Skocz do zawartości

Protesty zbuntowanych


Jan III Wspaniały

Rekomendowane odpowiedzi

@SzatanKrieger

Female-neonate-with-diprosopus_Q320.jpg

To jest całkiem zdrowy i funkcjonujący przypadek. 

Poniżej Ancefalia 

anencefalia-bezmozgowie.gif

 

Acrania

https://www.gofundme.com/f/rkd553u2t

 

To czasami  się zdarza w kobiecie

images?q=tbn:ANd9GcTmdVekdMgpYLyy5vrES5H

A to się rodzi. 

TropJObstetGynaecol_2017_34_1_65_207086_

Wyobraź sobie że Twoja partnerka ma urodzić coś z powyższych. To ma umrzeć po kilkunastu minutach, a ona skończy z psychozą

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Lalkaa napisał:

poczytaj o tabletkach antykoncepcyjnych oraz o składnikach w nich zawartych poczytaj do czego się je używa. Nie tylko do antykoncepcji a leczenia PCOS czy tez endometriozy. 

A Ty zacznij czytać ze zrozumieniem. Napisałam jasno:jako o rodzaju antykoncepcji. 

I poczytaj również ulotki z tabletek antykoncepcyjnych, bo wypisujesz bzdury. 

Nie wiadomo, czy tabletka zahamuje jajeczkowanie, czy zadziała wczesnoporonnie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Libertyn napisał:

Wyobraź sobie że Twoja partnerka ma urodzić coś z powyższych. To ma umrzeć po kilkunastu minutach, a ona skończy z psychozą

Już napisałem co zrobię gdy będzie trzeba :) 

 

Te "to" to mój potencjalny syneczek lub córeczka to nie żadne "to" to nie żaden "potworek" to człowiek cały czas, zdeformowany i cierpiący. Jeżeli nie jesteśmy w stanie nic zrobić to owszem dla dobra kobiety należy jak najszybciej przerwać proces rozwoju młodego człowieka, przy czym odmawiam nazywania że to jest "tym czymś, bez tego czegoś" jakimś bezosobowym tworem - dla was może jest, dla mnie to na przykład ukochana córeczka, która nie dostała silnego ciała, najprawdopodobniej z mojej winy.

Wiem, że Pan Kaczyński każe kobietom nosić na siłę te dzieci, dlatego pisałem chyba 5x o opcji gdzie brak ruchu jest najlepszym ruchem - po prostu go zwolnijcie z urzędu we wyborach - to takie proste. Powołajcie ekipę która reprezentuje wasze poglądy i cofnijcie sprawy które jego ekipa przyklepała, przy czym uważajcie byście się nie stali gorsi od niego. 

 

Mnie ten temat ani ziębi ani grzeje, bo to ja muszę ogarniać takie decyzje tak czy siak jako facet i trzymać kobietę za rękę - nie kazać jej patrzeć gdyby miała usuwane nasze dziecko, zakrywać oczy, wziąć jej płacz na siebie. To jest dla mnie jakby poza decyzjami urzędników w państwie i w ogóle mi to głowy nie zaprząta co tam ludzie chcący dla mnie dobrze mi wymyślają. Kobieta ma wybierać faceta z podobną podstawą jak moja a nie oddawać się na decyzje jakiegoś gostka, który nie wie jak nawet wygląda. Póki socjaliści pod przykrywką nie wiem jak się tam pis nazywa teraz, narodowców? Będzie rządzić, PO czy inni socjal demokraci to zawsze będzie ktoś wam kazał i dyktował jak żyć. 

 

Aborcja to ma być w ostateczności gdy życia nie jesteśmy w stanie wesprzeć a nie jak pójście po Snikersa bo mamy apetyt, a tego te kobiety będą żądać bo to się po prostu z tym wszystkim łączy, czyli usuwaniem ludzi na życzenie.

 

Jestem poza nomenklaturą, że nasze dziecko zaczyna się od A i staje się człowiekiem od dnia B. Dla mnie to człowiek cały czas i tyle. 

 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, JudgeMe napisał:

Napisałam jasno:jako o rodzaju antykoncepcji. 

I poczytaj również ulotki z tabletek antykoncepcyjnych, bo wypisujesz bzdury. 

A jakie ty masz wykształcenie medyczne? 
No fajnie że przeczytałaś ulotkę ale wiesz sama Ci wiedzy nie da. 
 

Może wkleję ci jak działają tabletki to ci wkleję artykuł ginekologa: https://mamaginekolog.pl/prawda-mity-o-antykoncepcji-hormonalnej/. Zanim się wypowiesz to dowiedz się czytając nawet ten artykuł, kiedy do owulacji może dość w przypadku brania tabletek anty. 
 

