Skocz do zawartości

Tak szczerze, czy kiedy dziewczyna pierwsza pcha się wam do łóżka, to traci ona na atrakcyjności?


Natii

Rekomendowane odpowiedzi

@Natii wydaje mi się,że najlepiej będzie:

-pokazać się w jakiś sposób. 

-odpowiadać na zaczepki (droczenie)

-dokładać od siebie ognia i budować napięcie.

 

Wtedy da się do zrozumienia co się chcę zostawiając również i inicjatywę. Równocześnie będzie to zabawa(pozytywny feedback) a nie orka z udającą niedostępną księżniczkę.(brak feedbacku) 

 

Nawet jeśli facet nie będzie eskalował to się zachowa twarz. Myślę,że dużo więcej traci panna flirciara/podejście wprost. 

 

Podsumowując nie działać wprost a zaaranżować napięcie i miłe spędzanie czasu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Amperka napisał:

@bassfreak dobry jesteś. Wyglad działa na Twoją korzyść. Byłam pozytytywnie zaskoczona.

Jak @Amperka tak mówi to tak jest @bassfreak 

30 minut temu, Amperka napisał:

Czyli coś bardziej z kopułą ;) bo opakowanie jest cacy. 

Ta, @bassfreak to infp jak ja, my mamy nie tyle co z kopułą, co wgniecenie konkretne, coś nie dociska, coś przyciska :D 

 

Dasz sobie radę @bassfreak ale potrzebujesz czasy, my jesteśmy kwiatki, późno dojrzewające.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Ksanti napisał:

Czy Kraków to jakieś miasto burdel, że tak cały czas wspominasz? xD

 

 

Romantyczne relacje miewałem w Krakowie, więc pojawił się sentyment do tego miasta + idąc za rękę z fajną nową siksą, często mijam wkurwione ex :D

 

Niech wiedzą, kto jest alfa.

 

Czasami też skoczymy z kolegami do burdelu, mają świetny przybytek w centrum, koło rynku ( koło 15,20 kobiet )

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RENGERS napisał:

Romantyczne relacje miewałem w Krakowie, więc pojawił się sentyment do tego miasta + idąc za rękę z fajną nową siksą, często mijam wkurwione ex :D

 

Niech wiedzą, kto jest alfa.

 

Czasami też skoczymy z kolegami do burdelu, mają świetny przybytek w centrum, koło rynku ( koło 15,20 kobiet )

 

 

I to ja rozumiem.

A nie pierdolenie że nie ma się związku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Wam powiem, że nie raz, nie dwa... Na obozach z OHP wtedy, zapoznałem różne koleżanki.

Cóż, niektóre już ... są matkami dawno dorosłych dzieci, babciami młodych wnucząt.

 

Aura dawno już przeminęła. Ale przez lata po (...) nie brzydziłem się ani nie miałem konwulsji.

Ot, sama uroda przemijania urody, obrastania w tłuszcz albo wysportowanego - łykowatego ciała.

 

A! NIeraz na pielgrzymkach zapoznałem panny z krucyfiksem.

Kruca fuks! No przecież nie brzydziłem się nimi ani przed wejściem do namiotu ani po ich wyjściu.

 

Anusia, tak miała na imię nie raz zachodziła. Bo Anusia to miła dziewczyna była.

Raz dostała ode mnie mydełko Fa, to się potem myła. By pachnieć fiołkami, a nie ... potem.

7 minut temu, darek napisał:

Pozostałe 30-40% woli być zdobytymi.

Aby tylko Panna nie oskalpowała i powiesiła sobie to czy owo nad łóżkiem swym...

23 minuty temu, ntech napisał:

osobowość kobiety

Nie, nie chodzi o jej osobowość ale o umiejętności.

Piękna dusza nie ulży ciału tak, jak Dama z umiejętnością...

1 godzinę temu, Ksanti napisał:

Czy Kraków to jakieś miasto burdel

Nie, to była stolica Polski.

6 godzin temu, SzatanKrieger napisał:

Kobieta ma mnie chcieć wychędożyć, gdy mnie widzi, pierwszy raz i ma mnie chcieć wychędożyć kolejne razy jak mnie widzi.

No ba! Trzeba brać, albo dać się brać...

6 godzin temu, SzatanKrieger napisał:

Kobieta ma mnie chcieć wychędożyć, gdy mnie widzi, pierwszy raz i ma mnie chcieć wychędożyć kolejne razy jak mnie widzi.

No ba! Trzeba brać, albo dać się brać...

7 godzin temu, Natii napisał:

O, i to Cię kręci? :P 

No.. i nie tylko to... Różne przecież są pieszczoty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.10.2020 o 18:23, sol napisał:

Sorrki ale dla mnie nie ma to sensu.
 

W jaki sposób jesteś w stanie szybko ocenić, że ktoś jest „wyjątkowy”?

 

Nikt nie jest wyjątkowy, dlatego dałam to w nawias. Ale jest to dobra teoria. Jeśli ja spełniając swoje zachcianki wychodzę na łatwą, to potem używam takich rzeczy jako riposty. :)

 

4 godziny temu, Bohun napisał:

@Gigi

A Ty chłop czy baba, bo człowiek już stracił rachubę w tym fszystkim  ? :(

Pozdro

Baba. A Ty po ciemnej stronie mocy czy jasnej? To też nie takie oczywiste. :) Pozdr obie strony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg jednej z książek dla pań nie można proponować nowych rzeczy w łóżku, bo zostanie to odebrane pytaniem "a kto ją tego nauczył", a kiedy się zakłada nową, seksowną bieliznę, najlepiej mieć przy sobie metkę, żeby nie myślał, że już kiedyś dla kogoś ją założyłaś. I jeszcze był przytoczony paradoks, że kiedy mężczyzna ma znoszone i dziurawe gacie kobieta myśli, że długo nie miał przy sobie partnerki, z kolei znoszona bielizna u kobiet jest odbierana odwrotnie - jakby była użyta w trakcie ostrej zabawy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zawsze jak z jakąś laską szybko lądowałem w łóżku to albo się po prostu ruchała tak o niezobowiązująco z przystojniakami albo miała na mnie poważniejszą ochotę. Często była to dziewczyna z iskrą która wznieciła płomień,

Te pierwsze oczywiście odpadały ale te drugie?

Wtedy wiedziałem że się takiej lasce podobam a co za tym idzie można fajnie prowadzić relację. Świecą się jej oczy na mój widok, śmieje się, płaci za siebie, sama się odzywa, jest życzliwa, szczera, ponętna i sama zaciąga do łózka. No czyż nie jest to piękne pożądać i być pożądanym?

U mnie po takim przeruchaniu schodziło ciśnienie. Przeruchaliśmy się to teraz na spokojnie możemy się poznać. Pójść na randkę jak ludzie. A po randce znowu seks. Jak zapłonął ogień to trzeba go podtrzymać.


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.