Skocz do zawartości

Sponsoring


larry

Rekomendowane odpowiedzi

Wlazłem tam z ciekawości, prawie dostałem raka na miejscu ze zgonem gratis z przerzutem na mojego kota.

 

Ja rozumiem. Wszystko.

Ale kurwa pannica wymaga pensji 7000 zł. ??.

Następna. 5000 zł za noc.

Spoko, rozumiem jakby była 10/10 ale ja widzę, że to ot zwykle myszki, w miarę ładne ciała ale też dupy nie urywają. Takie Justyny z technikum.
Jak ktoś płaci w/w przeze mnie pieniądze na w/w warunkach to jest ciężkim frajerem dla mnie.

Chyba wolałbym te 5000 zł dać bezdomnemu na dworcu centralnym, więcej radości bym odczuł patrząc jak się ten biedak cieszy.

  • Like 5
  • Dzięki 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, Jan III Wspaniały said:

Wlazłem tam z ciekawości, prawie dostałem raka na miejscu ze zgonem gratis z przerzutem na mojego kota.

 

Ja rozumiem. Wszystko.

Ale kurwa pannica wymaga pensji 7000 zł. ??.

Następna. 5000 zł za noc.

Spoko, rozumiem jakby była 10/10 ale ja widzę, że to ot zwykle myszki, w miarę ładne ciała ale też dupy nie urywają. Takie Justyny z technikum.
Jak ktoś płaci w/w przeze mnie pieniądze na w/w warunkach to jest ciężkim frajerem dla mnie.

Chyba wolałbym te 5000 zł dać bezdomnemu na dworcu centralnym, więcej radości bym odczuł patrząc jak się ten biedak cieszy.

Słowo klucz "przesiew". Jest dużo raka, więc trzeba włożyć trochę pracy w to, żeby coś w miare normalnego wyrwać. Nie jest to super łatwe, ale się da. Oczywiście te ogłoszenia typu 5k omijam szerokim łukiem.

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne bywają takie "pół-kurweskie" układy. Od samego początku wiadomo kto jest kim, to znaczy "ja cię rucham, a ty się wypinasz".

 

Kiedyś mnie to dziwiło, teraz już mniej, ale bardzo dużo kobiet lubi takie jasne sytuacje. Zwykle to laskę jeszcze nakręca, kiedy ona wie, że na 100% będzie ruchanie, kiedy idzie na spotkanie z tą myślą, że idzie tam po prostu dać dupy. Taki dodatkowy bonusik.

 

Może być nieźle o ile trafisz na amatorkę, a nie na regularną robotnicę z Roksy dorabiająca sobie w "segmencie premium".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minutes ago, KolegiKolega said:

Może być nieźle o ile trafisz na amatorkę, a nie na regularną robotnicę z Roksy dorabiająca sobie w "segmencie premium".

To jest Polska, więc można być naciągniętym na wszystkim :).

 

22 minutes ago, Jan III Wspaniały said:

Ale kurwa pannica wymaga pensji 7000 zł. ??.

Następna. 5000 zł za noc.

Spoko, rozumiem jakby była 10/10 ale ja widzę, że to ot zwykle myszki, w miarę ładne ciała ale też dupy nie urywają. Takie Justyny z technikum.
Jak ktoś płaci w/w przeze mnie pieniądze na w/w warunkach to jest ciężkim frajerem dla mnie.

Tak się kształtuje proces ustalania ceny jakiegokolwiek produktu/usługi.

Panie nie mają pojęcia ile rzeczywiście mogą w ten sposób uzyskać więc rzucają kwoty z kosmosu. Jestem przekonany, że odzew dla takich ogłoszeń jest zerowy.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minutes ago, somsiad said:

To jest Polska, więc można być naciągniętym na wszystkim :).

Tak z ciekawości przeglądam rokse, aby zobaczyć czy nie trafiłem na taką co se dorabia.

 

Ogólnie da się wyczuć po paru spotkaniach i bliższej znajomości. Laski z którymi się spotykałem miały normalną robotę albo studiowały dziennie, albo to i to.

