Skocz do zawartości

Protesty zbuntowanych


Jan III Wspaniały

Rekomendowane odpowiedzi

Mi powoli wydaje się, że te bunty to po prostu w większości zgraja przestraszonych nastolatków wkraczających w dorosłość i tak naprawdę przerażona dorosłości, raz że mają w głowie narobione przez lewicowych nauczycieli, a dwa że żyli pod kloszem całe życie. Jeśli będę miał dzieci to upewnię się, że będą ciężko pracowały przy każdej okazji fizycznie i psychicznie aby szanowały to co mają na codzień. Bo później takie gnoje wyskakują podpalać auta czy niszczyć mienie i się dziwią że dostają pałą po głowie albo jakiś wyrok. Druga sprawa zauważcie że zawsze dla "rewolucji" mięsem armatnim są młodzi bo ich najłatwiej przekabacić tymi hasełkami, jak cielęta prowadzone.

 

Poczytajcie co te młode Panie mają w głowie, oskarżają kogoś online na bazie zdjęć z soku buraka i dziwią się że mają pozew na 100 tyś zł: Poczytajcie, świat klaunów:
https://forumprawne.org/prawo-cywilne/841531-pomowilam-sportowca-ale-ja-jestem-ofiara.html
"
Czy w takim razie nie można scedować odpowiedzialności za moje przestępstwa na osoby, które kryją się za tymi kontami? "

"Co mogę zrobić żeby nie ponieść konsekwencji? "

Edytowane przez spacemarine
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Libertyn napisał:

50 lat i rodziców koło 70? 

Czyli w imię tego można zabijać? A jak ta granica zostanie potem przesunięta? Niechciane dzieci z domów dziecka utylizujmy, bo nikt się nimi nie zajmie? Te, które są niepełnosprawne i mają starych rodziców?

Zresztą nie mam wątpliwości, że kiedyś do tego dojdziemy, brak zasad zawsze prowadzi do przesuwania granicy i racjonalizacji wszystkiego. Może niech niepełnosprawni sami decydują, czy są niewarci życia.

 

9 minut temu, Libertyn napisał:

No i to dziecko jest jak wygrana w loterii. 

Twój przykład z 10% mózgu też jest jak wygrana na loterii. Mając świadomość, że mózg może się rozwinąć, będziesz profilaktycznie zalecał aborcję? To dowodzi priorytetów - czy życie uważasz za warte ratowania do końca, czy ważniejszy jest twój komfort i można wyskrobać. Medycyna dzisiaj czyni cuda. Jak się chce.

 

11 minut temu, Hatmehit napisał:

o w niektórych sytuacjach wolę uciąć szybciej

Ale odmawiasz prawa do decydowaniu Twojemu dziecku o sobie. Jak się urodzi, to też możesz je zabić, bo będzie nieuleczalnie chore? Zresztą już to się dzieje, w Holandii eutanazja dzieci od 1 do 12 roku życia.

 

3 minuty temu, Hatmehit napisał:

Podobno

No toś mnie przekonała. Grunt to pewność, że się nie robi mu krzywdy. Co z tego, że w medycynie "podobno" często oznacza "jak wykonamy lepsze badania to się dowiemy i może zmienimy zdanie". Kiedyś uważano, że noworodki nie czują.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Uli napisał:

Czyli w imię tego można zabijać?

Tak. Bo wiesz jak to potem wygląda? Takie dziecko po prostu gnije. Jak masz niekomunikatywną roślinę to ona nie powie że boli. Nie. Ta pielęgniarka po 50tce też specjalnie nie będzie patrzyła na symptomy takiego raka. A jak stary rodzic dostanie zawału? To dziecko umrze z głodu czując rozkładające się zwłoki i własne fekalia

 

Życie ma cenę. Tą ceną jest godność. Jeśli jedyne co możemy zagwarantować to utrzymywanie go byle jak, po kosztach i jak najtaniej. To lepiej już zadać szybką śmierć.  Bo śmierć jest czysta, szybka i nieunikniona

Cytat

A jak ta granica zostanie potem przesunięta? Niechciane dzieci z domów dziecka utylizujmy, bo nikt się nimi nie zajmie?

My je zamiatamy po dywan. One gdzieś są, jakoś są. 5 złotych miesięcznie kieszonkowego. A to mowa o zdrowych. A chore? DPS, często gapienie się przez całe życie w jedno to samo miejsce. Bo tyle wystarczy by "żyć"

Cytat

Te, które są niepełnosprawne i mają starych rodziców?

Może i tak byłoby lepiej? Może zastrzyk byłby lepszy niż śmierć z głodu czy utopienia w wymiocinach? 

