Skocz do zawartości

Zakaz aborcji - wyrok TK i reakcje kobiet


Grzesiek

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Szklany Król napisał:

Ciekawe czym nas jeszcze dopierdolą i kiedy skończy się to tak, że ktoś ich wywiezie do lasu na jednokierunkową wycieczkę, bo będzie miał dość?

Spokojnie, władza zdążyła się zabezpieczyć. Nawet jeśli wojsko i policja staną po stronie wkurwionych ludzi, to władza dała sobie możliwość wezwania obcych sił porządkowych do opanowania sytuacji w kraju. PO wprowadziła ustawę 1066, a PiS ją rozszerzył m.in. o możliwość wydawania obcym służbom amunicji z polskich magazynów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, mac said:

Niektórzy myśleli, że ten kraj nie jest pojebany.

Ten kraj nie jest pojebany, tylko jest OKUPOWANY, ale wielu ciągle nie zdaje sobie sprawy z grozy tej sytuacji. Ich reakcje są NIEADEKWATNE do zagrożenia. Biegają, jak kury bez głowy z jednego głupszego marszu na jeszcze głupszy marsz.

 

To, że gdzieś przeleciał tabun feministek, to nikogo obecnie nie interesuje. Koledzy @EMKEJ i @Imiennik oraz @Orybazy słusznie zlokalizowali aktualne natarcie - jest to ustawa stricte eugeniczna, bezkarność plus dla lekarzy, którzy będą mogli wykonać dowolną procedurę i nie ponieść za to później żadnych konsekwencji. Przy okazji wpisali hurtem masoneczki i wszystkie inne restrykcje medyczne do ustawy, bo ile można się chandryczyć z jakimiś samozwańczymi prawnikami wymachującymi kodeksem przed epoletami?

 

Mieszanie w twoim mRNA? Nie ma problemu.

Ingerowanie przy teście PCR w tkankę kostną w gardle mającą bezpośrednie i delikatne połączenie z mógziem jakąś nanotechnologią? Nie ma problemu. 

Albo ... zwykłe ludobójstwo, jak się zabawa znudzi, albo nie będzie potrzeby, czy kasy na jakieś peryferyjne populacje. Nie ma problemu.

 

Kontenerowy szpital dla kowidian w Katowicach już budują, przetargi wygrane. Orban nawet już zapobiegawczo drutem kolczastym swój otoczył, żeby roboty dwa razy ne robić, praktyczny człowiek.

 

A ktoś się zastanowił, czy ten knesejm ma moc prawną? Czy tego musisz słuchać? Zamiast tego wolał wyśmiewać w internecie żydowskie spiski, masonów, rząd światowy. Kiedy się kapniesz, że trzeba było od razu rozwiązanie siłowe wdrażać, już nie będziesz miał żadnego pola manewru na szachownicy. 

 

Zobaczcie przy okazji, jak system rozprawił się ze swoim narzędziem o nazwie "bojowniczki o wolność swojej macicy". Niezły ubaw z tego musieli mieć. Oczywiście zero jakiegoś zagrożenia, bo psy z naszywkami punishera, w liczbie dziesięciokrotnie przewyższającej te komediantki.

 

Dla mnie kwestia aborcji jest totalnie drugorzędna, mógłby sobie być ten kompromis aborcyjny i 100 lat, komu by się nie podobał  - to by sobie wedle poglądów dorobił kolejną piątkę, lub po cichu pojechał na Słowację, to wszystko zasłona dymna dla ogłupionej masy. Ja patrzę na rzutkie kwestie, które mnie dotkną.

 

W prawdziwe tematy i tak nikt z tej masy nie uwierzy, bo im się to w łepetynach nie zmieści. A jak uwierzy to będzie już i tak po ptokach.

 

Reasumując:

 

Za późno, za słabo, niecelnie i... bez sensu.

 

Czarno to wszystko widzę.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, Grzesiek said:

Inna kwestia, czy jak PiS zacznie zmieniać Konstytucję, to czy nagle nie zrobi na tym jakiegoś wielkiego wału, jak na wszystkim do tej pory. Dlaczego nikt o tym nie wspomni

 

3 hours ago, Perun82 said:

I to orzeczenie TK jest PiSowi potrzebne jako karta przetargowa – by je w przyszłości przehandlować w negocjacjach koalicyjnych z Lewicą.
Bo będą one dla PiSu jedynym ratunkiem.

