najlepsze dymanie nie jest warte zderzenia z zaburzoną kobietą. Odkręcania, wykręcania się, unikania albo wkręcania. Jednym zdaniem - straty czasu i energii.

  • Like 4
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Personal Best napisał:

man , miałem takich akcji o charakterze ONS od zajebania w życiu. Laski zawsze okazywały się mocno stuknięte. W ogóle nie wiedziałem wtedy te kilka -kilkanaście lat temu co to znaczy. Daruj sobie i buduj normalne relacje.
Żadne najlepsze dymanie nie jest warte zderzenia z zaburzoną kobietą. Odkręcania, wykręcania się, unikania albo wkręcania. Jednym zdaniem - straty czasu i energii.

wiesz Bracie, ja po jednym spotkaniu z nią mam podobne uczucie ((intuicje). To mega intelegentna dziewczyna, a słyszałem, że borderzy często są inteligentni

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapamiętaj tę radę:


Jeśli jednak przyjdzie i będzie naganiać na Jechowych to mów żeś dopiero wstąpił do Adwentystów Dnia Siódmego, a jak to będą Adwentyści to mów żeś Jechowy.


Jedni i drudzy delikatnie ujmując nie pałają do siebie entuzjazmem

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

99% zawartości tego forum jest poświęcone zagadnieniu jak zaciągnąć dziewczynę do łóżka.

Gdy już się trafia taka, która sama chce, 99% wpisów w temacie jest poświęcone temu jak to spierdolić.

A podobno to baby są pojebane i nie wiedzą czego chcą...

 

 

 

  • Like 9
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuj zelazo poki gorace. Nie masz co sie zastanawiac, tylko umow sie na spotkanie z dziewczyna w twoim mieszkaniu. Kobieta nie bedzie Ci mowic wprost - chce przyjechac do Ciebie, aby isc z Toba do lozka. Zbajeruj w mieszkaniu, niczego nie popsuj i ruchanie masz jak sie patrzy.

Przygotuj sie tak podstawowo:

- miej zabezpieczenie

- probuj ja dotykac i bajerowac

- kiedy nawet nie bedziesz mial seksu, nic sie nie dzieje...zyskasz doswiadczenie, ktore pozniej zaowocuje

Daj znak po spotkaniu :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, horseman napisał:

Pani sprawdza Twój status materialny. Jak go zaakceptuje będzie parzone :D 

 

Też szedłbym tą drogą. Zaintrygowało ją, że masz gniazdko. Kurka chce to gniazdko obejrzeć, jeśli jej przypuszczenia (o dobrej gałęzi) się sprawdzą, będzie gotowa na nieziemski seks.  Tylko, że kogucik coś marudzi, zastanawia się i wyjdzie z tego lipa. 

Edytowane przez balin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 hours ago, jankowalski1727 said:

Panowie pytanie,

 

raz widziałem się z panienką. Generalnie w miarę ok, ona ok, spotkanie też. Teraz ona ciśnie, że pracuje niedaleko mojego osiedla i może do mnie wpaść. Mam huk roboty, więc napisałem, że nie wiem czy się wyrobię, na co ona, że jak coś to i ona później może autem do mnie przyjechać.

 

Wiem jak to brzmi, ale pytanie = czy takie coś to zawsze jednoznaczna propozycja na seks w mieszkaniu? W sensie stuprocentowa? Czy ktoś miał moze odmiennie?

Słuchałem raz audycji na podobny temat. Dość majętny gość zagadał do kobiety na tinderze. Spotkali się na mieście, spacer, po czym ona była bardzo chętna by noc kontynuować. Gość był nieco zdziwiony bo laska z górnej półki ale oczywiście zgodził się. W domu jakiegoś drinka wypili..

 

Obudził się koło południa ze strasznym katzem mordercą. Ledwo stał na nogach. I własnego mieszkania nie poznał. Laska wrzuciła mu coś do drinka i podczas gdy on spał do mieszkania wpadło jej kilku znajomych na imprezkę:

- totalny rozpierdziel, wszystko porozrzucane, szafki poprzewracane

- nawet gniazdka ze ścian wyrywali szukając skarbów

- opróżnili mu konto, bo pewnie miał logowanie za pomocą kciuka przez telefon

 

Osobiście nie spieszyłbym się z seksem z tą laską. Jeśli faktycznie jej się podobasz to jest sens odwlec łożko nieco. Tym bardziej ją nakręcisz jeśli powiesz, że musi na to 'zasłużyć'.

A jeśli zniechęci się to niewiele straciłeś.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Diogenes napisał:

Słuchałem raz audycji na podobny temat. Dość majętny gość zagadał do kobiety na tinderze. Spotkali się na mieście, spacer, po czym ona była bardzo chętna by noc kontynuować. Gość był nieco zdziwiony bo laska z górnej półki ale oczywiście zgodził się. W domu jakiegoś drinka wypili..

