Skocz do zawartości

Dziewczyna chce na drugim spotkaniu przyjechać do mnie do mieszkania


jankowalski1727

Rekomendowane odpowiedzi

Ile to już razy było tłumaczone! Jak Pani chce to nie ma morza, którego nie przepłynie, ani moralnych czy obyczajowych przeszkód. Wszyscy znają historię zapoznania Cezara i Kleopatry. A tu coś z naszego podwórka. Królowa Jadwiga na dwa lata przed ślubem z Władysławem Jagiełłą:

 

"W kościele krakowskim (...) ukoronowali ją i namaścili na królową polską, oddawszy jej władzę zupełną zarządzania królestwem, póki by jej nie obmyślono i nie przydano sposobnego do rządów małżonka". Kandydat na małżonka w Krakowie pojawił się niezwykle szybko. Ślub Wilhelma Habsburga z Jadwigą kilka lat wcześniej zaaranżowali rodzice niedoszłej panny młodej, wymagał więc tylko dopełnienia. "Ale gdy wbiegł na zamek, gdzie miał z królową Jadwigą wejść do łożnicy, z rozkazu i za sprawą panów polskich, którym takowe pokładziny wielce się nie podobały, nie dopuszczony do komnaty sypialnej i z zamku sromotnie wypchnięty, sprawy cielesnej z królową zaniechać musiał. Jadwiga zaś królowa, tknięta do żywego takowym Wilhelma z zamku wypędzeniem, chciała sama dostać się do niego do miasta. A gdy wrota zamkowe z rozkazu panów przed nią zawarto, porwawszy siekierę, którą jej słudzy podali, własną ręką usiłowała je wyrąbać".

 

A Ty myślisz, że Pani z Tindera na drugim spotkaniu przełamuje barierę i coś to podejrzane... :D 

Edytowane przez horseman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemy trzeciego świata. Jesteś Hemswort wchodzisz do internetu i dowiadujesz się, że nie jesteś Chadem... Chlopie niech przyjdzie, obejrzycie coś. Pogadacie i po problemie. Nie wierzę..... 

 

 

A tutaj domysły o nerce, bombelku i 10000 tys innych gówien 

Edytowane przez Montella26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, jankowalski1727 napisał:

Panowie pytanie,

 

raz widziałem się z panienką. Generalnie w miarę ok, ona ok, spotkanie też. Teraz ona ciśnie, że pracuje niedaleko mojego osiedla i może do mnie wpaść. Mam huk roboty, więc napisałem, że nie wiem czy się wyrobię, na co ona, że jak coś to i ona później może autem do mnie przyjechać.

 

Wiem jak to brzmi, ale pytanie = czy takie coś to zawsze jednoznaczna propozycja na seks w mieszkaniu? W sensie stuprocentowa? Czy ktoś miał moze odmiennie?

Długo z nią pisałeś? Może zyskałeś taką wiarygodność, że po prostu zaufała :) Zresztą nie ma co popadać w paranoję. To tylko wizyta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Szklany Król napisał:

O to to.

Większość mężczyzn jest żałosna w swojej pogoni za waginą. Zapierdalają jak psy z wywieszonymi jęzorami. Zero godności.

Czy ty chłopie widzisz, żebym "zapierdalał jak pies z wywieszonym jęzorem"?? Gdyby tak było to już bym ją obłapiał na pierwszy spotkaniu. Akurat to, że rozważam za i przeciw świadczy o tym, że raczej oczy pizdą nie zarosły, nie sądzisz?

Nie piszcie takich bzdur sprzecznych ze stanem faktycznym sprawy.

23 minuty temu, rampampam napisał:

Długo z nią pisałeś? Może zyskałeś taką wiarygodność, że po prostu zaufała :) Zresztą nie ma co popadać w paranoję. To tylko wizyta :)

Dwa tygodnie. Świeża znajomość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Montella26 napisał:

Problemy trzeciego świata. Jesteś Hemswort wchodzisz do internetu i dowiadujesz się, że nie jesteś Chadem... Chlopie niech przyjdzie, obejrzycie coś. Pogadacie i po problemie. Nie wierzę..... 

 

 

A tutaj domysły o nerce, bombelku i 10000 tys innych gówien 

Z miesiąc temu w innym temacie ktoś tam zapytał co robić, bo też poznał laskę na tinderze i też nie robiła zbędnych ceregieli, 

to też się zaraz zeszli znawcy życia i taki mu scenariusz rozpisali, że chyba poszedł się pierdolnąć pod pociąg, bo więcej go nie widziałem.

