Skocz do zawartości

Protesty zbuntowanych


Jan III Wspaniały

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Jan III Wspaniały napisał:

Orzeczenie trybunału mnie nie interesuje. Serio. Moje sprawy- męskie, nikogo w tym kraju nie interesują, więc dlaczego miałbym się emocjonować kobiecymi macicami?

 

Ale opieka medyczna, wszelkie renty i inne subwencje dla tych dodatkowo urodzonych niepełnosprawnych dzieci będą szły również z Twoich podatków.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, MalVina said:

Ja gdy zaczynam ten temat jestem tak samo wyszydzana. One mają coś takiego, że wszyscy mają właśnie popierać ich racje, ale one nie mają żadnej empatii w drugą stronę. 

Niestety... Przy czym dodam, że ja akurat jestem zwolennikiem wyboru itd. nie podoba mi się to co zrobiły pisiory i mentalnie życzyłbym kobietom aby wybór miały, zwłaszcza że przecież też może kiedyś będę miał kogoś i zechcę mieć dziecko. Oczywiście ja wiedząc co i jak najpierw uzbieram tyle forsy żeby moja kobieta miała regularne wizyty u lekarzy za granicą sprawdzające czy wszytko gra, ewentualnie jakiegoś zaufanego specjalistę tutaj. Nie dopuszczę, aby moje dzieci miały jakieś chujowe choroby bo to oznacza dla nich tragiczne życie.

 

Ale tak jak mówisz, kobiety są bardzo nieempatyczne a to wynika z tego właśnie wiecznego pobudzania w nich agresji, wiecznego gadania, że są ofiarami, wiecznego nakręcania się. To jak z portalami randkowymi, baba dostaje 100 wiadomości dziennie i ego ma w kosmosie. Tutaj czyta 100 razy dziennie o tym, że jest ofiarą, że wszyscy są winni i takie tam i zachodzi podobny efekt.

 

Jako mężczyzna nie widzę innej opcji jak ulotnić się w cień i żyć po swojemu nie wchodząc nikomu w drogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, NimfaWodna napisał:

Sprawa jest o tyle mi bliska, że chodzi o moją macice i nie zgadzam się, by ktoś o niej decydował. Poczekajcie jak za bycie kawalerem będziecie płacić Bykowe.

Dla mnie to tylko pokazujecie, że jedyne na czym Wam zależy i co Was interesuje to Wasze brochy. Możecie mówić o emancypacji, o tym, że tak samo możecie robić kariery jak mężczyzna ale jak przychodzi co do czego to wychodzi z Was wasz biologizm. Podejście kobiet do świata w ostatnim roku zostało dobitnie pokazane:

Protesty rolników? Who cares, ratujmy zwierzęta a po za tym to rolnicy wybrali PiS

Protest policji? Hwdp

Protest górników? I bardzo dobrze, postawmy wszędzie wiatraki, będzie częściej ( napisała mniej lub bardziej zlewaczala kobieta ze swojego smartfona w klimatyzowanym pokoju biurowym)

Protesty antycovidowców? Pałować te zaraze

 

Ale jeśli rząd wziął się za brochy? Ooo to już gniew, hasła dziewczyn w kolorywch włosach "wypierdalać". Zresztą napisałem to już wyżej...

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MalVina napisał:

Mi też się to nie podoba (strajk "kobiet"). Bo można to robic w sposób kulturalny. A nie jak prostaki profanując miejsca ważne duchowo dla innych. Atakując policję, która jedynie wykonuje swoje obowiązki, symulując ataki na siebie. Krzycząc wyzwiska (!) Jednocześnie domagajac się braku mowy nienawiści. Hipokryzją biją na głowę wszystko, nawet sławetne BLM. 

Pomijam sam fakt, że koronawirus w rozkwicie, a ludzie się gromadzą, w większości bez maseczek, z osobami starszymi, dziećmi. I jeszcze są z siebie dumni. Dla mnie to nie do pomyślenia.

Wszyscy najmądrzejsi, wszędzie węszą spisek, ale jak ktoś im zachoruje, albo sami zachorują to nagle otwieraja się oczy. 

Od wyroku trybunału na ulicach biega dzicz. Nic więcej. 

Ale to nie ma żadnego związku z tym wyjątkiem bo w tym przypadku aborcja nadal jest dopuszczalna.

Kochana, te protestacje są aż za bardzo spokojne, a atakowanie policji to chyba obejrzałaś w TVP. Jestem w posiadaniu nagrań jak policja bije ludzi, prowokuje, a nawet jak ciągnie starszą babcie po bardzo wysokich schodach. Są nagrania, gdzie "proliferzy" biją po twarzy kobietę, która kładła baner.

