Skocz do zawartości

Taka zabawa na luzie- jak wyobrażacie sobie osoby z forum jeśli chodzi o wygląd zewnetrzny?


Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, fikakowo napisał:

Dla mnie osobiście kobieta 150 to jakis dramat. Tak jak panie mam wymagania, mnie 160 cm minimum.

Ale to nie wątek o tym jakiej kobiety pragniesz tylko jak sobie kogoś z forum wyobrażasz w prawdziwym życiu.

 

Trochę lipa, bo na tyle komentarzy tylko kilka osób fajnie poleciało z wyobrażeniami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko jestem, pierwsze wrażenia mam takie:

 

@Bohun pijok xD niechluj? trochę skinny-fat? włosy króciutkie albo łysy?

 

@bassfreak krótko przystrzyżony, odjebany imprezowicz. normalna budowa?

 

@Lalka ładna uroda, trochę wyzywająca a trochę udająca niewinną. może posągowa blondyna?

 

@NimfaWodna typowa uroda, dość ładna. wzrost średni? włosy czarne albo brązowe?

 

@SzatanKrieger słowiańska uroda, miła twarz. szczupły? włosy kasztan albo mysi ciemny blond?

 

@Yolo wyćwiczony, ciemne włosy. może ostre rysy twarzy?

 

@MalVina włosy ciemny-blond albo zrobione na rude? raczej niska?

 

@fikakowo włosy postawione do góry, podgolone po bokach. dbający mocno o schludny ubiór?

 

@Analconda nie muszę się zastanawiać. :D okularki masz za duże, na Twoim miejscu bym takie przymierzyła: CZARNE-OKULARY-PRZECIWSLONECZNE-UV-MESKI

 

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Gigi napisał:

 

@fikakowo włosy postawione do góry, podgolone po bokach. dbający mocno o schludny ubiór?

Nie wiem jakim cudem to wiedziałeś, ale strzał w 10.

1 godzinę temu, MalVina napisał:

Ale to nie wątek o tym jakiej kobiety pragniesz tylko jak sobie kogoś z forum wyobrażasz w prawdziwym życiu.

Gadali tutaj o wzroscie kobiet to też się wypowiedziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałam 4 forumowiczów. 

Ogólnie jest to fajne doświadczenie, gdy przechodzisz z wirtualnej rzeczywistości do normalnego świata i możesz zweryfikować swoje wyobrażenia o danej osobie. 

Zanim zaczęłam studia, zgadałam się z ludźmi z roku na fb. Kurde, ale fajnie było zobaczyć kogoś na żywo i mieć zonka poznawczego. ,?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, fikakowo napisał:

Nie wiem jakim cudem to wiedziałaś, ale strzał w 10.

Gadali tutaj o wzroscie kobiet to też się wypowiedziałem.

Da się tu jakoś samemu usunąć wypowiedź? Bo niechcący mi się cytat kliknął.

Edytowane przez fikakowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.