 

Obudził się koło południa ze strasznym katzem mordercą. Ledwo stał na nogach. I własnego mieszkania nie poznał. Laska wrzuciła mu coś do drinka i podczas gdy on spał do mieszkania wpadło jej kilku znajomych na imprezkę:

- totalny rozpierdziel, wszystko porozrzucane, szafki poprzewracane

- nawet gniazdka ze ścian wyrywali szukając skarbów

- opróżnili mu konto, bo pewnie miał logowanie za pomocą kciuka przez telefon

 

Osobiście nie spieszyłbym się z seksem z tą laską. Jeśli faktycznie jej się podobasz to jest sens odwlec łożko nieco. Tym bardziej ją nakręcisz jeśli powiesz, że musi na to 'zasłużyć'.

A jeśli zniechęci się to niewiele straciłeś.

I to jest post, dla wszystkich śmieszków z tego tematu.

 

Mój znajomy ostatnio był szantażowany posądzeniem o gwałt, ale to cwany gapa jest i ma zawsze kamerkę za kwiatkiem.

 

Także niektórzy śmieszkowie, zważcie nie wsadza się przyjaciela do każdej kury która się nawinie.

 

Kogut po prostu jest rozważny. ;)

8 godzin temu, Tadamichi Kuribayashi napisał:

Zapamiętaj tę radę:


Jeśli jednak przyjdzie i będzie naganiać na Jechowych to mów żeś dopiero wstąpił do Adwentystów Dnia Siódmego, a jak to będą Adwentyści to mów żeś Jechowy.


Jedni i drudzy delikatnie ujmując nie pałają do siebie entuzjazmem

Wiem, że chciałeś zabłysnąć i się popisać, ale nie bredź - mam dobrą koleżankę z ADS i to co piszesz, to nieprawda. Ironizować też trzeba umiec :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, jankowalski1727 napisał:

I to jest post, dla wszystkich śmieszków z tego tematu.

 

Mój znajomy ostatnio był szantażowany posądzeniem o gwałt, ale to cwany gapa jest i ma zawsze kamerkę za kwiatkiem.

 

Także niektórzy śmieszkowie, zważcie nie wsadza się przyjaciela do każdej kury która się nawinie.

 

Kogut po prostu jest rozważny. ;)

Rzeczywiście może być to podejrzana sytuacja. Dziewczyny raczej takich rzeczy same nie proponują, zwłaszcza po pierwszym spotkaniu. Ewentualnie, może zaproponować zaproszenie do siebie, co mi się zdarzyło nie tak dawno i ogólnie kilka razy w życiu. Chyba, że w świecie Chadów jest inaczej ja tam nie wiem ;) A ogólnie młodsza, starsza ta dziewczyna ładniejsza, brzydsza? bo to też ma znaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BrightStar napisał:

Rzeczywiście może być to podejrzana sytuacja. Dziewczyny raczej takich rzeczy same nie proponują, zwłaszcza po pierwszym spotkaniu. Ewentualnie, może zaproponować zaproszenie do siebie, co mi się zdarzyło nie tak dawno i ogólnie kilka razy w życiu. Chyba, że w świecie Chadów jest inaczej ja tam nie wiem ;) A ogólnie młodsza, starsza ta dziewczyna ładniejsza, brzydsza? bo to też ma znaczenie.

Własnie, bo ktoś już pytał - młoda sarna, 22 lata, z wyglądu 6,5-7/10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, jankowalski1727 napisał:

Własnie, bo ktoś już pytał - młoda sarna, 22 lata, z wyglądu 6,5-7/10.

Może i tak być, że jej się tak spodobałeś i chcę seksu ale to też by pisała bardziej otwarcie o co chodzi. Wybadaj i spytaj czy Ci się tak spodobałem, że teraz chcesz się ze mną poprzytulać np :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, BrightStar napisał:

Może i tak być, że jej się tak spodobałeś i chcę seksu ale to też by pisała bardziej otwarcie o co chodzi. Wybadaj i spytaj czy Ci się tak spodobałem, że teraz chcesz się ze mną poprzytulać np :D

No coś Ty, kobieta takich rzeczy Ci nie powie wprost :D.

 

1. Albo realnie chce.

2. Albo borderline/zaburzenia - ona jest mega inteligentna jak na kobietę, trochę typ kujonicy :D

3. Albo jakiś przekręt.

 

Dodam Panowie, że już miałem podobną akcję, że na drugim spotkaniu dziewczyna "zaprosiła mi się" na chatę - to było w kwietniu, ale wtedy zrobiłem żarcie i było bardzo miło - przy czym do tamtej nie miałem takich wątpliwości, a ta jest inna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.