 

Także widać, że te ze sponsoringu są znacznie bardziej inteligentne i normalne i da się pogadać jak człowiek. Dupy z roksy to w większości szony i to widać, słychać i czuć.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minutes ago, Brat Jan said:

Napisz jeszcze jaka okolica bo przecież z 2 końca PL nie będą do Ciebie jechały, ani Ty do nich.

No ja mieszkam w średnim mieście, które z okolicami (do 30km) ma ok. 500tyś. Może w większych miastach jest większy odzew. Są też laski co są gotowe przyjechać z innych miast, ale zazwyczaj je ignoruje.

9 minutes ago, płomień said:

Strasznie nieopłacalna opcja.

Tak jak mówiłem. Co kto lubi. Divy dla mnie są bezosobowe, a w tradycyjną relacje też mi się nie chce pchać.

 

Ja lubię laskę poznać bliżej i można mieć fajne regularne ruchanko, a w kakaowe oko też można, zależy od laski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Dupeczki z  wczoraj z soboty :

 

- 2x randka z Tindera z ładną dziewczyną  na spotkaniu, zupełnie inaczej wyglądały, na niekorzyść  - spalony ( 2 randki, czas koło 1 godziny w sumie )

 

- 5 podejść do fajnych młodych lasek, 17- 20, dostałem 4 numery, na dziś mam ustawione 2 kawy z nimi, dwie bardzo ładne i fajne w obyciu, sympatyczne nie zmanierowane, studentki.

 

- Na kurwach nie byłem

 

 

Wszystko darmo, seksu nie było, ale to co zrobiłem było bardzo satysfakcjonujące i wiem, że będzie  ruchane z tego na bank.

 

 Dodatkowo podchodziłem ze strupami i ranami na twarzy, bo miałem wypadek na skuterze, jakoś tydzień temu.

 

Nie wolisz takiej kasy przeznaczyć na siebie w celu polepszenia własnej osobowości i charakteru tj. wyrabianie niczym nie zdeptanej pewności siebie i bezwzględności w działaniu ?

 

Jestem w chuj pewny siebie z kobietami i to robi całą robotę, CAŁĄ, do tego empatia w rozmowie i umiejętności miękkie, odpowiednia rozmowa, mowa ciała alfy, nie pizdeczki, wyjebane łapy na bokach, chód jak goryl, neandertalczyk.

 

Kurwa, jakie to jest łatwe.

 

Bujałem się wczoraj z 2- ma wyglansowanymi gogusiami, którzy mieli outfity za parę kafli, ryje od kosmetyczki, wszystko wybielone, włosy ułożone, a jak mnie w akcji widzieli, to robili takie oczy ? Że co ja wyprawiam  i jakie fajne reakcje mam i byli zdziwienie, że to działa i że się nie boję.

 

 

PRZESTAŃCIE BYĆ PIZDAMI do JASNEJ CIASNEJ i SZANUJCIE PIENIĄDZ.

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RENGERS Mam nadzieję, że trolujesz,  syty głodnego nie zrozumie :),  Gdy Ci brakuje tej wrodzonej atrakcyjności to niestety  nigdy to nie wygląda tak jak opisałeś. Poza tym pewność siebie też łatwiej zbudować gdy się jest po prostu atrakcyjnym.

Oczywiście nie należy popadać w absurdy i jakąś paranoję z teoriami o Czadach itd.

 

Dodałbym do wątku @larry  jeden dodatkowy  argument przeciwko spotkaniom sponsorowanym:

* Takie samo ryzyko wpadki (zaplanowanejprzez laskę lub nie) z wszystkimi jej konsekwencjami jak przy normalnym związku/ONS. W przypadku div jest się anonimowym!. Dodatkowo dochodzą chyba koszty hotelu? Strach wpuścić taką laskę do siebie.

 

Edytowane przez somsiad
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, somsiad said:

@RENGERS Mam nadzieję, że trolujesz,  syty głodnego nie zrozumie :),  Gdy Ci brakuje tej wrodzonej atrakcyjności to niestety  nigdy to nie wygląda tak jak opisałeś. Poza tym pewność siebie też łatwiej zbudować gdy się jest po prostu atrakcyjnym.