Koleś jeszcze się z panną nawet nie umówił na spotkanie w realu, a tutaj już dostał rozpiskę z nieszczęściami, które go spotkają jak tylko ją dotknie pisiorem.

Niektórym chyba już w korę mózgową wrosła doktryna forum, której motywem przewodnim jest nienawiść do płci przeciwnej, obojętnie co by one nie robiły. 

Zawsze będzie coś nie tak, zawsze będą coś knuły, no a punkt obowiązkowy, to na pewno wykradną ze śmietnika twoją spermę w kondonie i się nią zapłodnią...

Kurwa pany, gdzie wy żyjecie ?

  • Like 5
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, marcopolozelmer napisał:

Z miesiąc temu w innym temacie ktoś tam zapytał co robić, bo też poznał laskę na tinderze i też nie robiła zbędnych ceregieli, 

to też się zaraz zeszli znawcy życia i taki mu scenariusz rozpisali, że chyba poszedł się pierdolnąć pod pociąg, bo więcej go nie widziałem.

Koleś jeszcze się z panną nawet nie umówił na spotkanie w realu, a tutaj już dostał rozpiskę z nieszczęściami, które go spotkają jak tylko ją dotknie pisiorem.

Niektórym chyba już w korę mózgową wrosła doktryna forum, której motywem przewodnim jest nienawiść do płci przeciwnej, obojętnie co by one nie robiły. 

Zawsze będzie coś nie tak, zawsze będą coś knuły, no a punkt obowiązkowy, to na pewno wykradną ze śmietnika twoją spermę w kondonie i się nią zapłodnią...

Kurwa pany, gdzie wy żyjecie ?

Z tego co pamiętam to była SM, a koleś się chciał/lub zaangażował - bracia bardzo dobrze mu podpowiedzieli, gdyż historia potpoczyła by się jak kalka innych tego typu historii :( 

Innymi razy Ty odradzałeś jakąś wolną laskę z tindera komuś - no bo przecież jest z tindera i leciałes tą samą retoryką tyle że w stronę tindera - albo to był sarkazm, albo jesteś hipokrytą...

Zasada jest jedna - lepiej przeciwdziałac, niż potem naprawiać.

Wyoraź sobie że jeśli chodzi o relacje D/M to kobiety prawie zawsze coś knują i to jest słabe), jak kcesz nie wierz, nie moja sprawa ;)

P.S.

Spoko masz styl pisania, lubie poczytać taką formę wypowiedzi choć treść lipna ;) (tak czy owak widzę że mam do czynienia z facetem, a nie z gimnazjalistą mentalnym, tudzież zaburzoną Panią która stara się pisać jak facet... ;) )

Pozdro

 

 

Edytowane przez Bohun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Uderz w stół, a nożyce się odezwą - następny troll od @androgenicznej która ma cieczkę i jej ood dawien dawna ruły nikt  nie przepchał lolXD

Jak to się mówi - baba bez bolca dostaje pierdolca - TRUE ;) 

P.S.

Koń zwalony u @androgenicznej ale jakoś mam bekę z tego ;) 

Pozdro

Edytowane przez Bohun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.10.2020 o 19:12, Jan III Wspaniały napisał:

@jankowalski1727 nigdy nie masz czegoś na 100%. Ale w tym przypadku masz na talerzu schabowego, ziemniaczki i surówkę podaną od kelnera który mówi ,,smacznego”.

Głodny?

To jedz i nie marudź.

Dokładnie tak! :D

 

Zamiast ruchać aż chuczy to jeszcze się pytacie ?

 

Guma na sprzęta i ogieeeeeń kuhrwaaa! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Bohun napisał:

Z tego co pamiętam to była SM, a koleś się chciał/lub zaangażował - bracia bardzo dobrze mu podpowiedzieli, gdyż historia potpoczyła by się jak kalka innych tego typu historii :( 

Innymi razy Ty odradzałeś jakąś wolną laskę z tindera komuś - no bo przecież jest z tindera i leciałes tą samą retoryką tyle że w stronę tindera - albo to był sarkazm, albo jesteś hipokrytą...

Zasada jest jedna - lepiej przeciwdziałac, niż potem naprawiać.

Zasada jest taka, że każdy dorosły facet ma mózg po to, żeby go używać, a nie po to, żeby mu nie szumiało między uszami.
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, spacemarine napisał:

Powiedz, że w domu malowane, więc tylko hotel, jak chce seksu to jej nie będzie przeszkadzało.

Niektóre dziewczyny, szczególnie te starsze, nie lubią marnować czasu na pierdoły i jak absztyfikant ogólnie im podejdzie, to chcą go przetestować.

