Skocz do zawartości

Jak się wam podoba taka suknia ślubna, tak szczerze?


Rekomendowane odpowiedzi

Oh, poważnie się zrobiło. 

 

Wszystko zależy od gustu. Mi się ogólnie nie podobają białe suknie ślubne, szczególnie jak ich symbolika nie pasuje do realiów. Ładna jest góra, lecz czy ten tren nie za długi? To chyba zupełnie niepraktyczne.

 

Aczkolwiek najważniejsze jest, abyś Ty się dobrze czuła, a nie koleżanki czy forum:lol: Jeśli kupisz w salonie i będziesz się sobie podobała, to cudownie.

 

PS- ja mocno wspieram pożyczanie sukien ślubnych, taką kieckę i tak tylko raz się założy. Chyba, że więcej, ale raczej nie przewidujesz masowych zamążpójść:P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby może być, ale za dużo koronek jak na mój gust. Nie jest zła, jeśli masz super figurę powinna wyglądać dobrze, ale widziałam ładniejsze. 

Moim zdaniem ważne żeby suknia ładnie podkreśliła to co trzeba, czyli talię, biust, ale nie była bardzo strojna bo odwróci uwagę urody panny młodej. Lepiej wybrać podkreślającą kształty moim zdaniem, niż bardzo strojną, wtedy nie odwraca uwagi od urody. A to piękno twarzy i figury powinno rzucać się głównie w oczy, a nie strojna suknia.

Choć ta druga wstawiona przez @Gołodupiec ładna, ale też bym chyba takiej nie wybrała. Coś takiego po środku.

Edytowane przez Livka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem za bardzo odkryte plecy, a zatem pokazanie seksualności bardziej, a nie niewinności. Moim zdaniem kiepsko wygląda, trochę tandetna, za dużo się w niej "dzieje".

 

Niech ci facio wybierze suknię, będzie zabawniej :)

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mac napisał:

Moim zdaniem za bardzo odkryte plecy, a zatem pokazanie seksualności bardziej, a nie niewinności. Moim zdaniem kiepsko wygląda, trochę tandetna, za dużo się w niej "dzieje".

 

Dałbym Ci za każdą wypowiedź ten puchar niebieski - bo naprawdę dobrze gadasz i tyle Ci powiem ;) 

P.S.

Od razu mówię że ta wypowiedź nie jest żadnym waleniem konia Tobie ;) 

Pozdro

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2020-91.jpg2019_88.jpgsagan2.jpg2015_a3_AK_0945.jpg2015_a2_AK_0910.jpg

Mi się takie koronkowe podobaja. Nawet nie jako ślubne, ale na różne okazje. 

17 minut temu, NimfaWodna napisał:

@Natii bardo ładna choć nie w moim stylu.

Zresztą nie będę nigdy w ślubnej sukni paradować wiec pewnie się nie znam ??

Ale sukienki ogólnie to piękna sprawa. Wolałabym żyć w świecie w którym nadal kobiety to kobiety i na co dzień noszą suknie czy spódnice ?

5 minut temu, Jan III Wspaniały napisał:

panna młoda, jej ruchy i w ogóle to już przegięcie. Oj straciłbym głowę ?

Ruchy fajne, ale ma tyle tapety, że wygląda na 10 lat starszą od młodego ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.