Skocz do zawartości

Aktualizacja silnika forum (TYLKO sprawy techniczne!)


Rekomendowane odpowiedzi

  • 11 miesięcy temu...

Dawanie "łapek" jakoś przestało dobrze funkcjonować. Od mniej więcej 2 dni nie mogę zaplusować inaczej jak tylko "łapa w górę" ("like"), reszta, cokolwiek bym nie wybrał i tak nie działa i się nie włącza. Jak już dodam łapkę, to próba zmiany też nie działa, czyli na powrót ten sam problem. Nic poza łapą w górę nie chce zadziałać. Czy ktos może to sprawdzić i stwierdzić że u niego się tak dzieje bądź nie?

 

 

  • Haha 2
  • Zdziwiony 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Możecie wyłączyć skrót (Right)Alt+R? Jest wqrvv..., kolejny raz mi wywalił 10 minut pisania. Włącza się bo w polskiej klawiaturze cholerne ogonki są wprowadzane z użyciem RAlta a R jest popularną litera i często jest obok ą/ę/ó/itp. Żeby nie było próbowałem się cofnąć jak zwykle ale to raz na trzy razy nie działa. Jak musi zostać to dajcie mu taki skrót, który nie koliduje z niczym na przykład Alt+Ctrl+Del. Może też być Alt+Ctrl+M.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...

Na Chrome i Opera na Androidzie od jakiegoś czasu to nowe forum mega zamula i zjada całą pamięć telefonu (mam 2GB) wyłączając inne apki. Nie mam takie problemu z innymi stronami. Szkoda bo sprawia to złe wrażenie dla nowych użytkowników, którzy tu są pierwszy raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, misUszatek napisał:

Szkoda bo sprawia to złe wrażenie dla nowych użytkowników, którzy tu są pierwszy raz.

 

9 godzin temu, misUszatek napisał:

zjada całą pamięć telefonu (mam 2GB)

Zapewne to jest wyjaśnieniem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.