Skocz do zawartości

Protesty zbuntowanych


Jan III Wspaniały

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że mam trochę wolnego czasu to siedzę jak mumia przed TV i wchłaniam całą społeczną papkę do swojej głowy.

Warszawa, Katowice, Białystok a nawet Psie Pole pod Nowym Targiem.

Wyszli. Strajkują.


Kotek na kolanach, obserwuje i tak sobie myślę:

,,Moje ciało- moja sprawa”. Spoko, niech sobie protestują- nic mi do tego. Nie czuje w ogóle klimatu, w zasadzie mam to w dupie co orzekł trybunał a co nie. Obojętność.

 

Ale mam kilka ,,ale”.

- Nieźle bym się uśmiał, jakby jutro wyszedł ktoś z rządu na konferencje i pełen powagi wygłosiłby kazanie:

,,Popełniliśmy błąd. Nie powinniśmy się wtrącać w wasze sprawy, róbcie co chcecie. Dlatego od 1.01.2021 r. wycofany zostaje program 500+ oraz wszystkie dopłaty do dzieci. Macierzyński, becikowe, wszelkie wsparcia. Sądy nie będą również ingerować w Wasze życie. Dlatego kwestia ustalenia alimentów, ich płacenia również zostawiamy w waszych rękach. Bawcie się dobrze”.

- Czy na prawdę trzeba malować sprayami kościoły, wchodzić na msze i przeszkadzać ludziom się modlić?

Dewastować pomnik Jana Pawła II?

,,Nasze ciała, nasza sprawa”. Ich sumienie, ich religia.

Proponuje tym wszystkim mądrym o jedne uczciwe podejście. Proszę w takim razie o wypisanie się z kościoła katolickiego. Żadnych ślubów, które ustawiają kobiety. Żadnych chrzcin, komunii dla dziecka, pogrzebów, obchodzenia świąt dla rodziny. Jedźcie na wieś do waszych dziadków i powiedzcie im w twarz co myślicie. Bądźcie w porządku wobec siebie i innych.

- Pani. Wróć- Panna Jachira z niezdrowym podnieceniem wygłasza hasła ,,to wojna!”.

Pani Klaudio. Nie chciałaby Pani wojny w tym kraju, wśród Nas są jeszcze tacy co ją przeżyli i niech mi Pani uwierzy, że to nic przyjemnego. Zakładam, że jeśli (odpukać) doszłoby do takiej sytuacji u Nas w kraju, to pierwsza byś spieprzyła chować się gdzie popadnie. Legitymacja i szczekanie do Policji nic by nie pomogło.

- W czym Wam- obrońcy macic, przeszkadzają Policjanci, którzy starają się ogarnąć i uspokoić sytuacje na tyle, żeby nie doszło do rozlewu krwi? W zasadzie tylko stojąc i Wam nie przeszkadzając. Czy Wam już mózgi wyparowało od tej nienawiści do Kaczyńskiego, że trzeba rzucać w Policjantów kamieniami i butelkami?

- Niejaka Marcelina Zawisza, jako że jest zmartwiona kondycją naszego kraju, proponuje kompromis. ,,Darmowe środki antykoncepcyjne. Pora odzyskać nasze prawa!”. No no. Jasne, zróbmy zrzutkę na kondomy dla Ciebie i Twojego popychacza, żebyście w spokoju mogli się kotłować po nocach. Może jeszcze samolot i hotel raz w miesiącu dla egzotycznego przyjaciela do trójkąta żeby Ci nudno nie było?


Dużo młodych ludzi. Powierzchowni znawcy Youtuba. Znawcy życia.


Zrobiłem dzisiaj spacerek po okolicy, słońce z klasą świeciło mi w plecki a ja słuchałem sobie muzyki. I jakoś najbardziej zapamiętałem ten kawałek.

 

 

Edytowane przez Jan III Wspaniały
  • Like 27
  • Dzięki 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też to widziałam. Niesamowite emocje we mnie wzbudziło to nagranie. 

https://www.facebook.com/312816688890250/posts/1551789674992939/

 

Plus oczywiście pomalowane kościoły. To tak jakby te kobiety obarczały winą kościół... 

Zupełnie tego nie rozumiem, czemu one są takie bezmyślne. 

  • Like 5
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tu nie chodzi o aborcję na życzenie, tylko rodzenie dzieci które skrajnie zdeformowane będą umierać w pierwszym tygodniu życia. A do tego kościółka też nie chodzę, daniny od państwa nie popieram więc te jęki na nic. I super miejcie ból dupy, że kobiety strajkuja. 

