Skocz do zawartości

Otwarcie sklepu internetowego


deleteduser90

Rekomendowane odpowiedzi

@Cpt_Red - Stawiam, że kolega @Adrianoob ma pewnie jakiś plik CSV z ofertami albo oprogramowanie, które pozwala na automatyzacje tworzenia ofert i wrzucanie.


@Adrianoob - Serdecznie gratuluję sukcesu i życzę by utrzymało się przez wiele dobrych lat. Niech stanie się głównym dochodem. 

 

Edytowane przez CalvinCandie
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Cpt_Red napisał:

Bardzo mądrze. Jest margines na ogarnięcie wysyłki i częściowo odpada kłopot z osobami, które później pieklą się czemu czekają dłużej na wysyłkę. Piszę częściowo bo niektórzy nie czytają warunków aukcji a później niezadowoleni i tak :)

 

A tak z czystej ciekawości (bez wchodzenia w szczegóły itp). Piszesz, że masz bardzo dużo pozycji - integrację z allegro masz w jakiś sposób zautomatyzowany? W sensie, że nie musisz sam tworzyć ręcznie tych aukcji?

 

Jak ja męczyłem się ze swoją sprzedażą to niestety ręcznie wstawiałem aukcje. Nie wiem czy wtedy nie było takich możliwości, czy po prostu byłem za słabo myślący by to jakoś ogarnąć :) Niemniej męka to była i niejako przez to (nie tylko) swój biznes położyłem.

Tak wszystko jest zautomatyzowane i super działa.  Wspaniale to działa,  mega łatwo obsługa wygląda.  To taki znajomy nam to załatwił mega mądry gość z informatyki. On czuwa, zmienia marżę gdy damy mu znać,  załatwia prawników w razie czego. Jest wszystko mega dopracowane. On bierze 200 zł miesięcznie za obsługę tej bazy danych.  Baza aktualizuje się 3 razy na godzinę.  Mega skomplikowane dla laika jak ja, ale on to super ogarnia.

10 godzin temu, Gościu napisał:

@Adrianoob Tylko podpowiadam, że bywa czasem taka opcja bezpośredniej dostawy dla droższych rzeczy :)

Tak wiem bywa ale ta hurtownia nie ma takiej opcji bo oni nie obsługują małych zakupów i klientów indywidualnych którzy chcą kupić sobie plecak nike. Jedynie hurtowe ilości .

10 godzin temu, CalvinCandie napisał:

@Cpt_Red - Stawiam, że kolega @Adrianoob ma pewnie jakiś plik CSV z ofertami albo oprogramowanie, które pozwala na automatyzacje tworzenia ofert i wrzucanie.


@Adrianoob - Serdecznie gratuluję sukcesu i życzę by utrzymało się przez wiele dobrych lat. Niech stanie się głównym dochodem. 

 

Dziękuję bardzo :) MamMam nadzieję, że to będzie główny dochód, oby. Przyznaję, że mam znajomego który żyje ze sklepu na allegro i to dobrze żyje.  Na razie w to nie wierzę lecz może za rok czy coś uwierzę gdy podliczę wszystko. Gdyby wyszło z 5k na miesiąc było by wspaniale :) nienie mówiąc już o 7 :D

 

Zobaczymy, odezwę się za jakiś czas jak idzie i jak się opłaca. Na razie nie ma prowizji więc super dniówka wychodzi dobra. Od stycznia pewnie będzie już prowizja dla allegro. Teraz mają taka promocję dla nowych firm, do końca roku bez prowizji. Super sprawa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.