Skocz do zawartości

Sponsoring


larry

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Chciałem porozmawiać o moim osobistym doświadczeniu ze sposoringiem.

 

Wiem, ze wielu poruszy temat, ze to nie jest prawdziwe podrywanie, challgenge, whatever.

 

Moje powody są następujące:
- nie lubie div. są one totalnie bezosobowe
- nie lubię związków, gierek i tego typu pierdolenia się

 

Dlatego wybrałem drogę środka.

 

O mnie. Nie jestem brzydki, nie jestem przystojny. Laski nie sikają na mój widok. Średniak krajowy 6/10, gdy się upudruję.

 

Względnie dobrze zarabiam, więc mogę sobie pozwolić na taką zabawę, co mnie kosztuje ok. 2k miesięcznie.

 

Przypadek 1:
Laska, w miarę fajna. 7/10. Nauczycielka. Umawialiśmy się u niej. Seks średni. Myślę, ze nie byłem jedynym, ale jakoś mi to nie przeszkadzało.

 

Przypadek 2:
Samotna matka. Ogólnie nie umawiam się z samotnymi matkami, ale przez sponsoring reguły są czyste. Nic od siebie nie oczekujemy. Super seks, kobieta
naprawdę się starała. Myślę, ze chciała mnie przerobić na związek, ale sponsoring i koperta pozwoliła mi na odejście od tych głupich pomysłów.

 

Przypadek 3:
Studentka. Seks super. Dupcia zostawała na noc. Czasem 3x w cenie 1. Trochę pokręcona laska, ale chyba ja jej się w miarę podobałem + kasa, czyli
miała dobry czas.

 

Podsumowanie:

- Laski ze sponsoringu nie lecą na wszystko. Miałem sytuacje, ze po wysłaniu fotki nie odpowiadały. Są tez takie co odpowiadają.
- Nigdy nie proponuj za dużo kasy. 500zł za spotkanie max. Kasa dodaje moze +1 do twojego SMV. Jeśli masz bebech jak w chłopaki z baraków, nawet sponsoring ci nie Podsumowanie
- dupy ze sponsoringu to często szare myszki co spotykasz na ulicy. nawet się nie spodziewasz kim są zwykłe kobiety.
- traktuj je normalnie, nie dawaj za dużo kasy, ale na tyle, żeby było to jako wartość dodania. have fun

  • Like 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, larry napisał:

Różnie. Bardziej to przypomina randkę. Jakieś alko, pogadanki. Zazwyczaj kilka godzin a czasem nawet zostawały na noc i było bonusowe poranne ruchanko na śpiocha :)

No to lepszy interes jak u divy. Bo te życzą sobie kilka k za jedną noc zazwyczaj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, larry napisał:

No ja też nie :) Jak laska chce się spotkać, to kasa w pewnym sensie jest już drugorzędna.

Jakby się trafiła jakaś 19, to bym sobie chętnie poużywał ?

Edytowane przez Patton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RealLife napisał:

Studentka na boku za sponsoring to słuszna opcja.

Dokładnie, tak sam czytam ten post. Ale tam trzeba zapłacić esemes za siano. 

 

@larry Tam, trzeba płacić za kontakt do kobiety? Nie jest to ściema? Jedna piszę, że szuka tylko jednego więc też jest konkurencja? 

Opisz jak możesz całą procedurę, bo na Roks.pl kobiety kłamią pod każdym względem, wiek, oferta itp

 

Teraz, bassfreak napisał:

Takie studentki co się kurwią za hajs muszą mieć piękne wzorce z domu i otoczenia

Litości, stary tam szukasz żony? Kobiety to stałej-romantycznej relacjii? Ja chce sobie spędzić czas z młodą, jędrną kobietą. 

4 minuty temu, Patton napisał:

Jakby się trafiła jakaś 19, to bym sobie poużywał ?

Edytowane teraz przez Patton

Dokładnie, tak wszystko ze smakiem, gustem, ale żeby miała te 19 a nie 29 jak, na Roksie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, NiesamowitySzymi said:

Dokładnie, tak sam czytam ten post. Ale tam trzeba zapłacić esemes za siano. 