Edytowane przez alicja95
  • Like 6
  • Haha 2
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idioci robiący rozpierduchę w zw. z aborcją odwracają sytuację od najbardziej poważnych spraw : deficyt, zadłużenie ponad bilion, upadek służby zdrowia i tragikomedia działań w zw z COVID, złe projekty (wybory Sasina, lotnisko w polu itd.) i straty w związku z tym na grube miliony, demografia tam jedni z ostatnich państw na świecie, ciekawe ile ZUS pociągnie, uwalenie całej gałęzi rolnictwa i sektorów z tym związanych itd. tęczowe julki itp. robią Kaczorowi zasłonę dymną.
- wzrost zachorowań na COVID -> będzie na kogo zrzucić bo się gromadzą i nie słuchają i to przez nich niby służba zdrowia nie da rady, bo obciążają bez potrzeby
- przy okazji napuszczenie lewicy na konfederatów i im przychylne środowiska, bo raz, że to główny odbiorca wyborców PiSu, a dwa, ostatnio zaczęli robić PiSowi poważniejsze problemy
- tęczowe julki posłużą za BLM w USA, czyli pokaże się zdegenerowanie i dewastację, którą już czynią -> elektorat niezaangażowany od nich się odsunie; ludzie wkurzeni przedłużającymi się problemami, zaczną kibicować temu kto ogarnie hlewnik i zamieszanie
- losowa grażyna chodząca do kościoła, która miała w sumie to wszystko gdzieś, nagle jest atakowana i wyzywana, plus dewastacja mienia -> zaangażowanie biernych sympatyków, nieokreślonych p żadnej ze stron i radykalizacja większa innych już wkręconych. TK podjął decyzję a losowy janek z czesią i ich wartości są obiektem ataku, więc zaczną się bronić
- jakieś marzenia obalaniu kaczora itd. -> jakieś mokre sny, Kaczor jeszcze kilka lat ma rządów, poparcie grup interesu i służby siłowe oraz mimo wszystko poparcie w sondażach, a protesty klasycznie za kilka dni pewnie ustaną.

  • Like 10
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, JudgeMe napisał:

Też to widziałam. Niesamowite emocje we mnie wzbudziło to nagranie. 

https://www.facebook.com/312816688890250/posts/1551789674992939/

 

Plus oczywiście pomalowane kościoły. To tak jakby te kobiety obarczały winą kościół... 

Zupełnie tego nie rozumiem, czemu one są takie bezmyślne. 

Ciekawe kto za tym tak naprawdę stoi. Pewnie Antifa itp. Podejrzewam, że organizacja tego nie jest bezmyślna, tylko dobrze zorganizowana. Mają hasła, ulotki, widziałem już koszulki, maski z tym ich znakiem protestu. Biznes się kręci.  Wiecie ile tam osób idzie? Kto tam idzie? Te najbardziej agresywne osoby, to na bank etatowe feministki, więc po nich się można tego spodziewać. Wystarczy kilkanaście takich krzykaczek, żeby zrobić show dla tv. Druga sprawa to jak wielu zwykłych ludzi to łyka, co widać na FB, zdjęcia profilowe. To jest zastanawiające zjawisko rzeczywiście. Widać chwytliwe hasło dla wielu. Dziwi mnie to.

 

A może, jak mówią, to Jarosław rzucił hasło aborcja, żeby odwrócić uwagę od innych spraw, ustaw wirusowych itp.? Żeby pomóc odbudować się lewicy, albo z jeszcze innych powodów? Kto wie.

 

Przez to protesty anty-covid słabo się sprzedają, a też są na nich tysiące ludzi. No ale oni nie wchodzą do kościołów i nie malują pomników Jana Pawła II. Pytanie, czy ten wandalizm się lepiej sprzedaje, niż normalne protesty, czy też media mają przykaz nagłaśniać temat aborcji i rozbić jeszcze większe zamieszanie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego kraju już nie ma. On dawno przepadł. 

Można ratować tylko siebie. Ale każdego dnia patrzę na to co się dzieje w tym kraju nadwiślańskim i choć nie chcę się do tego przyznać, gdzieś w głębi mnie dalej tkwi żal... za to, że nie mam już nadzieji. 

 

P.S

Poniższa mentalność u większości Polaków wciąż aktualna

 

Edytowane przez Hubertius
  • Like 5
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@alicja95 w zasadzie mógłbym Tobie napisać to co @Eleanor wyżej.

 

Orzeczenie trybunału mnie nie interesuje. Serio. Moje sprawy- męskie, nikogo w tym kraju nie interesują, więc dlaczego miałbym się emocjonować kobiecymi macicami?