A to że zmienia śluzówkę nie oznacza, że powodują odrazu poronienia. Bo w jakich wypadkach dochodzi do owulacji masz napisane w artykule jak już mi nie wierzysz. Tabletki chronią przed owulacją. A powiedz mi w takim razie jak tak czytasz i powodują poronienia jakiem cudem te kobiety czasami zachodzą w ciąże, jak sobie pomijają tabletki? Przecież powinny według tego co piszesz poronić a tu taka niespodzianka. Jakby było jak piszesz to to by była 100% metoda antykoncepcyjna bo nawet jakby doszło do owulacji i zapłodnienia to by poroniły. A tak niestety/stery nie ma. 
 

Jeśli dla Ciebie tabletki powodują poronienie bo ktoś pominął tabletki i doszło do owulacji i zarodek przez to się nie zagnieździł bo jest zmieniona śluzówka macicy, no to faktycznie tabletki powodują poronienia. No tak. Raz na ileś zdarza się, że jest owulacja bo coś i zarodek się nie zagnieździ i odrazu tabletki powodują poronienia. 
 

Nie no nie wiadomo ?. Raz w jeden miesiąc zadziała poronnie do owulacji jednak dojdzie pomimo stosowania się do zasad a raz sobie zadziała antyowulacyjnie. No tak zmienia sobie działania jak jej się podoba. Raz w miesiącu tak a raz tak. Jak jej się podoba. 

A jak tak już jesteś przeciwko oświeć nas jaki masz pomysł na antykoncepcję w przypadku nieregularnych okresów?  Ktoś ma ryzykować czy co? I prezerwatywy nie wchodzą w grę bo np. mężczyzna jest uczulony na lateks i ogólnie wszelkie wyroby z których tworzone są prezerwatywy. 

Edytowane przez Lalkaa
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braun wczoraj czekał odstrojony jak stroż w Boże Ciało pod kościołem, aby z pomocą skinów i policji "batożyć sodomitów ilewaków". Ale ci nie przyszli.
Z drugiej strony śmieszy mnie bardzo, kiedy pomyślę że protestujący zbierają jutro jakąś Radę Konsultacyjną która ma ustalić listę postulatów politycznych  (tak jak te z Sierpnia 80)  Ciekawe czy będzie tam postulat zapisania w Konstytucji że wszyscy (lub tylko niektórzy) mają wypierdalać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Protesty, protesty i chyba już po protestach. "Wściekłe kuciapki" maszerują dzisiaj czy jednak trzeba obchodzić Halloween, czyli w domu horrorek na Netflixie, ciasto dyniowe i piwerko?

 

Bo coś mniej dzisiaj "dramatycznych" relacji, nawet na stronach "Kosher Zeitung".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, KolegiKolega napisał:

Protesty, protesty i chyba już po protestach. "

Nie będzie tego o czym piszesz. Jutro ogłoszenie zapowiadanej przez nie tzw. Rady Konsultacyjnej i jej postulatów. Co oznacza, że wszystko przechodzi w tryb całkowicie polityczny który ma na celu obalenie rządu i pewnie wcześniejsze wybory. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Personal Best napisał:

wszystko przechodzi w tryb całkowicie polityczny który ma na celu obalenie rządu i pewnie wcześniejsze wybory. 

No ale jak? Marta Lempart ma jednoosobowo ogłosić przedterminowe wybory? Czy nawet z tą całą jej Radą Konsultacyjną?

 

Mamy w Polsce takie coś jak Konstytucja i do skrócenia kadencji Sejmu potrzeba 2/3 ustawowej liczby posłów. Mają "wściekłe kuciapy" tyle w Sejmie? No nie sądzę.

 

Mogą sobie zorganizować wybory "Największego Czada z Najbardziej Kwadratową Szczęką" i tu się ich władza kończy.

 

Póki łażą po mieście to wkurwiają tylko kierowców. Ale jak zaczną mocniej dymić, sklepy rozwalać, towar wynosić, to rząd je każe spałować a publika będzie biła brawo. Bo na takie całkiem BLM to (jeszcze) przyzwolenia nie ma.

 

Połaziły, pokrzyczały - pora zagonić na powrót do kuchni.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lalkaa napisał:

jakie ty masz wykształcenie medyczne? 
No fajnie że przeczytałaś ulotkę ale wiesz sama Ci wiedzy nie 

Sama sobie strzeliłaś tym artykułem w kolano. 

