Skocz do zawartości

Facet nie odzywał się ponad tydzień, bo napisał, że był chory. Jak w tej sytacji powinnam zareagować?


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli w głowie masz wątpliwości i pytasz się o to co zrobić losowych ludzi z internetu to właściwie jest już dość mocny znak, żeby olać gościa. W związku, w którym są dwie osoby z miłości nie ma miejsca na takie niejasności, bo wszystko się załatwia szczerą rozmową, bez strachu o to czy druga osoba pomyśli o Tobie jako o np desperatce. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To c.d. mojej historii.

Po tym jak się nie odzywał, trochę sie na niego wkurzyłam, przyznam szczerze, nerwy i duma wzięly górę, więc milczałam  aż do przedwczoraj, byłam na niego taka zła, że nawet myślałam o zerwaniu. W końcu zadzwonilam, pogadalismy chwilę co słychać, spytałam czy wszystko ok i czy też nie ma mi za złe, że się nie odzywałam za bardzo- powiedział, że nie

No i na koniec rozmowy on się pyta "To może się kiedyś spotkamy? Jak czas i zdrowie pozwoli?". A ja na to, że pewnie, może w tym tygodniu, ale jeszcze dam znać i zobaczymy, a on, że to to zobaczymy całuski, pa.

I teraz milczy znów dwa dni, a ja nie wiem co mam myśleć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie po tym co odwalił ostatnio z tym nieodzywaniem się zbyt łagodnie się z nim obchodzisz. Tolerowanie braku szacunku zwykle kończy się źle. Przetrzymaj go trochę, jeśli mu choć trochę jeszcze na Tobie zależy to się postara, bo w tej sytuacji to ewidentnie on powinien. Nie mów, że nic się nie stało, jeśli się stało. Nie chodzi o robienie mu pretensji, no ale niech odczuje, że się do niego zniechęciłaś, a w tej sytuacji powinnaś jeśli masz do siebie szacunek. Chyba, że mu nie zależy to... odpuść, zerwij z nim, zachowaj klasę.

Sami w sporej mierze też określamy swoją wartość, taki kapitalizm, jeśli będziesz cenić się nisko, wiele w ciebie nie zainwestują- i żeby nie było nie chodzi tu o kasę oczywiście.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.10.2020 o 10:01, Analconda napisał:

Powinnaś olać gościa jeśli przeszkadza Ci, że pieprzy inne.

Hej gdzie tu konsekwencja, piszesz jak wielu facetów w obecnych czasach ma kłopot żeby w ogóle z jakąś laską do łóżka trafić, a koleżance wkręcasz, że jej facet wali inne ile wlezie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Maciek Jan Wielki napisał:

Moim zdaniem koleś ma Cię w dupie. Nic więcej. Trzyma Cię na orbicie.

 

Robię identycznie z jedną koleżanką, też są miłe słówka ale co z tego. Raz na tydzień czy co parę dni odezwę się ja, za chwilę ona ale generalnie mam ją gdzieś. 

Ma ją w dupie bo sobie na to pozwoliła- z tego co pisała, wcześniej nie miał.

Więc jedynym rozsądnym rozwiązaniem jest zrobić dokładnie jak on i się tak samo, albo jeszcze bardziej zdystansować. A jeśli nie zadziała to się pożegnać.

Widzę w moim otoczeniu, że kobiety, które tolerują złe zachowanie, zresztą faceci też, z reguły są olewani i to bez względu na ich atrakcyjność.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Fury King napisał:

Hej gdzie tu konsekwencja, piszesz jak wielu facetów w obecnych czasach ma kłopot żeby w ogóle z jakąś laską do łóżka trafić, a koleżance wkręcasz, że jej facet wali inne ile wlezie.

Niewielka grupa mężczyzn rucha większość kobiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MalVina napisał:

Dokładnie. Cała reszta ludzkości uprawia seks, a nie rucha ?

Nie wiem czy zrozumiałaś w ogóle sens moich wypowiedzi. Ruchanie to mają beciaki od czasu do czasu.

A grupa facetów (mniej niż 20%) pieprzy 80% kobiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Analconda napisał:

Nie wiem czy zrozumiałaś w ogóle sens moich wypowiedzi. Ruchanie to mają beciaki od czasu do czasu.

A grupa facetów (mniej niż 20%) pieprzy 80% kobiet.

Czyli 20% pozostałych kobiet seksi się z 80% reszty facetów!!! Szczęściary, nie to co my kukoldziary!!! ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w relacji trzeba się zastanawiać czemu ktoś się nie odzywa, czy wypada się odezwać, zazwyczaj świadczy to o słabej jakości danej znajomości. Według mnie to co odróżnia właśnie dobry tor znajomości to taka płynność w komunikacji bez nie jasności. To świadczy o tym, że się ktoś dogaduję z drugą stroną, w przeciwnym razie, albo ktoś szuka lepszej opcji, albo jakieś zachowanie tak się nie spodobało, że spowodowało wycofanie i olewke. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.