 

Natomiast zastanawiają mnie zachowania, które opisałem. Bardzo ciekawe. Mogłem kupić dzisiaj jakąś flaszkę. Dobry serial na TVN24 trwa.

Edytowane przez Jan III Wspaniały
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Jan III Wspaniały napisał:

@alicja95 w zasadzie mógłbym Tobie napisać to co @Eleanor wyżej.

 

Orzeczenie trybunału mnie nie interesuje. Serio. Moje sprawy- męskie, nikogo w tym kraju nie interesują, więc dlaczego miałbym się emocjonować kobiecymi macicami?

 

Natomiast zastanawiają mnie zachowania, które opisałem. Bardzo ciekawe. Mogłem kupić dzisiaj jakąś flaszkę. Dobry serial na TVN24 trwa.

Każdy protest to ma do siebie, nie tylko kobiety protestują w ostatnim czasie. Natomiast w  Polsce protesty, i tak są pokojowe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, alicja95 napisał:

Każdy protest to ma do siebie, nie tylko kobiety protestują w ostatnim czasie. Natomiast w  Polsce protesty, i tak są pokojowe. 

Przepraszam ale nie rozumiem o co Ci chodzi. Jaki sens jest tej wypowiedzi?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@alicja95 Czyli nie słyszałaś nic o destrukcji pomników? Atakach na kościoły i księży? Ponadto o dodatkowych aktach wandalistycznych na zwykłych budynkach miejskich? W ciul pokojowe te protesty, jak pozwoli się rozkręcić tym protestom to ludzie zaczną robić demolkę jak BLM w Stanach. 

Edytowane przez Hubertius
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.       Wiadomo że to nie chodzi o zdeformowane dzieci bo to przypadki 1 na pół miliona, chodzi głównie o to by móc usuwać dzieci z zespołem downa.

2.       Podobnie trąbi się w mediach po stokroć o dzieciach rodzinnych z gwałtu a to był znikomy procent wszystkich aborcji w Polsce

3.       Wiadomo że nie chodzi tylko o to by móc zabijać dzieci z zespołem downa chodzi o to by mieć aborcję na życzenie. Wady płody było często przykrywką, albo lekarz wpisywał dupokryjkę że istnieje takie a takie prawdopodobieństwo wady… i to już był wyrok śmierci dla tego małego człowieka

4.       A docelowo chodzi o to by Polaków było na tyle mało żeby nie zagrażali zachodnim sąsiadom a stanowili jedynie zaplecze taniej siły roboczej, do tego trzeba zniszczyć Kościół i Boga jako takiego by móc kupować każdą papkę jaką Bruksela nam wymyśli.

Edytowane przez Obserwator_życia
  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiste jest, że jeśli jest atak na PiS to i będzie atak na kler zwłaszcza w takich kwestiach.

Sukienki i pisiory są mają pod tym względem jedno stanowisko przyjęte i dlatego obu tym ekipom się dostanie.

Mam nadzieję, że i jednym i drugim przywróci to resztki zdrowego rozsądku (chociaż wiem, że tak się raczej nie stanie).

 

Hipokryzja jaka wypływa z obu tych środowisk, tak święcie przekonanych  do swych jedynych i słusznych racji szczerze mnie brzydzi.

 

2 minuty temu, Obserwator_życia napisał:

do tego trzeba zniszczyć Kościół i Boga jako takiego by móc kupować każdą papkę jaką Bruksela nam wymyśli.

Bóg =/= kościół. Mam wrażenie, że Bóg jako taki nie chciałby żeby go powiązywać z jakąkolwiek organizacją religijną powstałą na tym zadupiu wszechświata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Hubertius napisał:

@alicja95 Czyli nie słyszałaś nic o destrukcji pomników? Atakach na kościoły i księży? Ponadto o dodatkowych aktach wandalistycznych na zwykłych budynkach miejskich? W ciul pokojowe te protesty, jak pozwoli się rozkręcić tym protestom to ludzie zaczną robić demolkę jak BLM w Stanach. 

We Francji, Włoszech podpalali samochody, wybijali szyby. To anty covidowe były agresywne mimo że je w zasadzie popieram

6 minut temu, Obserwator_życia napisał:

1.       Wiadomo że to nie chodzi o zdeformowane dzieci bo to przypadki 1 na pół miniona, chodzi głównie o to by móc usuwać dzieci z zespołem downa.

.