 

"Jeżeli weźmiemy pod uwagę czynniki „ludzkie”, takie jak pominięcie tabletki, gorsze wchłanianie (ze względu na wymioty, biegunkę, choroby przewlekłe zmieniające śluzówkę przewodu pokarmowego), interakcje z innymi lekami (rzadko który lek ma realny wpływ na działanie AH – ale możliwą interakcję powinniście ZAWSZE skonsultować z lekarzem lub farmaceutą).
Jeżeli weźmiemy to wszystko pod uwagę to częstość ciąż w trakcie stosowania antykoncepcji sięga kilku procent – według niektórych badań nawet 9% stosujących!". 

 

Powyżej masz więc odpowiedź na swoje pytania. 

Wspomniałam już wcześniej - tabletki nie hamują owulacji w 100 procentach. 

Wtedy działają wczesnoporonnie:

a) spowalniając transport embrionu do jamy macicy 

b) zmianę endometrium

Godzinę temu, Lalkaa napisał:

przypadku nieregularnych okresów?  Ktoś ma ryzykować czy co? I prezerwatywy nie wchodzą w grę bo np. mężczyzna jest uczulony na lateks i ogólnie wszelkie wyroby z których tworzone są prezerwatywy.

c) uniemożliwianie zakończenia implantacji. 

 

Jakie metody? Naturalne. 

 

 

 

Edytowane przez JudgeMe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, JudgeMe napisał:

Powyżej masz więc odpowiedź na swoje pytania. 

Wspomniałam już wcześniej - tabletki nie hamują owulacji w 100 procentach. 

Nie hamują bo ci się nie wchłonęła tabletka. Czytaj teraz ty ze zrozumieniem. A kiedy ci się nie wchłania tabletka???? No pomyśl: gdy wymiotujesz,  gdy bierzesz leki. Ludzie nie bierze się leków klidujących. A jak wymiotujesz to weź dodatkowe zabezpiecznie. Nawet w Twojej ulotce Ci pisze jakie leki hamują anty. Jakich nie brać. Po co to piszą? Bo to by nie brać ich. 
Tak to hamują. 
Dla mnie Ty sobie strzelasz w kolano. Bo oprócz tych wypadków hamują. A jeśli sam ktoś się decyduje na wzięcie leków które osłabiają działanie, jeśli wymiotuje i nie używa dodatkowego zabezpieczenia to sam jest sobie winien. Ale według Twojego myślenia nie powinien zajść w ciąże bo przecież tabletki „powodują poronienia” poprzez zmianę śluzówki nie pozwalając się zagnieździć zarodkowi to się pytam jakim cudem ta ciąża? No jakim cudem jak powinny spowodować poronienia. No ewidentnie cuda się dzieją. 
Zmieniają śluzówkę endometrium ale jak widzisz sama to wcale przed implantacją nie chroni. Kobiety biorąc anty zachodzą w ciąże. Więc może chronić poprzez zmiany ale nie musi. Jest to ochrona o wiele słabsza niż hamowanie owulacji. Bo samo to, że one zachodzą w ciąże bo pominą tabletkę, świadczy tylko o tym, że główna metoda zapobiegania ciąży przy tabletkach jest zapobieganie owulacji. 
 

@JudgeMe naturalne? Przy nieregularnym okresie? Nieregularny okres. Nieregularne owulacje. I kalendarzyk nagle nie działa. Ponadto wiesz jeśli każda tutaj dziewczyna ma czas mierzyć rano temperaturę i zapisywać to ok. Ale np. jeśli mam Ci szczerze odpowiedzieć, ja czasu nie mam na to. 
 

Ponadto zapisując nawet na uregulowanie okresów, na PCOS, na endometriozę tabletki anty (bo one muszą je brać), skąd będzie pewność że te kobiety nie używają ich jako antykoncepcji? Nie ma takiej pewności. A wtedy rodzi się tez niesprawiedliwość ze strony kobiet zdrowych - dlaczego kobieta chora ma mieć dostęp do anty i je tak używać dodatkowo a ja nie. 
 

Możesz mieć takie zdanie. Możesz żyć zgodnie z tym co uważasz. Możesz być przeciwna i tego nie używać, szanuje tak jak i ja mam prawo je brać. Jak i inne kobiety. 