 

3 hours ago, EMKEJ said:

Temat zastępczy dla ustawy, którą wczoraj przepchnęła korporacja zarządzająca, jasne jak słońce

 

Przypuszczam, że wszyscy macie rację, bo jakiż mógłby mieć interes Jarosław, mistrz intrygi, lepszy nawet od swojego idola - Piłsudskiego.

Samo tylko mącenie w kadzi, żeby ukryć covidoabsurd? Samo tylko przygotowanie do negocjacji z lewicą? Samo tylko ukrycie przewałów? A może wszystko na raz?

Jarosław wiele razy udowodnił, że w intrygach jest absolutnym mistrzem - nikt mu nie dorówna, więc zakładam, z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością, że tak jest i tym razem.

 

Jedyna, wątpliwa zresztą, nadzieja w tym, że Jarosław nic poza mąceniem w kadzi i "walką z opozycją" tak naprawdę nie potrafi i jak zwykle potknie się o własne nogi. Bo już chyba nic innego nam nie pozostaje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Personal Best napisał:

Tak Bosak zbawca narodu tak jak kiedyś Krul.

Swoją drogą chodzą plotki po "alternatywnych kanałach na YT", że Grześ Braun dostał prikaz od Konfederacji, że ma zamknąć paszczę i nie występować już publicznie bez maseczki, bo poniesie konsekwencje. Ile w tym prawdy, Bóg raczy wiedzieć : ))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem za ustawa. Niech każda teraz zostanie dziewica do konca zycia I po problemie. Moja mama chodząc ze mną s ciąży nie miała żadnego usg i urodziłem się chory gdyby mnie zbadali pewnie bym był poddany aborcji a tak to żyje. Urodziłem się z dwoma chorym nerka mi. W wieku 6 lat już miałem 3 operacje za sobą. Ale teraz żyje z jedną nerka i jedyne co mi grozi to przeszczep po 40

  • Dzięki 1
  • Zdziwiony 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Obliteraror napisał:

Swoją drogą chodzą plotki po "alternatywnych kanałach na YT", że Grześ Braun dostał prikaz od Konfederacji, że ma zamknąć paszczę i nie występować już publicznie bez maseczki, bo poniesie konsekwencje. Ile w tym prawdy, Bóg raczy wiedzieć : ))

Oni się samo-zaorują. To jest za bardzo zróżnicowana grupa ludzi - Grzeniek Szczęśćborze  i Winnicki tak pasują do Mentzena i Dziambora jak Jaruzel i Siwak Albin do Wilczka i Rakowskiego.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Personal Best, ja bym zmiksował przepiękną polszczyznę Grzegorza z poglądami Mentzena + miksem humoru Berkowicza i bon - motami młodego Sośnierza  :) Byłby Konfederat Idealny : )) Do sklonowania.

Edytowane przez Obliteraror
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Obliteraror napisał:

@Personal Best, ja bym zmiksował przepiękną polszczyznę Grzegorza z poglądami Mentzena + miksem humoru Berkowicza i bon - motami młodego Sośnierza  :) Byłby Konfederat Idealny : )) Do sklonowania.

Mentzen byłby dobrym ministrem finasów i v-ce premierem. Tak jak kiedyś Stanisław Kluza w rządzie PiS.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężki temat, w przypadku potencjalnych chorób powinna być taka opcja, ale powiem wam jedną historię. Byłem krótko z jedną kobietą, która w wieku 19 lat dokonała aborcji, wtedy to było dla niej nic, jej aktualny facet błagał ją by tego nie robiła, ale zrobiła. Po latach mówiła mi że często płacze z tego powodu i myśli o tym dziecku i ma ogromne wyrzuty sumienia. Z drugiej strony ma dwójkę dzieci i bardzo o nie dba, pewnie też przez to. Oczywiście dowiedziałem się o tym po kilku nocach jak według niej była w separacji z facetem, więc szybko zakończyłem znajomość...

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Templariusz said:

Możliwe iż w 2023 za 1000 PLN zrobisz nie za duże zakupy w Stonce. 

