Skocz do zawartości

Runa sig na FB u kobiet walczących


mac

Rekomendowane odpowiedzi

Kobiety na FB posługują się insygniami runicznymi III Rzeszy pod aktualny protest. Chodzi o runę sig, czyli ten czerwony piorun. Czy ludzi już do reszty popierdoliło i nie wiedzą, co robią?

 

Zaznaczam, że podwójna runa sig to oznaczenie SS. Jak widzę ten symbol na FB to wiem, że kobiety gówno jednak zrobią, bo nie myślą i zostaną wykorzystane przez kreatorów trendów.

 

Mało tego. U mnie laska z dalszej rodzinki wstawiła centralnie oznaczenie SS na zdjęciu profilowym xD i rodzinka polubiła.

 

Całe życie z debilami.

 

Jakby to było odgórnie ustawione, żeby politycy wzięli zarzut neonazizmu i rzucili w mordę strajkującym, żeby jeszcze bardziej rozproszyć emocje. Dla mnie idealne sterowanie trendem i za tym stoją przysięgam mądre głowy, albo mocno doświadczeni specjaliści, którzy wiedzą, jak działają kobiety w masie. Niedługo pewnie zaczną się z tego w absurdalny sposób tłumaczyć, aż znowu spontaniczny zryw sprowadzi się do odrodzenia idei neonazistowskich.

 

PiS wygrywa i to ostro, dla wszystkich tych, którzy myślą, że przegrywa ;)

 

 

Edytowane przez mac
  • Like 11
  • Dzięki 1
  • Haha 4
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież powinniśmy się cieszyć, że dziewczynki same się oznaczają w ten sposób :)

Dają jasny sygnał by nie wchodzić z nimi w żadne relacje, a tym bardziej związki 0_0

Z resztą taka dziewczynka co przesiaduje godzinami na fb, instagramach i reszcie badziewia rozum na poziomie kury, albo i niższy ma. Tylko zmarnowałaby nasz bezcenny czas.

 

Tutaj wytłumaczenie dlaczego PiS jest u władzy: https://wiernipolsce1.wordpress.com/2020/10/22/izrael-drenuje-finansowo-kolonie-polin/

 

Jeszcze PiS w 2021 pokaże całkowitą destrukcje państwa Polin...

  • Like 6
  • Dzięki 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, mac napisał:

Kobiety na FB posługują się insygniami runicznymi III Rzeszy

Nie przesadzajmy. Niedługo już żadnego znaku nie będzie można używać, bo ktoś kiedyś go użył w niecnych celach. Np. nasza przedwojenna Brygada Strzelców Podhalańskich jako jedno z  oznaczeń miała swastykę, co przecież nie oznacza, że to byli naziści.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Kleofas napisał:

Nie przesadzajmy. Niedługo już żadnego znaku nie będzie można używać, bo ktoś kiedyś go użył w niecnych celach. Np. nasza przedwojenna Brygada Strzelców Podhalańskich jako jedno z  oznaczeń miała swastykę, co przecież nie oznacza, że to byli naziści.

Nie chodzi o to, co my rozumiemy, tylko o przekaz i możliwość wykorzystania tego do celów propagandowych i do przekierowania dyskusji na ten tor właśnie, co jest dość spójne i ośmieszające przy okazji.

 

Już się zaczynają tłumaczyć, że to przecież tylko znak xD Musisz udowadniać, że nie jesteś wielbłądem, a wystarczyło nie ruszać głupot, krótko mówiąc.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, mac napisał:

Kobiety na FB posługują się insygniami runicznymi III Rzeszy pod aktualny protest. Chodzi o runę sig, czyli ten czerwony piorun. Czy ludzi już do reszty popierdoliło i nie wiedzą, co robią?

To nie jest ta runa. Wygląda trochę inaczej. Nie wiem o co problem nawet gdyby jej używały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mac wymagasz zdecydowanie za wiele od ludzi. Pozwól, że przytoczę Ci pewna historię z minionego tygodnia. Zbieram srebrne monety przedwojenne (II RP, Cesarstwo niemieckie, trzecia Rzesza). I przychodzą zamówione monety z neta do mnie do pracy. Listonosz list zanosi do sekretarki. Ok, ona dzwoni do mnie, że mój list jest u niej. Otwieram go przy niej i pokazuje jej te monety. Na jednej z tych monet na awersie znajduje się swastyka. Pokazuje jej to a ona: "oooo ładna moneta, ona jest ze związku radzieckiego, tak?" O.o

Na tym nie koniec: odpowiadam że nie, że z Niemiec. Na co ona że ok a potem palcem pokazuje na swastykę i nie potrafiła jej nazwać, nie wiedziała co to jest i jak dany symbol się nazywa. Laska 26 lat. Dramat...

