Skocz do zawartości

Taka zabawa na luzie- jak wyobrażacie sobie osoby z forum jeśli chodzi o wygląd zewnetrzny?


Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, self-aware napisał:

dla nas wzrost jest prawie bez znaczenia. U nich już jest inaczej. Natura nakazuje kobietom podniecać się wysokimi a nie niskimi, nie da się tego zmienić, więc też nie można mieć babom za złe.

Stary, wydziwiasz.

Mam 1.70 i już od dawna jakoś tak wychodzi, że trafiam na podobne wzrostem albo wyższe. Raz nawet o pół głowy, to już było trochę dziwne.

 

Znam wygląd kilku czy nawet kilkunastu osób stąd i szczerze pisząc, wyglądu ani jednej nie byłbym w stanie poprawnie określić wcześniej :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Analconda napisał:

No nie wiem, dla mnie ruchanie z kobietą 150-160 to trochę mi się kojarzy z pewnymi chorymi skłonnościami.

No cóż różne są zboczenia jak widać ;) Niektórzy uwielbiają choćby drobne Azjatki, a niektórzy tylko wysokie kobiety, o gustach się nie dyskutuje. Kobiety też lubią jak wiadomo różne typy facetów, Ty zapewne też nie każdej przypadniesz do gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Lalka napisał:

Mnie najlepiej poznasz po avatarze. Nie bez powodu wstawiłem. Słodziak, ale z pustym, czarnym spojrzeniem, za którym nie wiesz, co się znajduje. Wygląd ogólnie mam i potrafię się bardzo dobrze ubrać, ale tego nie wykorzystuję. Jestem typowym gościem, którego spotyka kobieta i się dziwi, dlaczego nie ma dziewczyny.

 

Poza tym wszystkich chłopaków tutaj traktuję w taki sposób. Liczy się wygląd mentalny, tylko, mentalność wojownika. Razem przeciwko niezliczonym siłom wroga.

 

22.jpg

 

 

Edytowane przez mac
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

52 minuty temu, Hatmehit napisał:

mając 150cm ciężko jest mieć nogi laski 180cm

Ogólnie laski wysokie nie są zbyt gibkie. 

Poruszają się jakby były z drewna. 

Nie mają w sobie tak zwanego seksapilu w ruchach. 

Wystarczy sobie porównać w Tańcu z Gwiazdami Julkę z Edytą. 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, JudgeMe napisał:

Poruszają się jakby były z drewna. 

A to też zauważyłam, niewiele jest tej delikatności ruchów, często robią wielkie kroki. Lecz taki urok, co zrobić. Jednak uważam, że wysokie kobiety jeśli mają klasyczną urodę i małe piersi, to bardzo elegancko wyglądają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, self-aware napisał:

Następne kilka lat i facet zaczynać się będzie od 185, więc w sumie mów 185.

I co z tym że po 30-tce się dorobię jak wymagania znowu w górę pójdą. Za 10 lat nie jesteś niski a bardzo niski.?

@self-awareOlej relacje damsko-męskie i nie nakręcaj się. 
Albo divy albo układy na seksy i tyle. Ja tak zrobiłem i mam spokój w głowie.

53 minuty temu, Patton napisał:

A jak ja twoim zadaniem wyglądam?

Jak Gen.Patton.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Lalka napisał:

 

Na pewno jesteś bardzo opanowany

Różnie bywa ? Ale na forum chyba tak.

 

56 minut temu, Lalka napisał:

 

i masz skupioną twarz

Zdarza się. 

 

56 minut temu, Lalka napisał:

 

beż zadnych zbędnych ekspresji również w zachowaniu.

Ciężko mi to stwierdzić. 

 

56 minut temu, Lalka napisał:

 

I taka mysia uroda.

Co przez to rozumiesz?

 

56 minut temu, Lalka napisał:

 

Ciemny blond włosy

Tak.

 

56 minut temu, Lalka napisał:

szaroniebieskie oczy.

Raczej takie.

 

bLep71lBeV0cJe9uecDVQ5rDL644xmdIBF3uw90h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minutes ago, BlacKnight said:

I co z tym że po 30-tce się dorobię jak wymagania znowu w górę pójdą. Za 10 lat nie jesteś niski a bardzo niski.?