WIĘKSZOŚĆ MA MASECZKI. I jak chcesz, to mogę Ci również wysłać na to dowody.

Szpitale wypisują kobiety, które czekały na zabieg, więc nie jest dopuszczalna jak prawo jeszcze na to wskazuje. 

24 minuty temu, self-aware napisał:

Gdzieś mi się na fejsie pojawił tekst "Jarku, byli rolnicy, byli górnicy a teraz wpierdol spuszczą Ci KOBIETY!" - serio, one mają taką potrzebę atencji, że to jest ochujenie. Zesrają się jak nie napiszą gdzieś o zajebistości swojej płci.

To jest najgłupszy komentarz jaki przeczytałam w ostatnich 48h.

 

Aż przykro mi jak widzę ile ludzi bierze temat od dupy strony i pierdoli frazesy wyssane z palca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, NimfaWodna napisał:

Sprawa jest o tyle mi bliska, że chodzi o moją macice i nie zgadzam się, by ktoś o niej decydował

Tak naprawdę nikogo nie obchodzi Twoja macica. 

 

Reszta tekstu jest poniżej jakiegokolwiek poziomu, żeby się do tego odnosić...  

2 minuty temu, melody napisał:

To jest najgłupszy komentarz jaki przeczytałam w ostatnich 48h.

Dlaczego?

Wystarczy sobie obejrzeć filmik, który zamieściłam powyżej. 

Kobiety robią z siebie ofiary, a ofiarami są tylko dzieci. 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, MalVina napisał:

One mają coś takiego, że wszyscy mają właśnie popierać ich racje, ale one nie mają żadnej empatii w drugą stronę. 

Bo tu właśnie o to chodzi, by szerzyć nienawiść i pogardę do tego co nam nie odpowiada. By nawoływać innych do agresji, zamiast jej unikać. 

Takie zachowanie właśnie doprowadzi wcześniej czy później do jakiegoś nieszczęścia. Jestem w takim wieku, że już dzieci mieć nie chce i nie będę, mogę zrozumieć, że ktoś się boi przyjąć na siebie odpowiedzialność, ale takiego zachowania nie akceptuje. 

Obserwując cała ta sytuację z boku, widzę że wiele z tych kobiet nie mają własnego rozumu, idą za nawoływaniem tłumu i to jest przerażające. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, self-aware napisał:

Jako mężczyzna nie widzę innej opcji jak ulotnić się w cień i żyć po swojemu nie wchodząc nikomu w drogę.

I tak oberwiemy - finansowo. Ale też siedzę cicho i na uboczu.  Dzicz szaleje.

 

Jesteśmy między młotem a kowadłem - KK vs. zgraja zadymiarzy z lewej strony. Tragedia. Z drugiej strony piękny widok wystraszonych sukienkowych.

Edytowane przez Perun82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Krugerrand napisał:

Przychodzi feminazistka do lekarza: panie doktorze, mam raka.

A lekarz na to: twoje ciało, twoja sprawa. Następny

Dobry żart, sama miałam go napisać, krąży w różnych formach.  

Ale pokazuje bezmyślność haseł wygłaszanych przez kobiety.  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, JudgeMe napisał:

Kobiety robią z siebie ofiary, a ofiarami są tylko dzieci. 

Ofiarami są zawsze dzieci. Urodzone? Nagle przestaje być ważne. Ląduje w dps albo jest skazane na pomoc z MOPS. 

Placówki są pełne takich. Nie potrzeba więcej bo jest tych dzieci za dużo. Jak tak Ci szkoda to może adoptuj jedno

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Krugerrand said:

Cała gama decyzji spada na kobietę pod hasłem jej ciało jej sprawa.

Gdy kobieta chce usunąć ciążę, to jest jej dziecko, jej sprawa jej genitalia. 

Kiedy chce alimentów - "dziecko jest przecież twoje!"

Kiedy się rozwodzi, dziecko jest znów jej. 

Kiedy chce 500+ - "wszystkie dzieci są nasze"

 

A ta banda durniów, podnóżków płci męskiej, jeszcze im transparenty trzyma. Patentowani kretyni. 

  • Like 11
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Libertyn napisał:

Ofiarami są zawsze dzieci. Urodzone? Nagle przestaje być ważne. Ląduje w dps albo jest skazane na pomoc z MOPS. 

Placówki są pełne takich. Nie potrzeba więcej bo jest tych dzieci za dużo. Jak tak Ci szkoda to może adoptuj jedno

 

Wszystkie dzieci. 

Pisałam już powyżej, że kobiety powinny walczyć z takim samym zapałem o poprawę warunków bytowych dzieci z niepełnosprawnością oraz rodzin tychże dzieci. 

