Skocz do zawartości

Protesty zbuntowanych


Jan III Wspaniały

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Zielonooka napisał:

Powinni oboje wybierać. Nie tylko on, przecież mężczyzna nie przechodzi tego samego co kobieta. On powinien też brać pod uwagę zdanie swojej ukochanej. Ale to też zależy od rodziny. Nie cierpi podczas porodu, sama wiesz jak to wyglądało. 

Czasem ona zwyczajnie nie może. Jest kłębkiem nerwów i strachu. Wymaganie od niej decyzyjności w takim wypadku nie jest oczywiste

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Libertyn napisał:

@melody Jakikolwiek symbol by to nie był, byłoby cos nie tak.  Wszystkie symboliki adekwatne się jakoś negatywnie kojarzą.
@Turop Bo taka kolorystyka jest najlepsza. Pokazuje wkurw i zdecydowanie. Niebezpieczeństwo. Czerń i czerwień to kolory powiązane ze śmiercią i gniewem. Niebieski czy Zielony to kolory związane z zaufaniem i spokojem. Żółty kojarzy się ze słońcem, a wiec latem i czymś przyjemnym.

Ale to jest straszna przesada. Oczywiście jak ktoś słusznie zauważył. Poleciała w TVP opinia eksperta z KATOLICKIEGO uniwersytetu KUL i kto naiwniejszy ten podłapał. 

Ludzie się boją (szczególnie starsi), że wrócą stare czasy. Jeszcze im puszczą "To jest wojna!" i już w ogóle będą blisko zawału. 

Przecież to wszystko ma oddziaływać na emocje. Budzić złość, gniew i przeciw. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Analconda napisał:

A jak to udowodnią? Hmmm ale ścigać za palenie trawki w Holandii też będą?

Nie jestem chirurgiem, ale stawiam że każdy zabieg inwazyjny w tym aborcja pozostawia jakieś ślady, których nie da się pomylić z innym.

 

Więc skierowanie na badania, a wyniki do biegłego, który np. oceni czy to było naturalne poronienie czy aborcja. 

 

Pozostaje jeszcze pytanie pod jaki paragraf podciągną kobietę, która dokonała aborcji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Analconda napisał:

Tu nie ma konfliktu poglądów.

Katole chcą odebrać kobietom prawa.

Z katolikami też już się przeprawiałam. Międzynarodowe badania naukowe pokazuje "NIEMOŻLIWE TO!!!". Ej choć z nami oglądnąć ten film Nieplanowane (ten który specjalnie szybko zmienili w programie telewizyjnym na antenie TVP gdy rozpoczęły się protesty). Mówię, że nie oglądam bzdur obalonych dawno w środowisku naukowym. Katoliczka idzie, ogląda, nakręca się i streszcza mi wszystkie sceny ze łzami w oczach i chce każdemu zakazywać aborcji.

Edytowane przez melody
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, melody napisał:

Ale to jest straszna przesada. Oczywiście jak ktoś słusznie zauważył. Poleciała w TVP opinia eksperta z KATOLICKIEGO uniwersytetu KUL i kto naiwniejszy ten podłapał. 

Ludzie się boją (szczególnie starsi), że wrócą stare czasy. Jeszcze im puszczą "To jest wojna!" i już w ogóle będą blisko zawału. 

A i owszem. Kilka lat temu wywalałem konserwy z Planu Marshalla. Babcia była z rocznika 20, wojna odcisnęła na niej piętno. Trzymała te konserwy na wszelki wypadek

2 minuty temu, melody napisał:

Przecież to wszystko ma oddziaływać na emocje. Budzić złość, gniew i przeciw. 

Owszem. Taki jest tego cel

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mosze Red napisał:

Więc skierowanie na badania, a wyniki do biegłego, który np. oceni czy to było naturalne poronienie czy aborcja. 

W związku z możliwością popełnienia przestępstwa aborcji z artykułu K(odeks)K(katolicki) 69 zobowiązuje się Panią Annę Condę do przeprowadzenia badań...

 

I co będą zmuszać kobiete by się rozbierała przez lekarzem? Przymusowy zabieg medyczny? 
Niezłe jaja.

 

Kiedy zabronią mi walić konia bo zabijam miliony noworodków?

 

Won z zamordyzmem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, melody napisał:

Mogę dać imiona i nazwiska pań odpowiedzialnych za akcje i zapytasz. Ja nie wiem i nie widzę tam tego co ty.