Władza ma rozmach to może i 10 000 da a co :).

29 minutes ago, Mosze Red said:

Temat zastępczy. 

Jak futerka, są świetni w robieniu sobie medialnej zasłony dymnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minutes ago, Szklany Król said:

No chłopie, ale albo na historii i WOSie to spałeś lub w ostatniej ławce grałeś w statki z kumplem, albo cóż.. niezbyt jesteś światły, skoro łączysz jedno z drugim.

<ROTFL>???

 

Tytułem wstępu:

 

Naczelnik państwa Józef Piłsudski i całe  jego polityczne zaplecze, nazywające się Sanacją, dążyło do realizacji projektu wzmocnienia państwa, czyli aparatu państwowego, jako głównego organizatora nie tylko życia gospodarczego, politycznego ale także całego życia publicznego. Zostało to wyrażone wprost w kostytucji majowej z 1935 roku, w art 4:

 

Quote

W ramach państwa i w oparciu o nie kształtuje się całe życie społeczeństwa.

 

Dzisiejszy naczelnik państwa, Jarosław Kaczyński, pielęgnuje ten ideał i dąży do jego realizacji, m.in. pod hasłem repolonizacji. Co to ta repolonizacja? To przejęcie przez państwo wszelkich podmiotów, jak przedsiębiorstw, mediów i wszystkiego co partia uzna za niezbędne do realizacji projektu Sanacja+.

 

 

Naczelnik państwa, Józef Piłsudski, był terrorystą, akurat norma w tych czasach, intrygantem i miernym dowódcą. Politykiem zaś żadnym, już nawet nie miernym. Choć od polityki miał ludzi, więc to go jakoś tam "rehabilituje" w tej kwestii.

 

Dzisiejszy naczelnik państwa, Jarosław Kaczyński, nie jest może terrorystą, ale jest intrygantem, znacznie nawet lepszym od swojego mistrza, równie bezwzględnym wobec ludzi i równie nieliczącym się ze skutkami dla państwa, a jego gospodarki zwłaszcza.

 

 

 

Dość powiedzieć, że Piłsudski w 1920 roku chciał się zabezpieczyć przed prawdopodobną porażką Polaków w wojnie z bolszewikami i przygotował sprytny plan utworzenia polskiej partii komunistycznej, polskiej armii czerwonej i politycznego zaplecza polskiej republiki rad, zaplecza, którego on miałby być politycznym kierownikiem albo przynajmniej mentorem.

 

 

 

Widzę to daleko idące analogie, do omawianego przez nas projektu zapewnienia sobie sojuszu z lewicą na wypadek porażki w nadchodzących wyborach.

 

Jeden i drugi intrygant, jeden i drugi, mierny polityk i żaden dowódca. W intrygach Jarosław jest od Józefa lepszy, pewnie z powodu swojej mizernej postury, którą rekompensuje sobie biegłością w "kombinatoryce".

 

Takich przykładów mogę przytoczyć więcej, tak że się nie trudź. Historię piszą zwycięzcy, i Piłsudski był wtedy zwycięzcą, więc napisał swoją historię po swojemu. Dziś jednak nie musimy się mu kłaniać, i możemy dojść do prawdy a nie do jemu wygodnej wersji wydarzeń.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, maroon napisał:

Podlewanie podziałów i eskalacja napięć prowadzi w końcu do wybuchu agresji. 

 

No ale czopki o takich rzeczach nie myślą, a może jest to ukryty cel. 

 

Pamiętajmy też że przeszła ustawa "covidowa", głównie po to zeby dać wolną rękę przekrętasom w stylu Szumowskiego oraz zastąpić co bardziej nieposłuszny materiał lekarski dochtorem wszechnauk z Ukrainy czy innej Tanzanii. To był główny cel maskirowki. A że przy okazji z mlaskaniem wylizano kościelnego rowa, to wartość dodana. 