Edytowane przez Lalkaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Lalkaa napisał:

Nie hamują bo ci się nie wchłonęła tabletka. Czytaj teraz ty ze zrozumieniem. A kiedy ci się nie wchłania tabletka???? No pomyśl: gdy wymiotujesz,  gdy bierzesz leki. Ludzie nie bierze się leków klidujących. A jak wymiotujesz to weź dodatkowe zabezpiecznie. Nawet w Twojej ulotce Ci pisze jakie leki hamują anty. Jakich nie brać. Po co to piszą? Bo to by nie brać ich. 
Tak to hamują. 

O, dokładnie to zacytowałam wyżej. 

Przeczytaj również poniższą część mojej wypowiedzi. 

Na razie piszesz jak histeryczka, a każdy ginekolog z wiedzą medyczną powie Ci, że tabletki antykoncepcyjne mogą działać wczesnoporonnie. 

I na każdym opakowaniu tak jest napisane. 

Doucz się, bo problematyka hamowania owulacji jest bardziej obszerna niż opisane jest to w tym cytowanym artykule. 

19 minut temu, Lalkaa napisał:

czasu nie mam na to. 

To już nie jest mój problem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Hatmehit napisał:

Trzeba się postarać, aby samemu być podstwą dla swoich latorośli, a nie zwalać na inne źródła i otaczający świat. Strasznie tego nie lubię

 Co z tego, że "się da"? No da. Ale większość ludzi nie chce/nie umie/nie ma możliwości. Nie oszukujmy się. Większosc Sebixow i Karynek uważa że karmienie i danie dachu nad głową to "wychowanie". I potem mamy to co mamy, czyli coraz głupsze społeczeństwo. Inna rzecz, że już rzadkością są roszing wielopkkoleniowe, żyjące razem, wspierajace się wzajemnie. Dziadkowie nie pomagają, bo sami muszą pracować, na emeryture też. Więc rodzice zasuwają często na dwie zmiany, by tym dzieciakom dać dobrą przyszłość. Tyle, że w tym wszystkim nie ma już wtedy ani czasu dla dziecka ani czash na jakiekolwiek budowanie więzi i rozmowy. 

A te tiktoki i inny szajs to stosunkowo młode twory. Dopiero się okaże jak po tym wszystkim te dzisiejsze dzieci będą się zachowywać jak dorośli. To będzie kolejne pokolenie. Aż strach się bać. 

4 godziny temu, Libertyn napisał:

@SzatanKrieger

Female-neonate-with-diprosopus_Q320.jpg

To jest całkiem zdrowy i funkcjonujący przypadek. 

Poniżej Ancefalia 

anencefalia-bezmozgowie.gif

 

Acrania

https://www.gofundme.com/f/rkd553u2t

 

To czasami  się zdarza w kobiecie

images?q=tbn:ANd9GcTmdVekdMgpYLyy5vrES5H

A to się rodzi. 

TropJObstetGynaecol_2017_34_1_65_207086_

Wyobraź sobie że Twoja partnerka ma urodzić coś z powyższych. To ma umrzeć po kilkunastu minutach, a ona skończy z psychozą

Dla ciebie to jest "TO". A dla mnie przerażające jest w jaki sposób o tych dzieciach piszesz. Nieludzki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, MalVina napisał:

Dla ciebie to jest "TO". A dla mnie przerażające jest w jaki sposób o tych dzieciach piszesz. Nieludzki

Dobra . Ale traktują je w ten sposób same matki. Na ogół. Matka rodzi takie i nawet nie chce go widzieć. Spierdala w podskokach. Dzieciak zostaje w szpitalu. Potem DPS. Chyba że zabije je jakaś infekcja. Bo infekcji się nie leczy bo takie dziecko nie powie że boli. Nie zasygnalizuje. 

To czuje, ma jakąś świadomość. Cierpi. Na ogół poza cierpieniem życie mu nie zaoferuje. 

 

Dwa ostatnie przypadki to fetus in fetu. Płód w płodzie. Czasem to wygląda jak wygląda a czasem dziecko rodzi się z np. Częścią mózgu i czaszki bliźniaka w okolicy wątroby. 

 

Podobnie z bliźniętami syjamskimi. Czy oba mają cierpieć czy lepiej by jedno przeżyło? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga @Zielonooka nikt nie zadał mi takiego pytania.

 

Pamiętaj, że ma znaczenie co Ty sądzisz o tabletkach PO, nie ja. Bo to znacznie ważniejsze niż opinia kogoś z internetów w tym wypadku mnie. Musisz mieć swoje zdanie albo bądź w tym zdaniu płynna, nie sugerowałbym byś była jak osoby powyżej które bronią za wszelką cenę swojej racji i prawdy bo wtedy stajesz się wyznawczynią jakiś dogmatów, które są ograniczeniem Ciebie i przy okazji te ograniczenia płyną dalej przez Ciebie na innych.