Pytam właśnie jednej z kompetentych osób z mojej rodziny i okazuje się, że rzeczywiście twórczynie sugerowały się niemiecką swastyką z doborem kolorów, skąd takie informacje i niektórych Pań to nie wiem, ale jak widać coś może w tym jest, że niby siła moc, ogień, piorun, że kobiety są niezniszczalne jak żywioł. 

 

 

 

 

Tak mi zostało wytłumaczone poza forum. Wkoncu głód wiedzy zostać zasppkojony. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Mosze Red napisał:

pozostaje pytanie czy nie będą ścigać prawnie kobiet dokonujących aborcji w innym kraju?

 

Jak kobieta zrobi badania w RP, zostanie w papierach, że jest w ciąży, a później dziecko się nie urodzi...

Zasada podwójnej przestępności chyba tutaj wchodzi w grę. Art. 111 kk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Turop napisał:

Pytam właśnie jednej z kompetentych osób z mojej rodziny i okazuje się, że rzeczywiście twórczynie sugerowały się niemiecką swastyką z doborem kolorów

To swastyką czy runami w końcu?

 

Przy okazji:

Hitler prawdopodobnie zetknął się ze swastyką w dziełach Guido von Lista. List popularyzował swastykę jako symbol niezwyciężonego niemieckiego herosa.

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyna zmiana, jaka będzie to zmiana na gorsze i dziwne, że jeszcze się ludzie tego nie nauczyli. Według mnie niczego nie wywalczą, a wszystkie środowiska zostaną ośmieszone, same poza tym się podstawiają pod to, jakby wszystko było dogadane już odgórnie. To nie jest przypadek.

 

Po drugie warto monitor postępu poczytać, blog prowadzony przez Racimira, bardzo dobre pióro o polityce. Macie wyjaśnione większość współczesnej polityki w Polsce + ruchy na szachownicy.

 

Ludzie pokrzyczą i tyle. Usłyszą od premiera jakieś obietnice, jak zwykle i pójdą do domu. Ludziom każdy kit wciśniesz, szczególnie wkurwionym.

 

Przypomnicie moje słowa.

 

Jeszcze dopiszę, jakbyście nie rozumieli, kto rządzi w tym kraju. 10 mln emerytów, jeszcze raz powtarzam 10 mln emerytów :) Juleczek, rolników, przedsiębiorców i wszystkich grup poszkodowanych jest za mało, żeby przebić się przez 10 mln emerytów ? Przegłosuj to, kościół, policję, górników, których rząd ma w kieszeni. Grupy, które dzisiaj walczą o coś zostaną dojebane podatkami od następnego roku i dalej. Nic nie zrobią, bo się nie da już. Grupy dzisiaj protestujące wezmą w dupę nowe podatki od następnego roku i momentalnie spanikują.

 

Poza tym wiecie dokładnie, jak się rozprasza kobiety. Bezwzględną siłą. Spokojnie, nic się nie zmieni ;)

Edytowane przez mac
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Krugerrand napisał:

Gdzie w tej historii jest ojciec dziecka? Jakie podjął on decyzje? Z tego co wyczytałem powyżej, to kobieta postanowiła donosić ciążę i urodzić dziecko.

Moja droga, chyba żyjemy w dwóch różnych światach.

Ten cytat dałam, żeby pokazać, że różne są wybory, a nie po to, że mężczyźni nie decydują. Szukasz dziury w całym, nie znamy całej tej historii tylko fragment.

Miałeś kiedyś kobietę w ciąży? Jeśli tak to z praktyki byś wiedział, że jesteś najbardziej decyzyjną osobą w tej sytuacji o ile jest to zdrowy związek, a przecież taki chce się zbudować? :)

I oczywistym jest, że żyjemy w dwóch różnych światach bo ja jestem w stanie zrozumieć te kobiety poprzez własne doświadczenie.

8 minut temu, Zielonooka napisał:

Powinni oboje wybierać. Nie tylko on, przecież mężczyzna nie przechodzi tego samego co kobieta. On powinien też brać pod uwagę zdanie swojej ukochanej. Ale to też zależy od rodziny. Nie cierpi podczas porodu, sama wiesz jak to wyglądało. 

Mężczyźni płacą mniejsza cenę, co wydaje mi się absurdalnym rozliczeniem bo gdy chodzi o dziecko nie powinno się patrzeć na straty, z resztą nie da się tego skalkulować i przede wszystkim decydując się na dziecko nie ma już ja, moje tylko wszystko powinno być z myślą o dziecku.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Analconda napisał:

To swastyką czy runami w końcu?

A ja już nie wiem, jedni nie wiedzą, drudzy mówią, że nie ma nic wspólnego, trzeci, że to od tego, czyli nikt nic nie wie ?

