Skocz do zawartości

Taka zabawa na luzie- jak wyobrażacie sobie osoby z forum jeśli chodzi o wygląd zewnetrzny?


Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, bassfreak napisał:

 :D@SzatanKrieger

Tak cię widzę nie wiem czemu haha

 

images?q=tbn:ANd9GcQkcZMDVOQsf7art49Ml_G

Dużo się nie pomyliłeś :D 

 

Niestety koleś jest lepiej ubrany, ja nie noszę drogiego zegarku - mój kosztował 35 zł + 10 wysyłka. 

Okularów też nie mam póki co, dodatkowo nigdy nie nosiłem krawatu, także jak sam widzisz nie za wesoły widok :D 

Ale czasem tak siedzę jak on tylko ręką podtrzymuję brodę no i bez kwiatów :D 

 

Mamy bardzo podobne oczy @bassfreak

 

 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, obs3rwat0r napisał:

chce perm bana albo usuniecie konta

 

A wiesz że robisz błąd?

Powinieneś bardziej wczuć się w rolę i być jak sir David Attenborough gdy przeglądasz Rezerwat.

W końcu nick @obs3rwat0rzobowiązuje.

Szczególnie wątki trącące Tinderingiem, Badooingiem skrzyżowanymi z ogłoszeniami matrymonialno-towarzyskimi.

Czasy są specyficzne (covid + restrykcje), daj młodym ludziom odreagować ;)

 

@Krugerrand- połączenia złota i miedzi (Kruggerand) wygląda dużo ładniej w dłoni niż czyste Au (Filharmonicy).

Edytowane przez Margrabia.von.Ansbach
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lalka uwaga będzie nieskromnie.

 

Tak, wygląd mam pozytywny, podobam się sobie i nie tylko, taki typ południowca.

Mam ciemne włosy, oczy i karnację którą w sobie uwielbiam i bardzo, bardzo wyjściową twarz. Mam 175 cm co może zniechęcać niektóre niewiasty ale nawet te które przysięgały na Allaha, że tylko powyżej 185 (czy jakie tam teraz normy unijne są) traciły głowę. Zauważyłem, że im starszy się robię, tym coraz bardziej przystojny z coraz większym powodzeniem.

Ogólnie to wiem, że jakbym był sam to ze spokojem umawiałbym się z fajnymi laskami (no takimi 7-8 powiedzmy, na te powyżej 8 jestem za biedny ?), wcześniej tak było, jednak wszedłem w związek (ze śliczną dziewczyną w dodatku bardzo poukładaną).

Ładnie się starzeje, uroku dodają mi delikatne zmarszczki kiedy się uśmiecham, świetnie wyglądam z zarostem. Zaniedbałem trochę sylwetkę ale to przejściowe lenistwo kończy się i wracam do formy, bo miałem bardzo ładnie wyrzeźbione ciało. Teraz tragedii nie ma ale chce wrócić tam gdzie byłem.

Chodzę wyprostowany, umiem się ładnie wysłowić- ogólnie to fajny facet ze mnie ?.

Jedyne czego się obawiam to włosy a mianowicie o ich utratę. Lata lecą, testosteron swoje robi. Walka trwa, liczę na zwycięstwo.

 

Co najlepsze @Lalka to też zawsze wydawałaś mi się fajną laską (nie piszę tego w odwecie, żeby cukierkowo było). Szczupła, twarz Anny Przybylskiej, ładne długie włosy. Delikatna, kobieca, seksowna.

Podobnie @Claudianne. Naturalna, zgrabna. Twarz ponadprzeciętna. Piękny głos. W łóżku chcesz się kochać zwiedzając każdą część ciała. Taka z której nie chcesz rezygnować.

@Eleanor MILF pierwsza klasa. Zadbana. Pociągający i zachęcający uśmiech. Doświadczenie, wiek na plus- przełożyła to na zaletę, co jest jeszcze bardziej seksowne. Mądra, opanowana.

(Z tego co pamiętam to chyba jesteś starsza ode mnie, nie gniewaj się jak coś. Mi się starsze ode mnie okrutnie podobają ?).

 

To są moje wyobrażenia dla jasności! ?

 

Ogólnie z trzema wyżej wymienionymi niewiastami chętnie bym się umówił- jeśli byłbym singlem. Z przyjemnością bym poznał, tak po prostu, nawet jeśli opisany wygląd w rzeczywistości okazałby się daleki od moich wyobrażeń.

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Yolo said:

Jakaś dziwna tendencja tutaj panuje. 

Jakby o wszystkim decydowało pierwsze wrażenie i jakiś mityczny, uniwersalny zestaw cech.

Mam wrazenie że kilka osób stąd dałoby się pokroić za te idee. Wrzućcie na luz, to nie jest takie proste.

 

@self-aware

Nie pisałem że mam spore powodzenie. To Ty tak odebrałeś, bo nie chcesz zrozumieć że normalny koleś spotyka kobiety o zbliżonym wzroście lub wyższe i one są zainteresowane.