Nie chcę kwestionować wrażliwości osób, które biorą udział w strajkach, być może kierują się nie tylko swoim interesem, ale również mają na uwadze dobro dzieci, aczkolwiek, gdyby rzeczywiście zależało im na dzieciach (mówią o cierpieniu i niegodnym życiu dzieci z wadami), to walczyłyby nie o zabijanie, lecz o większą pomoc ze strony państwa. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, XYZ napisał:

5 dla zwierząt - wszyscy hura, nie zabijamy, dbamy, z klatek wypuszczamy... ( Przy okazji podkopali opozycję w Senacie patrz PSL).

VS

Wyrok TK - o nie, chcemy abortować, dzieci można zabijać etc..

5 dla zwierząt jest złym pomysłem. Chciał się Jaruś podlizać polakom, bo ochrona zwierząt taka modna. Nie miałabym nic przeciwko, gdyby kraj realnie mógł sobie na to pozwolić. W obecnej sytuacji to tylko kopanie leżących (i to nie zwierząt).

 

@JudgeMe Bo ten komentarz jest stricte pod publikę forum pisany. Strajki to normalna rzecz. Nie rozumiem dlaczego teraz jest takie wielkie oburzenie "Jak to KOBIETY strajkują?" "NA PEWNO PO ATENCJĘ" "HEHE".
Mówienie o jakiejś zajebistości płci, gdzie czuję się potraktowana jak nic nie warta sz***a, a psychicznie mam doła sięgającego dna rowu mariańskiego to po prostu cyrk na kółkach. 

Powiedź to samo @self-aware matkom z niepełnosprawnymi dziećmi, że żebrzą o atencje. Jak masz odwagę pisać tak bezmyślne komentarze to pójdź i wykrzycz im to w twarz. 

Nigdy nie płaczę, ale jak słuchałam świadectw tych osób to się po prostu poryczałam. Gwałty synów na matkach, ciągłe myśli samobójcze.

14 minut temu, JudgeMe napisał:

Wystarczy sobie obejrzeć filmik, który zamieściłam powyżej. 

Kobiety robią z siebie ofiary, a ofiarami są tylko dzieci. 

Pozwól słońce, że to osoba która stoi przed wyborem zadecyduje czy ona jest ofiarą, czy dziecko.

Lubię Cię czytać, ale to co wypisujesz w temacie aborcji w mojej głowie wybrzmiewa tylko jak "Jestem JudgeMe, studiowałam etykę i filozofię, dlatego JA WIEM JAKA JEST PRAWDA O PŁODACH NIENARODZONYCH, WY NIE. Nie mam dzieci, nie byłam w ciąży, ALE ZNAM WSZYSTKIE SYTUACJE JAKIE MOGĄ TARGNĄĆ MATKĘ DO ABORCJI I WSZYSTKIE SĄ ZŁE. Jestem święta, pokropcie mnie wodą święconą". 

Raz się bałam, że będę w ciąży (bliskość nasienia z błoną dziewiczą). Jak mi się zaczął spóźniać okres to od rana do wieczora wegetowałam w łóżku, miałam tętno >100, ręce mi się trzęsły i jedyne co chciałam zrobić to się zabić. Jakbym rzeczywiście zaszła w ciążę i nie miała możliwości pojechać do kliniki to bym się po prostu zabiła. Co mi jest? Skrajna tokofobia. 

Nie znasz wszystkich sytuacji życiowych, psychicznych i rodzinnych, więc nie jesteś w stanie ocenić co będzie dobrym wyborem. I choćbyś srała tu filozofią i jakimiś objawieniami o płodach nienarodzonych to nadal jeśli nie jest to twoja sytuacja, nie powinnaś mieć nic do powiedzenia. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, melody napisał:

Aż przykro mi jak widzę ile ludzi bierze temat od dupy strony i pierdoli frazesy wyssane z palca.

To wytłumaczysz mi o co w tym wszystkim chodzi, bo ja tylko widzę Krzyki i dewastacje? 

 

 

Tak na spokojnie bez prowokacji, też nikt nie wie skąd się wziął ten cały piorun? Dlaczego on? Co on symbolizuje? I dlaczego koloryt taki jaki jest a większości z nas kojarzy się z kolorami 3 Rzeszy? 

 

 

Nie atakuje. Poprostu pytam, może wkoncu coś wie więcej na ten temat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, melody napisał:

Raz się bałam, że będę w ciąży (bliskość nasienia z błoną dziewiczą). Jak mi się zaczął spóźniać okres to od rana do wieczora wegetowałam w łóżku, miałam tętno >100, ręce mi się trzęsły i jedyne co chciałam zrobić to się zabić. Jakbym rzeczywiście zaszła w ciążę i nie miała możliwości pojechać do kliniki to bym się po prostu zabiła.