Cytat

Zresztą nie mam wątpliwości, że kiedyś do tego dojdziemy, brak zasad zawsze prowadzi do przesuwania granicy i racjonalizacji wszystkiego. Może niech niepełnosprawni sami decydują, czy są niewarci życia.

Mowa o płodach. One z zasady nie mają jak decydować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie dochodzi teraz fajna alternatywa dla pisu. Przeciągnąć te demonstracje do 11 listopada. Na 100% dojdzie do jakichś prowokacji i wówczas poleje się krew na ulicach, a wtedy już nie pozostaje nic jak tylko wprowadzić stan wojenny + ew. rozwiązać, "zdelegalizować" całą opozycję z Konfą włącznie, jako współodpowiedzialnych za nawoływanie do nienawiści i przelewania krwi ;) 

Policja już jest bierna na te kurwy z antify i akty wandalizmu, ciekawe dlaczego ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Trevor napisał:

Kisne z tych protestów :D "Rewolucja jest kobietą!". Dzisiaj w Łodzi deszczyk popadał i wszystkie się pochowały. Ta determinacja, ta siła! Szacuneczek xD

Czekałam aż się odezwiesz ?. Ciebie to pierwszego czytam ??. To sobie wyrobiłeś renomę. 
Słuchaj jest kobietą wiec musi dbać o dobry wygląd. Mokre włosy są nadzwyczaj nieestetyczne a rewolucja jak to kobieta musi pięknie wyglądać, a nie jak jakaś zmokla kura. Nie jesteś kobietą to nie zrozumiesz xD. Trza też piknie się prezentować na zdjeciach i w telewizji. Cała Polska cię przecież ogląda xD (nie mogłam się powstrzymać po Twoim komentarzu, trochę żarcików na rozładowanie emocji w tej sytuacji). 
 

Edytowane przez Lalkaa
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, lxdead said:

W sumie dochodzi teraz fajna alternatywa dla pisu. Przeciągnąć te demonstracje do 11 listopada.

Dlatego ja sie do Warszawy w tym roku nie wybieram. Niech się napierdalają. Ja tam w mordę w początkowej fazie konfliktu dostać nie chcę. Jeszcze przyjdzie czas. Póki co na spokojnie oglądam z ciepłą herbata, i popcornem po pracy:) Oglądam te protesty codziennie w Łodzi na skrzyżowaniu marszałków xD Śmiech na sali :D Te transparenty "Moja pusia nie dla Jarusia" i tym podobne. No nie mogę ze śmiechu z tego co się tam dzieje xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, spacemarine napisał:

Poczytajcie co te młode Panie mają w głowie, oskarżają kogoś online na bazie zdjęć z soku buraka i dziwią się że mają pozew na 100 tyś zł: Poczytajcie, świat klaunów:

Poprawiłeś mi humor:). Dla tych panien będzie to niezła szkoła życia:).

 

"Przeprosiłam, skasowałam. Dlaczego więc mam za to odpowiadać dalej?" :).

Edytowane przez Baca1980
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Trevor napisał:

Dlatego ja sie do Warszawy w tym roku nie wybieram. Niech się napierdalają. Ja tam w mordę w początkowej fazie konfliktu dostać nie chcę. Jeszcze przyjdzie czas. Póki co na spokojnie oglądam z ciepłą herbata, i popcornem po pracy:) Oglądam te protesty codziennie w Łodzi na skrzyżowaniu marszałków xD Śmiech na sali :D Te transparenty "Moja pusia nie dla Jarusia" i tym podobne. No nie mogę ze śmiechu z tego co się tam dzieje xD

Ja też. A właśnie co do popcornu, dzisiaj w słonym karmelu robiłam. Idealnie do sytuacji. I niestety zamiast herbatki to u mnie czekolada. No zbyt dużo słodkiego. Po tych protestach to jeszcze mi kg przybędzie ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, Lalkaa said:

Czekałam aż się odezwiesz ?. Ciebie to pierwszego czytam ??. To sobie wyrobiłeś renomę. 

A dziękuje pięknie :D

3 minutes ago, Baca1980 said:

Dla tych panien będzie to niezła szkoła życia:).

Oj będzie. Chociaż mnie się wydaje że to potrwa dłuuugo. Jak w USA. W końcu lewackie bojówki wypaczą te protesty zapłoną sklepy, i będzie niestety ciekawie głównie w Warszawie. Obawiam się również że 11 Listopada w Warszawie będzie rozpierducha na całego. Nie wybieram się tam. Mam swoje podwórko do ogarnięcia. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, IBRA said:

Ciekawe jakimi siłami dysponuje policja,  bo nie mogą wszystkich dać na Warszawę ponieważ w innych miastach również będą protesty. 