 

 

Pomnik Jana Pawła 2 ujebali czerwoną farbą, ale pewnie zmywalną to nic takiego się nie stało ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Perun82 napisał:

Zasada podwójnej przestępności chyba tutaj wchodzi w grę. Art. 111 kk.

Niby tak, ale jeśli podciągną nielegalną aborcję pod np. 148 kk to już jest furtka otwarta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, melody napisał:

to jest dylemat którego rozwiązanie jest bardzo proste, ale każdy ma swoje.

Istotą dylematu moralnego jest to, że nie jest proste. 

 

43 minuty temu, melody napisał:

dziecko i czy jest w stanie je urodzić, bo to ona myśli, czuje, może mieć depresje i myśli samobójcze, a nie płód.

A jakie to ma znaczenie? 

Uprawiała seks, więc powinna pownosić konsekwencje swoich czynów. Taka faktyczność, od kobiety zależy jak odniesie się do tej faktyczności. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Lalka napisał:

Mężczyźni płacą mniejsza cenę, co wydaje mi się absurdalnym rozliczeniem bo gdy chodzi o dziecko nie powinno się patrzeć na straty, z resztą nie da się tego skalkulować i przede wszystkim decydując się na dziecko nie ma już ja, moje tylko wszystko powinno być z myślą o dziecku.

Da się, moim zdaniem trochę życzeniowe myślenie. Człowiek to zasób, do klasyfikacji ilościowej i jakościowej. Rozumiem przekaz, natomiast nie zgadzam się z tym, że nie da się kalkulować. Da się wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, JudgeMe napisał:

A jakie to ma znaczenie? 

Uprawiała seks, więc powinna pownosić konsekwencje swoich czynów. Taka faktyczność, od kobiety zależy jak odniesie się do tej faktyczności. 

Ona i dziecko. Przede wszystkim dziecko. Jak będzie miało szczęście to umrze za nim dotrze do niego świadomość jak bardzo przesrane ma.

2 minuty temu, mac napisał:

Da się, moim zdaniem trochę życzeniowe myślenie. Człowiek to zasób, do klasyfikacji ilościowej i jakościowej. Rozumiem przekaz, natomiast nie zgadzam się z tym, że nie da się kalkulować. Da się wszystko.

Na ile się wyceniasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, JudgeMe napisał:

Uprawiała seks, więc powinna pownosić konsekwencje swoich czynów.

Ubrała się zbyt wyzywająco więc to ona jest winna że ją ktoś zgwałcił. XD

 

Musze Cie uświadomić ze ludzie się ruchają częściej dla przyjemności niż by zrobić dziecko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Lalka napisał:

Mężczyźni płacą mniejsza cenę, co wydaje mi się absurdalnym rozliczeniem bo gdy chodzi o dziecko nie powinno się patrzeć na straty, z resztą nie da się tego skalkulować i przede wszystkim decydując się na dziecko nie ma już ja, moje tylko wszystko powinno być z myślą o dziecku.

Chodziło mi o trochę coś innego. O to, że żona też ma prawo decydować.

9 minut temu, Lalka napisał:

Jeśli tak to z praktyki byś wiedział, że jesteś najbardziej decyzyjną osobą w tej sytuacji o ile jest to zdrowy związek

No właśnie, zdrowy związek jest gdy oboje szanują zdanie drugiej  osoby i razem starają się wybrać, zadecydować. Nie tylko gdy mężczyzna decyduje i robi tylko tak jak on chce lub na odwrót. Dla mnie związek to współpraca, a nie jakieś dziwne poddaństwo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, JudgeMe napisał:

A jakie to ma znaczenie? 

Uprawiała seks, więc powinna pownosić konsekwencje swoich czynów. Taka faktyczność, od kobiety zależy jak odniesie się do tej faktyczności. 

 

 

Tak jest w przypadku aborcji na życzenie. 

 

Sorry laska ale jak się czyta Twoje posty, to tylko dajesz przykład poziomu obrońców życia, Ty która opisujesz jak cie dupka boli bo nowy facet, Ty co piszesz ze zostawiasz mu syf w mieszkaniu i wychodzisz, Ty co mówisz że teroryzujesz starego że nic nie zjesz po czym on wymyśla i zamawia niestworzone rzeczy dla ciebie na śniadanie. Przedstawicielka walnietej grupy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Analconda napisał:

To swastyką czy runami w końcu?

 

Przy okazji:

Hitler prawdopodobnie zetknął się ze swastyką w dziełach Guido von Lista. List popularyzował swastykę jako symbol niezwyciężonego niemieckiego herosa.

 

Mów mi tak dalej.

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.