Trzeba było o tym pomyśleć przed faktem, a nie po fakcie, bo zakładam że wiesz skąd biorą się dzieci. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tymczasem, media  podrzucają propozycje zaostrzenia strajku kobiet "metodą Lizystraty". Żadnego seksu, póki cel nie zostanie osiągnięty. 

https://natemat.pl/324581,zakaz-aborcji-polki-moga-rozwazyc-strajk-seksualny-jak-w-lizystrata?fbclid=IwAR0c-bKq8A_oUHTilfuwcjYOVgNl6AVOH3FzHtm0bRC0sAxq8rUwbL5hlxk#

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, House napisał:

Trzeba było o tym pomyśleć przed faktem, a nie po fakcie, bo zakładam że wiesz skąd biorą się dzieci. 

Jesteś głupi czy głupi? Nie uprawiałam seksu XDDD

3 minuty temu, Turop napisał:

To wytłumaczysz mi o co w tym wszystkim chodzi, bo ja tylko widzę Krzyki i dewastacje? 

 

 

Tak na spokojnie bez prowokacji, też nikt nie wie skąd się wziął ten cały piorun? Dlaczego on? Co on symbolizuje? I dlaczego koloryt taki jaki jest a większości z nas kojarzy się z kolorami 3 Rzeszy? 

 

 

Nie atakuje. Poprostu pytam, może wkoncu coś wie więcej na ten temat. 

Ja nie widzę dewastacji (mówisz o zmywalnych przez deszcz farbach?). Krzyki będą, nie wiem czego się spodziewałeś po proteście. Mają stać i milczeć? Czy przedsiębiorcy też milczeli? Nie zauważyłam, żeby ktokolwiek mówił do nich "Ej, przedsiębiorcy. Wiem, że protestujecie, ale po co te krzyki? Można tak po ciuchu. Postać, pomilczeć"

 

To policja prowokuje i mówiłam, że mam na to dowody.

 

No tak, piorun z iphonowskiego emoji. Rozwala mnie jak ludzie używają tego argumentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, JudgeMe napisał:

Pisałam już powyżej, że kobiety powinny walczyć z takim samym zapałem o poprawę warunków bytowych dzieci z niepełnosprawnością oraz rodzin tychże dzieci. 

A wiesz co by poprawiło? Kasa. Multum kasy i mniej potrzebujących. Czyli nomen omen aborcja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, melody said:

Jesteś głupi czy głupi? Nie uprawiałam seksu XDDD

Jesteś mądra inaczej? Nie słyszałaś że można zapładniać bez sexu?

 

6 minutes ago, JAL said:

media  podrzucają propozycje zaostrzenia strajku kobiet "metodą Lizystraty". Żadnego seksu, póki cel nie zostanie osiągnięty. 

Ot proszę, to się nazywa  lewackie samozaoranie i sprowadzenie oferty kobiet  wyłącznie do jednej wartości :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, melody napisał:

Ja nie widzę dewastacji (mówisz o zmywalnych przez deszcz farbach?). Krzyki będą, nie wiem czego się spodziewałeś po proteście. Mają stać i milczeć? Czy przedsiębiorcy też milczeli? Nie zauważyłam, żeby ktokolwiek mówił do nich "Ej, przedsiębiorcy. Wiem, że protestujecie, ale po co te krzyki? Można tak po ciuchu. Postać, pomilczeć"

Czli dewastacja mienia to w zasadzie nic takiego, bo robione są "zmywalną farbą"? 

 

3 minuty temu, melody napisał:

No tak, piorun z iphonowskiego emoji. Rozwala mnie jak ludzie używają tego argumentu.

Czyli wybrałyście piorun bo akurat był w iPhonie? Nikt tego nie mógł lepiej wymyślić ??? Teraz to mi zrobiłaś dzień heh hehehe. 

 

 

 

 

A kolory czerwono czarne dlaczego? A nie zieleń i błękit? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Rnext napisał:

Gdy kobieta chce usunąć ciążę, to jest jej dziecko, jej sprawa jej genitalia. 

Kiedy chce alimentów - "dziecko jest przecież twoje!"

Kiedy się rozwodzi, dziecko jest znów jej. 

Kiedy chce 500+ - "wszystkie dzieci są nasze"

 

A ta banda durniów, podnóżków płci męskiej, jeszcze im transparenty trzyma. Patentowani kretyni. 

Otóż to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Libertyn napisał:

A wiesz co by poprawiło? Kasa. Multum kasy i mniej potrzebujących. Czyli nomen omen aborcja. 

Zgadza się, ale społeczeństwo im bogatsze tym robi się bardziej laickie. A to już klerowi nie w smak.

Edytowane przez Brat Jan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.