 

  • Like 4
  • Haha 5
  • Zdziwiony 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, mac napisał:

Kobiety na FB posługują się insygniami runicznymi III Rzeszy pod aktualny protest. Chodzi o runę sig, czyli ten czerwony piorun. Czy ludzi już do reszty popierdoliło i nie wiedzą, co robią?

@mac wg mnie mieszasz wszystko w jednym garnku. Co mają runy do III Rzeszy i do feministek?

 

Własnie dokształciłem się w internetach - runy mają jakieś 1800 lat. Przez ten czas każdy debil i każda debilka mogli i mogą nadal sobie z nimi robić co chcą, jak np. III-rzeszowcy czy feministki.

Edytowane przez Imbryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Imbryk napisał:

@mac wg mnie mieszasz wszystko w jednym garnku. Co mają runy do III Rzeszy i do feministek?

 

Własnie dokształciłem się w internetach - runy mają jakieś 1800 lat. Przez ten czas każdy debil i każda debilka mogli i mogą nadal sobie z nimi robić co chcą, jak np. III-rzeszowcy czy feministki.

Jeszcze raz zaznaczam, ja to rozumiem, natomiast chodzi mi o wciskanie tego argumentu naziolskiego prosto w ręce polityków. Przecież to oczywiste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Kleofas napisał:

Strzelców Podhalańskich jako jedno z  oznaczeń miała swastykę, co przecież nie oznacza, że to byli naziści.

No właśnie - zakazać buddystom czy tam hinduistom rysować swastyki na swoich tam różnych tkaninach czy ścianach, bo mają nazistowskie znaczenie.

A kto był pierwszy?

My na Zachodzie mamy to już tak wdrukowane w mózgach jedno, jedyne znaczenie danego znaczka że trudno wyjść poza płot własnego mózgu, prawda?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Imbryk napisał:

My na Zachodzie mamy to już tak wdrukowane w mózgach jedno, jedyne znaczenie danego znaczka że trudno wyjść poza płot własnego mózgu, prawda?

Nie o to chodzi w tym temacie. Jeżeli protestujesz to chyba chcesz wygrać, a nie wciskasz wrogom na siłę element propagandy.

Edytowane przez mac
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, SławomirP napisał:

Po prostu zdebilnienie i brak elementarnej wiedzy na temat nawet najbliższej historii.

 

Antyfaszyści biegają po ulicach z faszystowskimi symbolami, domagając się faszystowskiego prawa, a mnie który jestem w opozycji wyzywają od faszystów. 

 

Dramat kurwa.

Myślałem, że tylko ja tak postrzegam obecna rzeczywistość...

 

W III Rzeszy popularny był taki plakat propagandowy: Opiekun stoi za upośledzonym pensjonariuszem i obok jest wielki napis: "60 tys Reichsmarek - tyle rocznie kosztuje utrzymanie osoby chorej, towarzyszu to są także Twoje pieniądze". 

 

Plakat miał usprawiedliwiać akcje T4.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, mac napisał:

Kobiety na FB posługują się insygniami runicznymi III Rzeszy pod aktualny protest. Chodzi o runę sig, czyli ten czerwony piorun.

 

Takie tematy bardziej wydają mi się połknięciem zarzutki rzuconej przez internetowych demagogów, niż wnikliwą analizą problemu. Przecież runa sig i czerwona błyskawica to są całkowicie dwa różne symbole, tyle, że do siebie podobne. Gdyby nie usilne stawianie znaku równości pomiędzy tymi dwoma symbolami przez niektóre środowiska w internecie, to w ogóle nie zwróciłbym uwagi na te podobieństwo.

 

O ile dobrze pamiętam, to w Europa Universalis IV, relacja ,,hostile" z innym państwem, była właśnie oznaczana czerwoną błyskawicą - a więc dość czytelnym symbolem głębokiego wkurwu, powszechnie zresztą stosowanym w każdej sztuce graficznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Throgg napisał:

Takie tematy bardziej wydają mi się połknięciem zarzutki rzuconej przez internetowych demagogów, niż wnikliwą analizą problemu. Przecież runa sig i czerwona błyskawica to są całkowicie dwa różne symbole, tyle, że do siebie podobne. Gdyby nie usilne stawianie znaku równości pomiędzy tymi dwoma symbolami przez niektóre środowiska w internecie, to w ogóle nie zwróciłbym uwagi na te podobieństwo.