Codziennie widuję konwoje policji po 10 - 12 suk. Dzisiaj był też taki z ciężarówką z armatką wodną. Policja się solidnie zmobilizuje nie martw się, ale będą się starać deeskalować na każdym kroku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Skad w Was taka potrzeba chronienia życia nienarodzonego? Serio, nie pojmuję tego. Szczególnie, że nikt Was nie zmusi do usunięcia Waszych chorych dzieci.

Wiesz, są na świecie ludzie którzy mają jakieś życiowe misje, może czują że świat jest w pewnych sprawach zbyt zacofany, może zbyt okrutny i chcieliby coś z tym zrobić lub chociaż zaproponować debatę. Masz ludzi walczących z dyskryminacją, o prawa zwierząt, czy nawet drzew. Jak ktoś się przykuwa do drzewa, to też nie potrafisz tego zrozumieć? Czy może jednak rozumiesz, więc walkę o życie ludzi też powinnaś rozumieć. Poza tym, nie wiem czy śledziłaś wcześniejsze moje wpisy, ale ja nie jestem zwolennikiem zakazów. Jestem przeciwnikiem aborcji, natomiast chciałbym by się o niej po prostu więcej dyskutowało, żeby może dało się z czasem zmienić świadomość ludzi w tym temacie, ale nie siłą, lecz argumentami. Dlaczego? Ktoś tutaj wklejał dane organizacji pro-choice, z których wynikało, że pomimo konsensusu, Polki dokonują rocznie nawet 100 tys aborcji. Widzisz, to nie jest więc problem zakazu "usuwania potworków bez mózgu"

 

Czym jest aborcja? W większości przypadków przerywaniem funkcji życiowych (czyli zabijaniem) własnego dziecka. I sorry, ale nie jesteś w stanie tego zanegować. Ani nie zanegujesz, że aborcja przerywa życie, ani nie zanegujesz, że ten "zlepek komórek" jest Twoim potomkiem. Dlaczego więc o aborcji mówi się nie jak o zabijaniu, a jak o zabiegu? Słowo zabieg, tak naprawdę nic nie mówi. Zabiegiem może być wyrwanie zęba, albo wycięcie wyrostka, z tym że Twój ząb, nie będzie za jakiś czas mówiły do Ciebie mamo. :D

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Johnny_B napisał:

ni nie zanegujesz, że aborcja przerywa życie, ani nie zanegujesz, że ten "zlepek komórek" jest Twoim potomkiem

Oczywiście, aborcja to zabicie własnego dziecka i jest to niemoralne. Ale po co ma żyć dziecko, którego się nie chce lub ma świadomość, że się nie podoła lub szybko po narodzinach umrze? Nie jestem zwolenniczką żadnej aborcji, a jedynie wyboru co do tego. Nie chciałabym tego nigdy zrobić, ale jak widać kobiety i tak to robią, więc zakazy nic nie dają. Dziś to jest tylko gra pod konserwatywną publiczkę i robienie chaosu w upadającym państwie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Hatmehit napisał:

Oczywiście, aborcja to zabicie własnego dziecka i jest to niemoralne. Ale po co ma żyć dziecko, którego się nie chce lub ma świadomość, że się nie podoła lub szybko po narodzinach umrze? Nie jestem zwolenniczką żadnej aborcji, a jedynie wyboru co do tego. Nie chciałabym tego nigdy zrobić, ale jak widać kobiety i tak to robią, więc zakazy nic nie dają. Dziś to jest tylko gra pod konserwatywną publiczkę i robienie chaosu w upadającym państwie. 

To jest trochę problematyczny argument. Właśnie przez takie myślenie, boje się, że w przyszłości zakres zabijania ludzi, może się bardziej rozszerzyć, np o uśmiercanie noworodków albo dzieci w domach dziecka. Uwierz, że są ku temu nawet bardziej sensowne argumenty np - po co takich niechcianych utrzymywać? Odpowiednia medialna propaganda i programowanie (głównie kobiet) i za 20-30 lat moja mroczna wizja może się ziścić, zwłaszcza, że świat pokazuje jakie są trendy w tym temacie (o czym pisałem wcześniej - walka o aborcje zdrowych dzieci do samego końca ciąży w USA, uśmiercanie noworodków z wadami, czy wprowadzona w Belgii i Holandii eutanazja dzieci, nie tylko w związku z chorobami i bólem fizycznym)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam wyjebane na to wszystko, dla mnie aborcja może być nawet obowiązkowa, kobiety mogą się skrobać non stop, jeśli mają ochotę to mogą wyskrobać sobie wszystko łącznie z bebechami ewentualnie mogą sobie zostawić zęby - żeby tak głupio nie wyglądały ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Johnny_B @Hatmehit Tak widzę waszą dyskusję :D

 

0b14be2fbc137bc97f6abaec3ffde54c--humor.