 

@larry Tam, trzeba płacić za kontakt do kobiety? Nie jest to ściema? Jedna piszę, że szuka tylko jednego więc też jest konkurencja? 

Opisz jak możesz całą procedurę, bo na Roks.pl kobiety kłamią pod każdym względem, wiek, oferta itp

 

Ja zazwyczaj samemu piszę ogłoszenie i czekam na odpowiedź. Nie ma zalewu odpowiedzi i trzeba czasem czekać tydzień, dwa, trzy. Są laski co tam wchodzą z ciekawości i może akurat jakaś przegląda ogłoszenia i na te ciekawsze odpowie. Pamiętaj, że jak dajesz ogłoszenie, to zaznacz, że twój email jest dostępny za darmo. To kosztuje ok 30zł. Domyślna opcja jest, że druga strona musi wysłać sms'a za 30zł, żeby twój kontakt się pojawił i wtedy na pewno nie odpiszą. Taki kurewski marketingowy trik z ich strony.

 

Także odpowiedziałem na te co wymagają wysłania smsa za kasę. W większości wypadku laski odpowiadają, ale trzeba się liczyć, że nie odpowiedzą. Takie ryzyko.

 

 

7 minutes ago, bassfreak said:

No jednak wspólne wydatki jako rodzina/związek a sprzedawanie się za kasę to dwie różne sprawy, a z tym wpierdolem za darmo to bym polemizował :P

Co kto lubi. Tradycyjne i "darmowe" związki w podsumowaniu kosztowały mnie znacznie więcej (nie liczyć nerwów), a czasem okazywało się, że te zwykłe dziewczyny są większymi kurwami, niż te ze sponsoringu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minutes ago, bassfreak said:

Dla mnie to jest nie do pojęcia jak można się kurwić za kasę, jaką kurwą trzeba być menta

 

Ale teraz z ciebie biały rycerz, stęskniony są swoją królewną wyszedł. 

Podświadomie oceniasz dziewczyny ze sponsoringu pod kątem LTR. To tak jakby oceniać auto sedan pod kątem możliwości przewozu ładunków paletowych i narzekać że to nie TIR. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, larry napisał:

To kosztuje ok 30zł. Domyślna opcja jest, że druga strona musi wysłać sms'a za 30zł, żeby twój kontakt się pojawił i wtedy na pewno nie odpiszą. Taki kurewski marketingowy trik z ich strony.

Czekaj, jako mężczyzna za zamieszczenie ogłoszenia mam zapłacić 30 złoty?

Żeby kobieta do mnie napisała, po zamieszczeniu przeze mnie ogłoszenie, to też musi zapłacić 30zł?

Napisanie, do pojedynczej kobiety, to 30 zł? Czy jakiś pakiet na miesiąc, że za 30 złotych możesz pisać do każej?

 

Wisz kiedyś byłem na podobnych portalach, gdzie faceci muszą płacić, i wyszło mi że zapłaciłem koszt divy a nic nie pobzykałem eheh :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, NiesamowitySzymi said:

Czekaj, jako mężczyzna za zamieszczenie ogłoszenia mam zapłacić 30 złoty?

Żeby kobieta do mnie napisała, po zamieszczeniu przeze mnie ogłoszenie, to też musi zapłacić 30zł?

Napisanie, do pojedynczej kobiety, to 30 zł? Czy jakiś pakiet na miesiąc, że za 30 złotych możesz pisać do każej?

 

Wisz kiedyś byłem na podobnych portalach, gdzie faceci muszą płacić, i wyszło mi że zapłaciłem koszt divy a nic nie pobzykałem eheh :)

 

 

Są różne opcje, zależy na kogo chcesz przenieść koszt. Albo dajesz ogłoszenie (ok. 30zł) i wtedy mogą się z tobą skontaktować za darmo, albo dajesz (chyba, bo nie pamiętam) ogłoszenie za darmo, ale wtedy druga strona płaci za kontakt. Oczywiście trzeba się liczyć z ryzykiem, że zapłacisz i nikt nie odpowie.

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.