Skocz do zawartości

Taka zabawa na luzie- jak wyobrażacie sobie osoby z forum jeśli chodzi o wygląd zewnetrzny?


Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Lalka napisał:

@bassfreak Tak samo go sobie wyobrażam, przystojny jeszcze w mojej wyobraźni może być @Jan III Wspaniały @mac @Krugerrand i @Cortazar. ?

Ja tak wyobrażam sobie jeszcze @Meg4tron 

 

Ciekawe czemu jeszcze mnie nie skomentował nikt :D@SzatanKrieger

Tak cię widzę nie wiem czemu haha

 

images?q=tbn:ANd9GcQkcZMDVOQsf7art49Ml_G

 

 

Edytowane przez bassfreak
  • Haha 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Fajnie, że wielu facetów lubi takie drobiny. Ja sama mam 158 i jeszcze szczupła, kiedyś chciałam bardzo być wysoka, ale jakoś trafiam na takich facetów, którym się to podoba, więc już polubiłam swój wzrost.

Z to dzięki temu latwiej zapuścić mi długie włosy i jak np. teraz mam takie do talii, to jakbym była wyższa wiadomo, że proporcjonalnie byłoby krótsze. Także to dodatkowy plus.

A jak chce być wyższa ubieram obcasy ;) 

Edytowane przez Livka
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Livka napisał:

 Fajnie, że wielu facetów lubi takie drobiny. Ja sama mam 158 i jeszcze szczupła, kiedyś chciałam bardzo być wysoka, ale jakoś trafiam na takich facetów, którym się to podoba, więc już polubiłam swój wzrost.

A jak chce być wyższa ubieram obcasy ;) 

Same maleństwa tutaj, tak jak i ja :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Analconda napisał:

Większość facetów to maleństwa 170-180 to się nie dziwie, że podobają im się kobiety 160 bo na 170-175 nie mają szans bo wymagane jest już 190-195.

No mój obecny rzeczywiście nie jest bardzo wysoki, ale np. miałam byłego dłuższy czas takiego 182. Ogólnie był dość duży chłop, a ja taka drobna, to może dla niektórych śmiesznie wyglądało, ale on podkreślał, że podoba mu się, że taka drobna jestem.

Ale z takim 190 już bym się trochę dziwnie czuła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, Libertyn said:

Mam 179.5.

Dammit

No to na co czekasz? Lina i do lasu, akurat weekend to masz czas : >

 

8 minutes ago, Analconda said:

Większość facetów to maleństwa 170-180 to się nie dziwie, że podobają im się kobiety 160 bo na 170-175 nie mają szans bo wymagane jest już 190-195.

Sporo w tym prawdy, sam szansy upatruję bardziej u takich Hobbitek. Problem w tym, że takie też uwielbiają drągali.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

n-i-be-tall-choosingbeggars-50802615.png

 

 

 

@self-aware Niestety wymagania kobiet są żałosne. Facet 190 nie powinien nawet spojrzeć na kobietę poniżej 170.

Ale niestety - spermiarze wezmą wszystko. Dlatego nawet taka 150 wymaga niewiadomo kogo chociaż powinna móc liczyć jednie na faceta 170.

Edytowane przez Analconda
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Analconda napisał:

n-i-be-tall-choosingbeggars-50802615.png

 

 

 

@self-aware Niestety wymagania kobiet są żałosne. Facet 190 nie powinien nawet spojrzeć na kobietę poniżej 170.

Ale niestety - spermiarze wezmą wszystko. Dlatego nawet taka 150 wymaga niewiadomo kogo chociaż powinna móc liczyć jednie na faceta 170.

Na pierwszym zdjęciu masz celebrytkę z ochroniarzem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, Analconda said:

@self-aware Niestety wymagania kobiet są żałosne. Facet 190 nie powinien nawet spojrzeć na kobietę poniżej 170.

Ale niestety - spermiarze wezmą wszystko. Dlatego nawet taka 150 wymaga niewiadomo kogo chociaż powinna móc liczyć jednie na faceta 170.

Tak, to fakt, to samo dotyczy forsy, kobiety wymagają bogatszych itd, ale spójrz na to też z drugiej strony... Nam się podobają i niskie i wysokie, dla nas wzrost jest prawie bez znaczenia. U nich już jest inaczej. Natura nakazuje kobietom podniecać się wysokimi a nie niskimi, nie da się tego zmienić, więc też nie można mieć babom za złe.

1 minute ago, Dworzanin.Herzoga said:

Ja mam 184cm, ale chyba zapytany o wzrost, będę mówić 185cm dla efektu psychologicznego.

Z tego co widzę 185 teraz, to jak 180 dekadę temu. ;) 

 

comment_ZKmGCqaP97FrfBEuOX6WmwnB1PLvN7oL

Coś w tym jest :) 180 już od jakiegoś czasu odchodzi do lamusa. Następne kilka lat i facet zaczynać się będzie od 185, więc w sumie mów 185.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Analconda napisał:

 

@self-aware Niestety wymagania kobiet są żałosne. Facet 190 nie powinien nawet spojrzeć na kobietę poniżej 170.

Ale niestety - spermiarze wezmą wszystko. Dlatego nawet taka 150 wymaga niewiadomo kogo chociaż powinna móc liczyć jednie na faceta 170.

Dla mnie wzrost u faceta nie jest aż tak ważny, ważne żeby nie był niższy ode mnie, ale to rzadkość.

W końcu światowi przywódcy jak Napoleon nie byli wysocy, czy Sarcozy np.

Ale jednak zdarza się, że spodobam się wysokim, dla mnie bardziej liczy się całokształt wyglądu i charakteru i faceta, jeśli jest męski z wyglądu i zachowania, to może mieć nawet mniej niż te 170.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.