Oczywiście, że tak. To jest niekończąca się walka... Przystojni powiedzą Ci, że to kwestia pewności siebie a brzydcy, że kwestia wyglądu. Kobiety z kolei potwierdzą słowa brzydkich, ale w praktyce wybiorą przystojnych :)

 

Co do tematu, to fakt, niektóre kobiety liczą sobie grube tysiące za jedną noc. Przeglądałem to. Ten temat wlał we mnie trochę nadziei, że można taniej.

 

@larry - Mówisz, że płacisz po 500zł za spotkanie. To też jest kuuupa kasy :( Myślisz, że szarą myszkę za np. 300 dałoby radę znaleźć?

24 minutes ago, RENGERS said:

 

Kurwa, jakie to jest łatwe.

Takie łatwe, że tego typu życie jak Twoje ma pewnie maks z 3-5% samców na świecie :)

10 minutes ago, płomień said:

Bez niej zamiast 4/5 miałbyś np. 2/5 numerów

2 numery na 5 podejść bez wyglądu to arcy-optymistyczne założenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minutes ago, somsiad said:

syty głodnego nie zrozumie :)

 

* Takie samo ryzyko wpadki (zaplanowanejprzez laskę lub nie) z wszystkimi jej konsekwencjami jak przy normalnym związku/ONS. W przypadku div jest się anonimowym!. Dodatkowo dochodzą chyba koszty hotelu? Strach wpuścić taką laskę do siebie.

 

No właśnie. Jakbym zaczął zaczepiać laski na ulicy, to szybciej bym skończył w areszcie niż z numerem ;) Do tego to nie mój styl. Nie lubie zaczepiać i być zaczepianym. Natura też raczej introwertyczna.

 

No ryzyko jest niestety. Ja umawiam się u mnie lub u laski jak ma taką możliwość (studentki zazwyczaj nie wynajmują chaty dla siebie). Zawsze dobrze umówić się

1szy raz na kawę, aby wyczuć czy dana osoba jest względnie normalna. Póki co jeszcze żadna dupa mnie nie okradła.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minutes ago, larry said:

No ja mieszkam w średnim mieście, które z okolicami (do 30km) ma ok. 500tyś. Może w większych miastach jest większy odzew. Są też laski co są gotowe przyjechać z innych miast, ale zazwyczaj je ignoruje.

Tak jak mówiłem. Co kto lubi. Divy dla mnie są bezosobowe, a w tradycyjną relacje też mi się nie chce pchać.

 

Ja lubię laskę poznać bliżej i można mieć fajne regularne ruchanko, a w kakaowe oko też można, zależy od laski.

Próbowałeś na tinderze? Ja tam ostatnio trafiłem dwie panie które same zaproponowały układ sponsorski. Aczkolwiek obie były 6/10 i młodsze jakieś ok 5 lat więc nie wiem czy w ogóle by Cię interesowały takie okazy. Jednak od razu sprawdziłem sobie FB, aktualne foty, wiedziałem nawet gdzie pracują. Warto byłoby rozważyć również Instagrama. Tylko nie wiem jak zacząć takie poszukiwania, plust jest taki, że masz dużo zdjeć i za darmo możesz wysłać pannie wiadomość. 

 

@somsiad @self-aware  Jakieś 10lat temu spotkałem na wakacjach dwóch typów z Polski po 20 lat mieli na oko. Wygląd do bólu średni, 6/10 max. Przy browarku spytałem jak spędzają wakacje, to mówili, że od dwóch tygodni codziennie zagadują do panien z intencją ruchania. Podchody od takich łagodnych na intelektualistę, do bezpośrednich pytań o ruchanie. Pytam się więc ich ile zdążyli wyruchać. Odpowiedzieli, że żadnej, pewnie brakowało im pewności siebie ; )

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minutes ago, self-aware said:

@larry - Mówisz, że płacisz po 500zł za spotkanie. To też jest kuuupa kasy :( Myślisz, że szarą myszkę za np. 300 dałoby radę znaleźć?