Nie chodzi o to. Ja wrogom nie wciskam na siłę argumentów za tym, żeby mnie dojebali, tylko planuję strategię tak, aby do niczego się nie przyczepić. A to jest tak oczojebne i oczywiste, że wręcz śmieszne. To nie chodzi o to, że jakaś zarzutka. Ktoś, kto ogarnia temat to widzi, że na FB kurwa wróciła III Rzesza, czy jaki chuj? Znowu zjebane odniesienia, jakieś kopiowanie symboli. Stwórzcie coś kurwa pozytywnego, co da nadzieję, a nie znowu podzieli. Przecież każdy, kto ma do czynienia z symbolami, podświadomością rozumie takie związki.

 

Serio byś nie zwrócił uwagi? Na FB mam wysyp spierdolenia + runa sig zmieszana z piorunem, bo niektóre laski kopiują, jak leci, w tym jedna ma emblematy SS na profilu, który lajkuje moja rodzinka xD Serio, tutaj internetowych demagogów mieszasz? I nie mów o podobieństwach, bo nawet Apple walczy z firemkami, które mają loga podobne w 10% do nich. Każda marka walczy, zastrzega znaki firmowe, a nawet z podobnymi się walczy. Tutaj byłaby 100% wygrana w takim sporze.

 

Nie mówię, że posługiwanie się symbolami mocnymi to zła strategia, natomiast trzeba myśleć, co się robi. A to bezmyślne nawiązanie, łatwe do zamiany w cios i poprowadzone tak, aby ośmieszyć protest do granic możliwości. Podobnie rolnicy się zaorali głosując wcześniej na PiS. Wystarczy zadać im pytanie, na kogo głosowali i masz pozamiatany przekaz społeczny.

 

Tutaj dokładnie ten sam scenariusz. Takie piękne pytania można wrzucić pod to, że mnie to naprawdę bawi.

Edytowane przez mac
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Obliteraror napisał:

Czekałem, aż wrzucą Wilczy Hak (słynną nordycką Runę Śmierci, zmodyfikowany Eihwaz).

Pewnie się doczekasz, jak to się dalej w tym kierunku rozwinie ? Czekam, aż Paniom FB zawiesi, zbanuje konta, albo wysyp trolli zacznie zgłaszać ?

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Dassler89 said:

@mac wymagasz zdecydowanie za wiele od ludzi. Pozwól, że przytoczę Ci pewna historię z minionego tygodnia. Zbieram srebrne monety przedwojenne (II RP, Cesarstwo niemieckie, trzecia Rzesza). I przychodzą zamówione monety z neta do mnie do pracy. Listonosz list zanosi do sekretarki. Ok, ona dzwoni do mnie, że mój list jest u niej. Otwieram go przy niej i pokazuje jej te monety. Na jednej z tych monet na awersie znajduje się swastyka. Pokazuje jej to a ona: "oooo ładna moneta, ona jest ze związku radzieckiego, tak?" O.o

Na tym nie koniec: odpowiadam że nie, że z Niemiec. Na co ona że ok a potem palcem pokazuje na swastykę i nie potrafiła jej nazwać, nie wiedziała co to jest i jak dany symbol się nazywa. Laska 26 lat. Dramat...

 

Lepiej! Mam znajomą dr. historii! Na mój tekst że te protesty są bardziej wulgarne i agresywne niż protesty narodowców odpisała mi że rewolucje wymagają ofiar xD Dostaną w pi*dę od życia to szybko zmienią zdanie.

  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka retoryka była prowadzona już w czasie poprzednich protestów. 

 

Uważam również, że używanie tego symbolu jest bezmyslnym posunięciem protestujących 

 

Mimo wszystko chciałbym zobaczyć Panią Godek zbierająca pieniądze na terapię genowa dla dzieci z SMA skoro jest taką obronczynia zycia to niech zacznie ratować tych którzy już żyją i o to życie walczą. 

 

Rodzice zbierający na terapię geneowa wartą 9 milionów nie mogą wcale liczyć na pomoc "obrońców życia" całość muszą ze  zbiórek publicznych sfinansować. 

 

Jednak zawsze uważałem, że pro life to tylko pożyteczni debile i z tego miejsca pozdrawiam czeskich ginekologow, którzy właśnie na wyroku TK zarobią wielkie pieniądze. 

 

 

 

 

Edytowane przez Mroczek
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam przekonanie graniczące z pewnością, że już wiele kobiet ma taki tatuaż xD

 

Poza tym dobrowolne znakowanie. Po cholerę się zdradzasz z przekonaniami w mediach społecznościowych, gdzie masz często pracodawców, ludzi mających wpływ pośredni/bezpośredni na twoje życie, masę trolli i ludzi chorych z nienawiści. Czysty absurd.

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.