Ale ja wiem, że normalny koleś może spotkać kobietę o podobnym wzroście. Uważam po prostu, że wzrost gra mocno na jego niekorzyść. Żadna kobieta nie chce sama z siebie gościa mającego mniej niż 180. Żadna nie powie Ci, że chciałaby np. przystojnego, średniego wzrostu/niskiego faceta. Każda chce wysokiego, 100%. Wzrost jednak nie jest jedynym czynnikiem oczywiście, ale jak ktoś chce mieć mocne powodzenie to jest istotny. Facet mający 165 w dół jest skreślony na starcie przez okrutną liczbę kobiet. Z czysto wizualnych rzeczy wzrost jest najważniejszy lub drugi po mordzie, zależnie od kobiety.

2 hours ago, bernevek said:

@self-aware

-drobna budowa,

-blond włosy. Cienkie i przerzedzone,

-oczy jasne

Drobna budowa, oczy niebieskie, wlosy czarne i gęste, ale już powoli opuszczajace mój leb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę o samych drogich koleżankach. Oczywiście których wygląd zdołałam zrewidować ?

Sorki dziewuszki.

@MalVina fajne oczy. Wyglądasz młodziej niż wskazuje metryka. Przesympatyczna. Całkowicie odzwierciedlenie.

@Lalka no co tu dużo pisać, piękne włosy i usteczka jak laleczka. Tak sobie wyobrażałam.

@Eleanor no kurcze piękne kręcone włosy ? szczuplutką. Pozytywnie zakręcona. Długie, szczupłe nogi.

El nie mogłam o tym nie wspomnieć. Pamiętasz wspólne wieczorne walenie wina przez telefon? Hihihi i ten taniec

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, NimfaWodna napisał:

@MalVina ja tylko napisałam, że wygląd mi się pokrył z tym co było w mojej głowie ?

Tak, napisałam do chłopaków ?

Ja Ciebie widziałam jako szczupłą płomiennowłosą zielonooką czarownicę ???

A @SzatanKrieger wygląda tak: 1607d048b45cc0baf40dda474d2ec237.jpg

Tylko młodszy j szczuplejszy ???

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, self-aware napisał:

Żadna kobieta nie chce sama z siebie gościa mającego mniej niż 180. 

Bo tak piszą forumowi znawcy, czy inni fanatycy psychologii ewolucyjnej, którzy za towarzystwo kobiety muszą płacić? 

2 godziny temu, self-aware napisał:

Wzrost jednak nie jest jedynym czynnikiem oczywiście

No i tu jest sedno. Jeśli jesteś interesujący, 165 cm zejdzie na daleki plan. 

Moje 170 nie jest żadną wadą, nawet dla wyższych kobiet.

Byłoby, gdybym poza wyglądem nie miał nic innego do zaoferowania.

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minutes ago, Yolo said:

o tak piszą forumowi znawcy, czy inni fanatycy psychologii ewolucyjnej, którzy za towarzystwo kobiety muszą płacić

Moje doświadczenia + rozmowy z kobietami.

 

48 minutes ago, Yolo said:

Jeśli jesteś interesujący, 165 cm zejdzie na daleki plan

Na trochę dalszy, być może. Na daleki na pewno nie. To ważny czynnik dla kobiet.

 

5 minutes ago, MalVina said:

Mam wrażenie

To prawda, w tej kwestii w wielu przypadkach masz wrażenie, ale niekoniecznie rację.

6 minutes ago, MalVina said:

Wzrost nie jest żadnym problemem

A tutaj to potwierdzilas. Wzrost dla wielu kobiet jest czynnikiem przez ktory na starcie eliminują wielu mezczyzn.

Edytowane przez self-aware
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Jan III Wspaniały napisał:

Ogólnie z trzema wyżej wymienionymi niewiastami chętnie bym się umówił- jeśli byłbym singlem. 

Nawzajem. Haha, oj @Eleanor chętnie by się do nas przyłączyła. Hihi. ?

 

3 godziny temu, NimfaWodna napisał:

El nie mogłam o tym nie wspomnieć. Pamiętasz wspólne wieczorne walenie wina przez telefon? Hihihi i ten taniec

Jestem zazdrosna. Ha, swoją drogą @Eleanor pomogła mi kiedyś z jednym typem, zadzwoniła do mnie i udawała faceta haha.

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LalkaNie pij Desperadosów, to gówno;) Ja właśnie degustuję poniższe:

 

https://ocen-piwo.pl/nepomucen-funky-fluid-let’s-get-hazy-no-4-s1-n18631

 

Polecam i zastanawiam się skąd u Ciebie takie przypuszczenie, że mógłbym właśnie być taki jak sądzisz, bo chyba nie tylko na podstawie postów z forum. Dwie panie z Rezerwatu mnie widziały i mogą rozwiać Twoje wątpliwości;)

Edytowane przez Krugerrand
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.