Skocz do zawartości

Aktualizacja silnika forum (TYLKO sprawy techniczne!)


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, WojtekSk napisał:

Heja Koledzy,

 

Apelowalbym o niezmuszanie mnie do ogladania strony na telefonie w chujowej "werji mobilnej".

 

Prosze o wprowadzenie mozliwosci wyboru miedzy "wersja mobilna" i normalna na tabletach i telefonach.

 

Pozdro niedzielnie,

Wojtek

Na tablecie wszyskto sobie oglądam na normalnej wersji. To forum chyba nie ma nawet wersji mobilnej  ,styl forum możesz sobie na dole wybrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna rzecz - jak się pozbyć tego zaje*&%ego okienka które pojawia się zamiast klasycznego linka kiedy chcę w poście umieścić link do innego posta/wątku na forum?

 

Następna rzecz - gdzie jest lista wszystkich zarejestrowanych użytkowników?
Obecnie dostępna jest wyłącznie lista użytkowników zalogowanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak. Moim zdaniem to powinno być poważne rozwojowe forum. To serduszko, to lekka przesada. Chłopaki chyba zrobiły sobie jaja i chciały sprawdzić naszą reakcję. :-) Przyszedł mi pomysł, że nie kciuk w górę, tylko... penis w górę... To w formie żartu, rzecz jasna. To byłaby już megaprzesada.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wersji mobilnej. Blad w nazwie dzialu. "Jak wam sie zyje zagranicą".

 

2. Mam cholernie duze zastrzezenie do objetosci w wersji mobilnej. Pobiera zbyt duzo danych. Jest to nie do przyjecia. Stara wersja pobierala ok. 2 mb i moglem obejzec kilka interesujacych tematow. Aktualna wersja wpierd..lila 20 mb ;..; . Wczytuje zbyt dlugo.  Czuje sie jakby mi kazano sciagac gre 3D, a to tylko forum. W dodatku mam wylaczone wczytywanie obrazkow. Robi sie po prostu drogo !

Edytowane przez Waflo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Brzytwa zmienił(a) tytuł na Aktualizacja silnika forum (TYLKO sprawy techniczne!)
  • Brzytwa przypiął/eła ten temat
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.