Da radę. Kiedyś sponsorowałem 30stke za 300zł. 500zł to moja stawka dla studentek-20stek. Jak mówiłem, kwota jest umowna i od Ciebie zależy ile zaproponujesz. Może jak będziesz miał szczęście to uda się nawet wyrwać studentkę za 300zl

4 minutes ago, Miraculo said:

Próbowałeś na tinderze? Ja tam ostatnio trafiłem dwie panie które same zaproponowały układ sponsorski.

 

Myślę, że to dobry pomysł. Sam nawet o tym kiedyś myślałem. "sponsoraszukam" jest dość chujowe, ale się da. Być może na przyszłość będzie trzeba być bardziej kreatywnym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Miraculo napisał:

Warto byłoby rozważyć również Instagrama. Tylko nie wiem jak zacząć takie poszukiwania, plust jest taki, że masz dużo zdjeć i za darmo możesz wysłać pannie wiadomość. 

Dokładnie też o tym myślałem, tylko np mam gościa młodego w "znajomych" wchodzę na jego profil a tam młode laski, i czy można by było znaleźć ją na instagramie i zaptytać. Z gościem nie ma kontaktu, albo po prostu znaleźć laskę w swojej okolicy i zapytać, ona widzi mnie ja ją, to chyba nie jest nielegalne? 

 

 

@self-aware Pytanie, chodzisz na imprezki, widzisz młode laski. Pytanie może być głupie, ale da rada zaproponować jakieś młodej taki układ, poprosić ją na stronkę i zaproponować takie coś?.

Czy to w ogóle jest legalne hehe. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, płomień napisał:

no i w Warszawie polecam Ukrainki,

 

1 godzinę temu, larry napisał:

ja mieszkam w średnim mieście, które z okolicami (do 30km) ma ok. 500tyś.

@płomień widzisz różnicę?

Na "prowincji" z divami jest gorzej może dlatego @larry woli sponsorować.

Edytowane przez Brat Jan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minutes ago, NiesamowitySzymi said:

Dokładnie też o tym myślałem, tylko np mam gościa młodego w "znajomych" wchodzę na jego profil a tam młode laski, i czy można by było znaleźć ją na instagramie i zaptytać. Z gościem nie ma kontaktu, albo po prostu znaleźć laskę w swojej okolicy i zapytać, ona widzi mnie ja ją, to chyba nie jest nielegalne? 

Dlaczego miałoby być nielegalne? Widzę możliwość, że Ci zablokują IG po jakimś czasie, jak wiele panien zgłosi takie zachowanie, ale jak będziesz w tym wszystkim kulturalny i powiesz jej, że ci się podoba, że wiesz, że nie jest tobą zainteresowana, ale może by była skłonna się spotykać gdybyś dał jej kilka preznetów albo jakieś wsparcie finansowe, to panna ci powinna odpisać, że tak/nie.  W Polsce prostytucja sama w sobie nie jest nielegalna. Tylko czerapnie korzyści jest nielegalne, w sensie, nie możesz jej stręczyć dla pieniedzy, ale jak najbardziej możesz jej płacić jeśli się tak umówiliście. 

 

Odnośnie Instagrama już 2-3 lata temu czytałem artykuł gościa który był jakoś po 30tce i miał własną firmę IT. Z racji tego, że siana miał w opór to płacił typowi który w jego imieniu zagadywał do studentek i się pytał czy nie chciałby wejść w układ sponsorski. Oczywiście nie wiem czy to gość sobie nie wyssał z palca tej historii, ale nie wydaje mi się niewiarygodna. Tylko polecałbym prowadzić jakiegoś IG z normalnymi zdjęciami, najlepiej jakieś fajne foto jak uprawia się sport/ jakieś wypady w góry/ wyjazdy zagraniczne, typowe instagramowe bagienko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, larry said:

Da radę. Kiedyś sponsorowałem 30stke za 300zł. 500zł to moja stawka dla studentek-20stek. Jak mówiłem, kwota jest umowna i od Ciebie zależy ile zaproponujesz. Może jak będziesz miał szczęście to uda się nawet wyrwać studentkę za 300zl

