Skocz do zawartości

Panowie, czy podobają się wam te doczepiane pazury kobiet?


Podobają mi się ich pazury  

42 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Paznokcie czy nie? O to jest pytanie

    • Podobają jak cholera
    • Nie podobają jak cholera
    • A Ty znowu z tymi ankietami, miałeś iść spać
    • Nie mam zdania na ten temat, ale wiem co się dzieje na świecie i zawsze chciałem/chciałam zostać politykiem i wszystkim pokazać kto tu naprawdę rządzi


Rekomendowane odpowiedzi

Mojemu facetowi się nie podobają. Ale ja i tak noszę długie, tak lubię i już. Najważniejsze żeby były zadbane moim zdaniem, a poza tym nie ma się co czepiać jakie kto lubi. Moje to może nie są szpony na 2 m ale dosc długie przedłużane hybrydą bo naturalnie nie dam rady zapuścić ani trochę, mimo że ja raczej okaz zdrowia, tak już mam. Mnie się to podoba i tyle wg mnie taka dłoń subtelniej wygląda, mimo że i tak palce mam smukłe, to z paznokciami jest tym lepszy efekt.

Edytowane przez Livka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, sol said:

Prawdziwe pazury @Hippie są w poście @Patton powyżej, dlatego popsuła sobie gitarę xD

Idź Ty Zołzo wstrętna ! Ależ mnie strzeliła z d. Teraz już się żaden ze mną nie umówi bo będą się mnie bali, że zadrapię ich na śmierć. ??

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Hippie napisał:

Idź Ty Zołzo wstrętna ! Ależ mnie strzeliła z d. Teraz już się żaden ze mną nie umówi bo będą się mnie bali, że zadrapię ich na śmierć. ??

Wręcz przeciwnie droga Hippie, wręcz przeciwnie :D 

 

Damskie tortury fizyczne cieszyły się swego czasu na tym forum bardzo dużym zainteresowaniem :D To jest cały czas jakaś nisza do wypełnienia ;) 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego typu paznokcie świadczą o kobiecie w bardzo podobny sposób co tatuaż na jej ciele - niestabilność psychiczna, brak umiejętności patrzenia w "przód", brak refleksji, tępość, brak własnego zdania, miernota intelektualna.

 

Są swoistym odzwierciedleniem charakteru - uleganie głupiej modzie ( w istocie niszczymy własny, naturalny i piękny z natury paznokieć ) tj. zaburzenie psychiczne, problem z głową.

 

W przypadku tatuażu, robimy to samo, dajemy otoczeniu do zrozumienia, że nie jesteśmy w stanie patrzeć na życie przyszłościowo, żyjemy chwilą, carpe diem.

 

Zobaczcie, jak wygląda  piękny w przeszłości paznokieć, po oderwaniu tipsa, hybrydy - jest zniszczony.

 

Pomijając powyższe zdania, same w sobie są moim zdaniem po prostu brzydkie.

 

 

Szacun dla kobiet, które są silne i nie ulegają głupim, diabelskim trendom.

 

Całuję od stóp do głów takie Panie.

 

 

 

Prawdziwe kobiece piękno, nie mieszka na instagramie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, RENGERS napisał:

kobiet, które są silne i nie ulegają głupim, diabelskim trendom.

 

Całuję od stóp do głów takie Panie.

 

 

 

Prawdziwe kobiece piękno, nie mieszka na instagramie.

A ja mam szacun do takich kobiet, które nie ulegaja tak bardzo presji facetów w tym co im się podoba. Ok, lubię być kobieca, nosić sukienki i długie włosy, ale podobają mi się np. długie paznokcie czy czerwona szminka mimo, że mojemu facetowi nie. Uważam że zmienianie kompletnie swojego stylu pod kogos, obojetnie czy to facet czy kobieta, świadczy o braku własnego zdania. Facetom też zapewne nie podoba się jak kobieta próbuje ich zupełnie zmienić pod siebie.

Tak samo jak zmienianie swoich zainteresowań pod kogos, sposobu wypowiadania się i całego życia. Czy szanujemy takie osoby? 

Edytowane przez Livka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, RENGERS napisał:

Tego typu paznokcie świadczą o kobiecie w bardzo podobny sposób co tatuaż na jej ciele - niestabilność psychiczna, brak umiejętności patrzenia w "przód", brak refleksji, tępość, brak własnego zdania, miernota intelektualna.

Tyle można wyczytać z paznokcia? Bez przesady.

 

42 minuty temu, RENGERS napisał:

 

Szacun dla kobiet, które są silne i nie ulegają głupim, diabelskim trendom.

Dzięki. Ale w moim przypadku, to nie kwestia siły, ale raczej braku praktyczności. 

Ciężko z takimi pazurami szoruje się gary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, RENGERS napisał:

Tego typu paznokcie świadczą o kobiecie w bardzo podobny sposób co tatuaż na jej ciele - niestabilność psychiczna, brak umiejętności patrzenia w "przód", brak refleksji, tępość, brak własnego zdania, miernota intelektualna.

 

19 godzin temu, RENGERS napisał:

Szacun dla kobiet, które są silne i nie ulegają głupim, diabelskim trendom.

 

Potwierdzam iście diabelskie :) 

18 godzin temu, Haruka napisał:
19 godzin temu, RENGERS napisał:

Tego typu paznokcie świadczą o kobiecie w bardzo podobny sposób co tatuaż na jej ciele - niestabilność psychiczna, brak umiejętności patrzenia w "przód", brak refleksji, tępość, brak własnego zdania, miernota intelektualna.

Tyle można wyczytać z paznokcia? Bez przesady.

Można jeszcze więcej, jakby chociaż chęć do dominacji, wyrwanie "samca" nie mężczyznę 

@RENGERS ledwie liznął temat ;) 

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.