 

Stary będzie chciała to zajebie dzieciaka. Co my mamy do gadania. Będzie chciała to zabierze dzieciaka, i nigdy go nie zobaczysz. Będzie chciała to będziesz płacić alimenty póki nie zajebie dzieciaka. Żyjemy w pojebanym wywróconym do góry nogami świecie gdzie do gościa z kotem przychodzą pod okienko setki tysięcy kobiet :D Świecie gdzie ludzie świrują odnośnie czegoś co się nawet nie dzieje, a przed szpitalami w całym kraju zdychają ludzie w karetkach. W świecie gdzie walisz kijem żeby dostać skierowanie z przychodni. W świecie w którym trwa pandemia i młodzi ludzie wychodzą protestować de facto skazując swoich rodziców i dziadków na śmierć (nie wszystkich oczywiście) protestując w imię prawa do usuwania dziecka. O czym dyskusja. To jest wszystko jeden wielki żart. 

  • Like 2
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto zauważyć, że, jak wyraźnie ogłosiła wierchuszka "Strajku Kobiet" (m.in. nawiedzona Marta Lempart), obecnie nie chodzi im już o anulowanie wyroku Trybunału, a o realizację całego manifestu feministycznego z kilkunastoma postulatami,  w tym aborcji na żądanie (stwierdzenie dosłowne) i darmowej antykoncepcji. Dobrze by było, żeby każdy kto je wspiera wiedział za czym się opowiada.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Trevor napisał:

@Johnny_B @Hatmehit Tak widzę waszą dyskusję :D

 

0b14be2fbc137bc97f6abaec3ffde54c--humor.

 

Stary będzie chciała to zajebie dzieciaka. Co my mamy do gadania. Będzie chciała to zabierze dzieciaka, i nigdy go nie zobaczysz. Będzie chciała to będziesz płacić alimenty póki nie zajebie dzieciaka. Żyjemy w pojebanym wywróconym do góry nogami świecie gdzie do gościa z kotem przychodzą pod okienko setki tysięcy kobiet :D Świecie gdzie ludzie świrują odnośnie czegoś co się nawet nie dzieje, a przed szpitalami w całym kraju zdychają ludzie w karetkach. W świecie gdzie walisz kijem żeby dostać skierowanie z przychodni. W świecie w którym trwa pandemia i młodzi ludzie wychodzą protestować de facto skazując swoich rodziców i dziadków na śmierć (nie wszystkich oczywiście) protestując w imię prawa do usuwania dziecka. O czym dyskusja. To jest wszystko jeden wielki żart. 

Ja wiem, że jak ktoś jest zdeterminowany do czegoś, to to najprawdopodobniej zrobi. Ale czasem rozmowa, przedstawienie argumentów lub perspektywy z którą dotąd druga strona być może nie miała styczności, może nie tyle zmienić jej światopogląd, ale dać trochę do myślenia, pokazać problem z innego punktu widzenia. Ja jestem zdania że jednak warto konfrontować różne zdania, a im trudniejszy temat, tym ciekawsza dyskusja.

 

A co do reszty, to niestety masz rację. Ja np 2 tygodnie byłem na zwolnieniu, bo miałem ostry kaszel. Lekarz przez telefon, "osłuchał mnie i zajrzał do gardła", oczywiście to tylko oskrzela - pewnie to samo powiedziałby mi wróżbita Maciej :) Po dziesięciu dniach, bez praktycznie żadnych zmian na lepsze (brałem antybiotyk itp) zadzwoniłem ponownie, to wiesz co mi powiedział? Żebym sobie kupił syropek na kaszel...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Rnext napisał:

Proponujesz wprowadzenie dodatkowego poziomu trudności na maturze? ;)

Chyba się na mnie już przeniósł ten wirus i coś poplątałam :)

Ale myślę, że zadania z szacowania składek pit, przy założeniu, że odliczasz koszt paliwa auta, z którego korzystasz na cele służbowe (odnotowanego w ewidencji środków trwałych) pozostającego we współwłasności, albo obliczanie dni, w których masz pozostać w kwarantannie, przy założeniu, że babcia X pocałowała wnuczka Y z koronawirusem 10 dni temu, po czym przyjechała do zięcia i z odległości 1 metra strzepała mu niewidzialny pyłek z ramienia, byłyby mocno praktyczne

Edytowane przez Amperka
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.