Tylko przypomnę, że obywatelski projekt ustawy antyaborcyjnej zdobyl ponad milion podpisów. Czyli jest w Polsce nie mała grupa, która chce zakazu aborcji. No chyba, że podpisywali sami księża. :)

 

Odkad wyjebałem telewizor przez okno i nie śledzę na necie politycznych przepychanek, to nawet nie wiem co się dzieje. Jaka to ustawę przepchneli pisowcy? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, absolutarianin napisał:

Ten kraj nie jest pojebany, tylko jest OKUPOWANY, ale wielu ciągle nie zdaje sobie sprawy z grozy tej sytuacji. Ich reakcje są NIEADEKWATNE do zagrożenia. Biegają, jak kury bez głowy z jednego głupszego marszu na jeszcze głupszy marsz.

 

To, że gdzieś przeleciał tabun feministek, to nikogo obecnie nie interesuje. Koledzy @EMKEJ i @Imiennik oraz @Orybazy słusznie zlokalizowali aktualne natarcie - jest to ustawa stricte eugeniczna, bezkarność plus dla lekarzy, którzy będą mogli wykonać dowolną procedurę i nie ponieść za to później żadnych konsekwencji. Przy okazji wpisali hurtem masoneczki i wszystkie inne restrykcje medyczne do ustawy, bo ile można się chandryczyć z jakimiś samozwańczymi prawnikami wymachującymi kodeksem przed epoletami?

 

Mieszanie w twoim mRNA? Nie ma problemu.

Ingerowanie przy teście PCR w tkankę kostną w gardle mającą bezpośrednie i delikatne połączenie z mógziem jakąś nanotechnologią? Nie ma problemu. 

Albo ... zwykłe ludobójstwo, jak się zabawa znudzi, albo nie będzie potrzeby, czy kasy na jakieś peryferyjne populacje. Nie ma problemu.

 

Kontenerowy szpital dla kowidian w Katowicach już budują, przetargi wygrane. Orban nawet już zapobiegawczo drutem kolczastym swój otoczył, żeby roboty dwa razy ne robić, praktyczny człowiek.

 

A ktoś się zastanowił, czy ten knesejm ma moc prawną? Czy tego musisz słuchać? Zamiast tego wolał wyśmiewać w internecie żydowskie spiski, masonów, rząd światowy. Kiedy się kapniesz, że trzeba było od razu rozwiązanie siłowe wdrażać, już nie będziesz miał żadnego pola manewru na szachownicy. 

 

Zobaczcie przy okazji, jak system rozprawił się ze swoim narzędziem o nazwie "bojowniczki o wolność swojej macicy". Niezły ubaw z tego musieli mieć. Oczywiście zero jakiegoś zagrożenia, bo psy z naszywkami punishera, w liczbie dziesięciokrotnie przewyższającej te komediantki.

 

Dla mnie kwestia aborcji jest totalnie drugorzędna, mógłby sobie być ten kompromis aborcyjny i 100 lat, komu by się nie podobał  - to by sobie wedle poglądów dorobił kolejną piątkę, lub po cichu pojechał na Słowację, to wszystko zasłona dymna dla ogłupionej masy. Ja patrzę na rzutkie kwestie, które mnie dotkną.

 

W prawdziwe tematy i tak nikt z tej masy nie uwierzy, bo im się to w łepetynach nie zmieści. A jak uwierzy to będzie już i tak po ptokach.

 

Reasumując:

 

Za późno, za słabo, niecelnie i... bez sensu.

 

Czarno to wszystko widzę.

 

Jak zwykle bijesz w wysokie C. Gratuluje wnikliwości i pisze to bez żadnych złośliwości. Jednak  to przeciwko czemu protestują niektóre z tych kobiet jak zdążyłem się zorientować, to między innymi prawo do badań prenatalnych oraz prawo do przerywania ciąży. DLA CIEBIE to coś jest drugorzędnego, dla nich nie. Tak samo jak dla wielu kobiet kwestie, że "załatwię coś sobie na Słowacji" albo "antyaborcyjny dream team" nie jest istotą istotą jest traktowanie zdrowia kobiety podmiotowo i poważnie a nie tak jakbyśmy mówili o zwierzętach futerkowych.
Możemy sobie żartować z kobiet. Ja np. publicznie mówię że dla mnie kobieta to takie trochę dziecko ( bo zawsze szuka winy w innych)  ale ja nie jestem osobą publiczną i z mojego gadania nie są konstruowane normy prawne. Z tego co mówi Czarnek czy Godek już prędzej.

Edytowane przez Personal Best
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.