2-3 spotkanie w mieszkaniu zakończone seksem, to jest u nich norma, a często gęsto i pierwsze, jeśli są ku temu sprzyjające okoliczności przyrody.

Proponowanie hotelu w takiej sytuacji może tylko wszystko zakończyć zanim do czegokolwiek w ogóle dojdzie. Na hotel to się chodzi z kurwami,

ewentualnie z kochankami, a nie z dziewczyną, wobec której mamy jakieś plany czy zamiary, bo to jest niepoważne i nie świadczy o nas najlepiej.

 

Poza tym, podobnie jak we wspomnianym przeze mnie podobnym wątku, tak i tutaj pragnę nieśmiało nadmienić, że póki co nie padły żadne deklaracje, 

a jedynie chęć spotkania ze strony laski, o której nikt nic nie wie, za to wszyscy wiedzą, że na pewno stanie się coś strasznego,, no ja pierdolę masakra jakaś ?

 

11 godzin temu, Bohun napisał:

odradzałeś jakąś wolną laskę z tindera komuś - no bo przecież jest z tindera i leciałes tą samą retoryką tyle że w stronę tindera

 

Raczej sobie nie przypominam, żebym komukolwiek odradzał jakieś laski z tindera, a jedynie zwracałem uwagę na to, żeby nie przywiązywać zbyt dużej wagi
do znajomości zawieranych na portalach, a zwłaszcza na tinderze, gdzie młode i ładne laski mają taki wybór i przerób, że wasza sytuacja tam się może zmienić 

w ciągu dwóch minut i wypadacie z listy, dlatego emocjonowanie się na forum faktem, że jakaś panna z tindera coś do kogoś napisała albo chce się z nim spotkać

i napierdalanie bez wytchnienia całe strony komentarzy o tym co się może wydarzyć, jeśli chłopak się z nią spotka... no jest kurwa śmieszne po prostu i tyle ?

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, marcopolozelmer napisał:

Raczej sobie nie przypominam, żebym komukolwiek odradzał jakieś laski z tindera, a jedynie zwracałem uwagę na to, żeby nie przywiązywać zbyt dużej wagi
do znajomości zawieranych na portalach, a zwłaszcza na tinderze, gdzie młode i ładne laski mają taki wybór i przerób, że wasza sytuacja tam się może zmienić 

w ciągu dwóch minut i wypadacie z listy, dlatego emocjonowanie się na forum faktem, że jakaś panna z tindera coś do kogoś napisała albo chce się z nim spotkać

i napierdalanie bez wytchnienia całe strony komentarzy o tym co się może wydarzyć, jeśli chłopak się z nią spotka... no jest kurwa śmieszne po prostu i tyle ?

 

To sobie jeszcze raz przeczytaj co pisałeś, w jednym wątku zachwalałeś SM - jakie to zajebiste nie są do łózka i w ogóle cymes, w drugim kolesiowi wkręcałeś że laska wolna, bezdzietna z Tindera to bida i napewno go zdradzi.

P.S.

Swoją drogą to się zastanawiam, co miałes na mysli z tymi szumami pomiędzy uszami ?

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Bohun napisał:

się zastanawiam, co miałes na mysli z tymi szumami pomiędzy uszami ?

Pozdro

Miałem na myśli, że dorosły mężczyzna, a chyba tylko tacy mogą tutaj się rejestrować, ma na tyle oleju w głowie, żeby wiedzieć kiedy spierdalać

w razie gdyby akcja wymykała się spod kontroli, nawet jeśli obiektem jest SAMOTNA MATKA (tak wiem, nie musicie się powtarzać) czy panna z Tindera,

to jeden w sumie chuj kto to tam konkretnie będzie, zawsze można temat zakończyć i w dowolnym momencie bezstresowo opuścić imprezę.

 

A tutaj od siedzenia na tym forum w towarzystwie wzajemnej adoracji, klepiąc się po pleckach i rzępoląc do porzygu, że wszystkie baby to chuje,

opary absurdu niektórym weszły już tak mocno, że właściwie już nieważne o czym jest kolejny temat i tak leci kopiuj/wklej to samo co zawsze. 

Nie idź, nie spotykaj się, na pewno jest jebnięta albo w ciąży, albo ciebie chce wrobić w dzieciaka, bo przecież nie od dziś wiadomo,

że każda laska tylko o tym marzy i knuje nieustannie kogo by tu wjebać w bachora, żeby spierdolić jemu i sobie życie... tego się czytać już nie da. 

 

To miałem na myśli z tymi szumami pomiędzy uszami.

Pozdro

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.