300zł za 30-stkę to trochę dramat :(

 

Ogólnie dla mnie fakt, że prędzej czy później skorzystam z takiej relacji jest niestety trochę poniżający (im więcej zapłacę tym bardziej) dlatego chciałbym znaleźć jak najtaniej choćby z tego względu. No nic, w razie czego wrzucę ogłoszenie i niech sobie nawet wisi tygodniami, nie ma pośpiechu i tak już nie pamiętam jak wygląda cipa :D

7 hours ago, NiesamowitySzymi said:

@self-aware Pytanie, chodzisz na imprezki, widzisz młode laski. Pytanie może być głupie, ale da rada zaproponować jakieś młodej taki układ, poprosić ją na stronkę i zaproponować takie coś?.

Czy to w ogóle jest legalne hehe. 

Bardzo wątpię żeby to mogło się udać. Poza tym to trochę niebezpieczne, niewiadomo jaka byłaby reakcja kobiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, self-aware napisał:

Bardzo wątpię żeby to mogło się udać. Poza tym to trochę niebezpieczne, niewiadomo jaka byłaby reakcja kobiety.

W sumie, masz rację, gówniany pomysł, jeszcze będzie z jakimiś dresiarzami, wolałbym jednak nie sprawdzać w akcji moich kiepskich umiejętności bokserskich.

Cóż.. czas zaakceptować, to, że pitolenie o smv, jest wtedy jak do tej, 20 latki pod chodzisz, wysiadając z auta z hmm nie wiem, po ile chodzą dobre auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@larry @Patton @NiesamowitySzymi   Sprawdzałem ,ale na innym portalu jakie są możliwości zasponsorowania jakieś młodej laski ale jeszcze nie bawiłem  się w sponsoring . Rzeczywiście , możliwości są.  Często zgłaszały się studentki w wieku 19-23 lata . Jednak większość nie jest ładna , niektóre grube . Za wyjątkiem jednej, która miała 21 lat i była mocno piękna .Takie mocne 9/10 .Aż byłem zdziwiony. .Zgłaszały  się  też dziewoje ze szkół średnich po 17-18 lat,  Ogólnie dużo tych dziewczyn wyglądało jak szare myszki i nawet rozmawia się z nimi jak typowymi szarymi myszkami.  Ciężko wręcz uwierzyć, że takie szukają sponsoringu.  Raczej spodziewałem się tam typowych, tępych  blondi-karynek z klubu . To co zobaczyłem mnie mocno zaskoczyło. 

Edytowane przez Everson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.10.2020 o 13:44, RENGERS napisał:

2x randka z Tindera z ładną dziewczyną  na spotkaniu, zupełnie inaczej wyglądały, na niekorzyść  - spalony ( 2 randki, czas koło 1 godziny w sumie )

 

W dniu 25.10.2020 o 13:44, RENGERS napisał:

Wszystko darmo,

Łał, może chociaż za dojazd autobusem skasowałeś bilet czy na gapę?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Brat Jan napisał:

Podobno majętny jesteś, zagraniczne wojaże itp;)

A ryzykujesz takie grosze.

Ja mąjętny ?

 

A co przez to rozumiesz ?

 

Zagraniczne wycieczki to koszt kilku tysięcy od sztuki.

 

Nie ma to wiele wspólnego z byciem zamożnym, majętnym człowiekiem :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.10.2020 o 14:37, larry napisał:

Jak mówiłem, kwota jest umowna i od Ciebie zależy ile zaproponujesz.

To już zależy od Pani, bo niektóre, to kilka tysi wołają za noc ?

Pooglądałem kilka ogłoszeń. Najsensowniej piszą panie, które "nie mają cennika" i liczą na "co łaska +vat"

Jak dla mnie ciekawa opcja, chyba lepsza niż divy. Tam tylko ruchanie i wypad (nie byłem)

Tu można sobie spędzić wieczór, pogadać wziąć na chatę pobzykać, może nawet pospać razem.

@larry a czy spotykałeś się więcej razy z każdą z nich, czy tylko po razie ? Większość pisze, że chce "stały układ" z jednym facetem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.