Skąd masz takie dane? Bo nawet Korwin podał, że 80 % z usuwanych to te zdeformowane a 20 % to zespół downa i podobny poziom choroby.  I o ochronę tych 20 % mu chodziło. Czyli 800 z pośród 1000, czyli sporo kobiet co roku w wieku rozrodczym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem tym gównem wszędzie bombardowany na mediach społecznościowych. Rozumiem idee walki o prawa do nie szkodzenia swojemu zdrowiu. Jednak te całe tabuny kobiet na demonstracjach wcale nie kojarzą mi się z biednymi, skromnymi, uciskanymi, delikatnymi i słabymi istotami. Wręcz przeciwnie, symbolika, wulgaryzmy, akty wandalizmu i hasła kojarzą mi się z agresywnymi faszystkami oraz feministkami najgorszego sortu pozbawionymi empatii. Jeśli nawet do nie narodzonego dziecka brakuje tej empatii to tym bardziej mężczyzna będzie dla takich śmieciem czy jedynie środkiem do celu. Oczywiście nie brak przy nich też armii simpów, co za czasy. Swoją drogą zastanawiam się czy nie wypierdolić połowy na fb ze znajomych. Jednak jak tak patrzę to nawet na insta ładne pseudo modelki tym bardziej są za tego typu hasłami. Chyba rzeczywiście bardziej tutaj chodzi o wolny seks i możliwość ruchania bez konsekwencji. Chociaż może zostawię na obserwacji profile, aby wiedzieć na przyszłość od jakiego typu niepozornych raków spierdalać jak najdalej. 

 

 

  • Like 9
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kościół od lat miesza się do polityki i decyzja TK która zapadla również była podjęta pod ich naciskiem. Nie jestem za tym żeby wdzierać do kościołów ale odpowiedzialność jest nieunikniona. Głosisz poglądy( bo to już są poglądy, a nie głoszenie wiary) to bądź świadom, że bedziesz musiał albo je konkretnie obronić albo spuścić głowę. 

 

Na ten moment nawet jeśli protesty nic nie dadzą to jestem dumna, że krzyczymy. Niech będą świadomi, że ucinanie prawa obywatelom nie będzie tak łatwe jak to było do tej pory.

 

40 minut temu, Jan III Wspaniały napisał:

Jedźcie na wieś do waszych dziadków i powiedzcie im w twarz co myślicie. Bądźcie w porządku wobec siebie i innych.

Moje babcie pomimo w miare głębokiej wiary nie są zaciemnione i obojetne na to co sie dzieje w kraju. W dupie mają 13 i Kaczyńskiego, a uwierz, że pochodzą z zadupia i co niedziela siedzą w Kościele. Mają sprawny mózg i to wystarczy.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Quo Vadis? napisał:

Bóg jako taki nie chciałby żeby go powiązywać z jakąkolwiek

Ja się zastanawiam, jaki to jest Bóg jako taki. :)

7 minut temu, Quo Vadis? napisał:

PiS to i będzie atak na kler zwłaszcza w takich kwestiach.

I niesłusznie. 

Dlatego, że chrześcijaństwo zawsze podawało racje stojące za zasadami ich wiary. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#StrajkKobiet #wyroknakobiety #zakazaborcji #piekłokobiet #KobietaDecyduje i tym podobne hasła doprowadzają mnie do wymiotów.

 

W tym kraju piekło i wyrok jest przede wszystkim na mężczyzn.

 

Ja nie wiem, czy ci ludzie żyją w jakiejś wirtualnej rzeczywistości, że poród niepełnosprawnego dziecka i w ogóle dziecka, nie ma żadnego wpływu na życie ojca XD. 

 

Wystarczy nawet, że urodzi się zdrowe, ale matka postanowi skoczyć na innego gacha i jesteś bankomatem jeszcze najprawdopodobniej izolowanym od dziecka.

 

Karyny się zesrały, że mają 0,25% na wady i ogłaszają, że strach zachodzić w ciąże. 

 

Przecież przeciętny facet pchający się w ojcostwo ma 200 razy bardziej przejebane.

 

No ale z faceta w Polsce można nawet chodnik zrobić, ale i tak będzie #piekłokobiet, bo muszą po krzywym chodniku popierdalać.

  • Like 14
  • Dzięki 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, JudgeMe napisał:

I niesłusznie.

Uważam, że słusznie :)

Pycha kroczy przed upadkiem i tyle w sprawie polskiego Kościoła.

 

A co do pojęcia Boga to jest ono dosyć mgliste więc dyskutować o tym, zwłaszcza w tym wątku nie będziemy :D

 

Teraz mamy ciekawe czasy.

Wiele przemian nas czeka, jak to będzie wyglądać za 10-20 lat zapewne zdecyduje się w ciągu najbliższego roku- dwóch.

Czy ludzie się będą stawiać czy nie? W czym pójdą na ustępstwa?

Zasłony dymne i wprowadzanie cichaczem kolejnych ustaw.. :)

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.