Skocz do zawartości

Jaki mikrofon


SławomirP

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, potrzebuje porady jaki mikrofon wybrać. Chciałbym kupić coś za 150zł do pracy przy komputerze i komunikowaniu się z ludźmi przez programy typu skype. Dobrze by było gdybym nie musiał cały czas trzymać mikrofonu przy ustach, bo przed sobą będę miał jeszcze tablet graficzny i klawiaturę. Będę tak pracował po 2 -3 godziny pod rząd, więc fajnie by było jakbym nie musiał cały czas nachylać się do mikrofonu w jakichś dziwnych pozycjach. Najlepiej jakbym mógł przystawić go sobie do mordy jakąś łapą, albo jakby dobrze łapał dźwięk nawet jeśli nie mam go bezpośrednio przy ustach. 

 

Zastanawiam się nad wzięciem tego mikrofonu 

 

Jakoś dźwięku jest zadowalająca mimo, że jest trzymany z boku. Zastanawia mnie, czy sprawdziłby się jeśli oprę się plecami o fotel i oddale od niego o 10-15 cm. 

 

Czekam na wasze opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@SławomirP

Wczoraj mnie natknęło by również kupić jakiś tani mikrofon pojemnościowy. Zgaduję, że zrobiłeś dobry research przed zakupem. Interesują mnie mikrofony pojemnościowe do 200zł. Na razie amatorsko chciałbym spróbować nagrywać coś na youtube, a jak nie wyjdzie, albo się rozmyślę to i tak zostanie do nagrywania gitary. Gdyby się okazało, że warto iść w tą stronę to ewentualnie w przyszłości bym kupił jakiś lepszy. Mikrofon będzie trzymany raczej bardzo blisko. Jakie mikrofony według Ciebie są godne uwagi, dobry stosunek ceny do jakości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SławomirP

Aaa, rozumiem, znalazłem taki model, też ponoć mocno polecany.

https://allegro.pl/oferta/mikrofon-pojemnosciowy-usb-mozos-mkit-900pro-gamer-9195540357?utm_feed=9881627e-48f8-4f99-b3d3-ff041298f44b&utm_source=ceneo&utm_medium=cpc&utm_campaign=polecane

 

Dosyć elegancko wygląda ta stójka, ale też zastanawiam się nad wersją z wysiężnikiem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.