Skocz do zawartości

Protesty zbuntowanych


Jan III Wspaniały

Rekomendowane odpowiedzi

On 11/3/2020 at 6:15 PM, Anonim84 said:

W ogóle to uważam, że Ukraińcy to dużo rozsądniejsi ludzie. I taka normalność od nich bije. Białorusini też.

 

Bieda sprawia że ludzie się skupiają na tym co ważne a nie na pierdołach. Dlatego są rozsądniejsi, i spokojniejsi. 

 

Ostatnio sam się o tym przekonałem. Jak nie wiesz czy zjesz cokolwiek danego dnia to wszelkie rozterki schodzą na plan dalszy. Paradoksalnie bardziej żyjesz wtedy prawdziwym życiem.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Trevor napisał:

 

Bieda sprawia że ludzie się skupiają na tym co ważne a nie na pierdołach. Dlatego są rozsądniejsi, i spokojniejsi. 

 

Ostatnio sam się o tym przekonałem. Jak nie wiesz czy zjesz cokolwiek danego dnia to wszelkie rozterki schodzą na plan dalszy. Paradoksalnie bardziej żyjesz wtedy prawdziwym życiem.

Racja. Zresztą eksperyment słynny na myszach to potwierdza. Jak ludzie mają za wygodnie, to się degenerują tak samo jak te myszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

https://wdolnymslasku.com/2021/05/25/marta-lempart-w-wysokich-obcasach-stracilam-wszystko-finansowo-i-zawodowo/

 

Cytat

 

Liderka Ogólnopolskiego Strajku Kobiet Marta Lempart w rozmowie z “Wysokimi Obcasami” – dodatkiem do “Gazety Wyborczej” przyznała, że jest “skończona” zarówno pod względem finansowym, jak i zawodowym.

Marta Lempart żaliła się, że czuje się wszystkim zmęczona tak bardzo, że nie jest nawet w stanie odbierać telefonów. Słynąca z agresji działaczka przyznała, że musi poddać się terapii. – Wieczne: wiem, że nie masz siły/jest weekend/jest późno, ale… Czyli – wiem, ale kompletnie mnie to nie obchodzi – przekonywała.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.