@self-awareOlej relacje damsko-męskie i nie nakręcaj się. 
Albo divy albo układy na seksy i tyle. Ja tak zrobiłem i mam spokój w głowie.

W tym temacie akurat się nie nakręcam, po prostu sobie śmieszkuję :) Jest jak jest, natury nie zmienisz. A na divy i układy mnie póki co nie stać.

1 hour ago, Yolo said:

Stary, wydziwiasz.

Mam 1.70 i już od dawna jakoś tak wychodzi, że trafiam na podobne wzrostem albo wyższe. Raz nawet o pół głowy, to już było trochę dziwne.

 

To nie zmienia faktu, że wysocy są dalece bardziej pożądani :) Ale gratuluję, że mimo wzrostu 170cm masz spore powodzenie.

53 minutes ago, Ramzes said:

@self-aware dla mnie po tej akcji z chadem to kojarzysz mi z zdeterminowanym papayem. 

 

"no choć jak skończę z tobą to już nie będziesz taki piękny" :) 

Akcja mistrz ;) 

Wyglądu papaya jednak nie mam ani trochę ;) Niewysoki, szczupły, młodo wyglądający ziomeczek. Jakbyś musiał się z kimś bić i wybrać przeciwnika na podstawie wyglądu to byłbym to ja.

 

Co do samej akcji, jakby doszło do starcia to niekoniecznie skończyłoby się mistrzowsko dla mnie :D Zdecydowana przewaga fizyczna oponenta.

Edytowane przez self-aware
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, self-aware napisał:

To nie zmienia faktu, że wysocy są dalece bardziej pożądani :) Ale gratuluję, że mimo wzrostu 170cm masz spore powodzenie.

Jakaś dziwna tendencja tutaj panuje. 

Jakby o wszystkim decydowało pierwsze wrażenie i jakiś mityczny, uniwersalny zestaw cech.

Mam wrazenie że kilka osób stąd dałoby się pokroić za te idee. Wrzućcie na luz, to nie jest takie proste.

 

@self-aware

Nie pisałem że mam spore powodzenie. To Ty tak odebrałeś, bo nie chcesz zrozumieć że normalny koleś spotyka kobiety o zbliżonym wzroście lub wyższe i one są zainteresowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Analconda napisał:

@bassfreak Nie tak wyglądam jak myślisz.

Bardziej coś jak Cyprian:

/zdj. Cypka/

No no Cypek. Gorbachov - szanuje. 

@Androgeniczna

-niska (160),

-pulchna, bo przy tym wzroście ciężko utrzymać fajną sylwetkę pracując na fotelu szefa swojej firmy,

-blond włosy, krótkie,

-oczy zielone.

 

@Yolo

-drobna budowa,

-dość bujne włosy,

-chłopięcy styl poruszania,

-oczy ciemne.

@self-aware

-drobna budowa,

-blond włosy. Cienkie i przerzedzone,

-oczy jasne,

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym myślę, że trzeba po prostu celować w grupę facetów w których typie jesteśmy. Ja np. jestem drobna, mam długie ciemne włosy, a jeśli kto woli załóżmy wysokie blondynki z wlosami do ramion, a na pewno są tacy faceci,  to nic nie poradzę, nie będę się farbować tez na blond dla niego bo w sumie to lubię swój typ urody. 

Tak samo jak mam swój styl ubierania się i raczej ciężko byłoby mi go pod kogoś zmienić. Szczerze, to ubieram się jak większość dziewczyn z sieciówek, ale staram się żeby to było kobiece, w sensie częściej noszę spódnice czy sukienki niż spodnie. Kiedyś ktoś mi zarzucił (facet zresztą), że ubieram się jak wszystkie mało oryginalnie, no ale mnie się tak podoba, więc czemu mam to zmieniać. Bieliznę mogę założyc dla faceta jaką sobie zażyczy, ale na co dzień jakoś trzymam się mojego stylu, czyli tych dosć zwyczajnych, ale modnych ubrań z sieciówek.

Edytowane przez Livka
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam czasem te wątki w rezerwacie i zdawać by się mogło, że to wiosna już.. ?

Ale cóż, różne napięcia trzeba rozładowywać na sposób wszystkim znany.

Bawcie się dobrze lecz nie wpierdzielajcie tu fot, zwłaszcza swoich.

 

@Krugerrand Piękny jesteś, kurwa piękny :D

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.