 

Tabletki PO - czyli rozumiem "połączenie mojego ziarenka z Twoją żyzną glebą".

Tabletka po, to po prostu również forma antykoncepcji i przerwania życia. Innymi słowy jest to bycie nieodpowiedzialnym/mi kreatorem/ami życia, który/którzy połączył/li dwie energie i uznali swoje dzieło, za przeszkadzające - złe, nie dobre, w niedobrym czasie, zły partner, zły wybór itd itp.

Reasumując swoim brakiem odpowiedzialności skazujesz potencjalny potencjał jednego z miliardów przejawów życia na pewną śmierć i tym potencjałem mogłabyś być Ty czy Ja albo inna osoba z forum czy z całego świata. 

 

Tabletka Po, jest jak wszystko @Zielonooka ty projektujesz czy jest dobra czy zła. 

 

"Czy zadać takie pytanie szatanowi, czy nie a co jak mnie wyroluje, co inni sobie pomyślą?"

Ty oceniasz ja jestem tylko gostkiem, który dzisiaj jest jutro go nie ma. 

 

 

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Tabletka po, to po prostu również forma antykoncepcji i przerwania życia.

Tabletka po działa jeszcze przed zagnieżdżeniem się zarodka w ścianie macicy, to nawet nie jest kwalifikowane jako poronienie. Zdecydowanie lepiej zrobić to niż aborcję jeśli nie chce się być rodzicem. Nie trzeba robić dzieci, nie trzeba rezygnować z seksu, a lepiej nie dopuścić do chęci zrobienia aborcji i po prostu zażyć tabletkę max. 72h po zagrożonym stosunku. 

 

Czy powinniśmy chronić plemniki? W końcu też mają potencjał zostania człowiekiem. Podobnie jak komórki jajowe, które wrednie co miesiąc wywalamy podczas okresu marnując je:D Póki co zmarnowałam koło 80... ? 

Edytowane przez Hatmehit
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Hatmehit napisał:

Czy powinniśmy chronić plemniki?

Tak powinniśmy, zdecydowanie.

Plemniki jest "nie do końca" takim nazewnictwem jakim powinno się używać, szczególnie plemniki w tym kontekście.

W bagawicie mówi się jako o energii witalnej, o energii życia i tym są plemniki - nasieniem, życiem samym w sobie. 

14 minut temu, Hatmehit napisał:

Podobnie jak komórki jajowe, które wrednie co miesiąc wywalamy podczas okresu marnując je:D 

To, że są wywalane nie jest normalne, krwawienie kobiety też nie jest czymś normalnym. Wiem, że zostanę za to zaatakowany ale według mnie tak jest.

Kobieta nie musi krwawić - natura nie jest tak głupia by tak uprzykrzać życie kobiecie bez powodu, krwawi by się oczyszczać jednak to nie rozmowa na temat i offtop.

Która chce znajdzie sobie wiedzę jeśli interesuje was to.

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

Tak powinniśmy, zdecydowanie.

Czyli mężczyźni nie powinni się masturbować ani dochodzić nigdzie poza pochwą kobiety? 

4 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

Kobieta nie musi krwawić, krwawi by się oczyszczać

Kobieta krwawi kiedy nie zaszła w ciążę. To jest całkowicie normalne i pożądane przez pierwsze lata dojrzewania oraz czas bez noszenia dziecka w brzuchu. Niesamowicie cieszy mnie to, gdyż jest to znak, że nie zostaję matką w momencie do tego nieprzeznaczonym.

 

Dorabiasz filozofię do prawidłowej biologii. Komórek jajowych i plemników (no tych to szczególnie) mamy od cholery i 'marnowanie' ich nie utrudnia rozmnażania gatunku. Kobieta czasem musi krwawić, nie może być w wiecznej ciąży od 11-14 roku życia kiedy pojawia się okres i usuwanie komórek jajowych z organizmu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Hatmehit napisał:

Czyli mężczyźni nie powinni się masturbować ani dochodzić nigdzie poza pochwą kobiety? 

 

Tego nie powiedziałem.

1 minutę temu, Hatmehit napisał:

Dorabiasz filozofię do prawidłowej biologii.

To co dzisiaj jest określane prawidłowym jutro może nie być i na odwrót. 

Przedstawiłem tylko opcję, koncepcję, ciekawostkę a może i coś co by wam pomogło, jak napisałem:

12 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Która chce znajdzie sobie wiedzę jeśli interesuje was to.

Uciekam, miłej niedzieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.