Skocz do zawartości

Orędzie Jarosława Kaczyńskiego


mac

Rekomendowane odpowiedzi

xD

 

Generalnie w ogóle mnie to nie rusza ponieważ już dawno pozbyłem się jakichkolwiek oczekiwań wobec klasy politycznej. 

 

Przeraża mnie bardziej, że ludzie dalej głosują na POPIS i namawiają do tego innych. 

 

Wszyscy Ci którzy w pierwszej turze wyborów prezydenckich głosowali na kogoś innego niż Duda czy Trzaskowski a poszli na drugą turę a także Ci którzy głosowali na Dude i Trzaskowskiego również w pierwszej tylko dlatego, że to "mniejsze zło" oblali narodowy test na inteligencje. 

 

Dlaczego? 

 

Sami się skazaliscie na to, że będziecie wybierać pomiędzy PIS a PO do usranej śmierci bo pokazaliscie, że ich polityka działa nabijajac najwyższą w historii frekwencję. 

 

Skoro działa to dalej będą bazować na waszych najniższych emocjach. 

 

Wstyd mi za ludzi, którzy byli na drugiej turze jesteście odpowiedzialni, że nasza polityka wygląda tak jak wygląda a będzie tak wyglądać bo Wy to aprobujecie chodząc na wybory. 

 

NIE dla wysokiej frekwencji!!!!! 

Edytowane przez Mroczek
  • Like 10
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że Jarosław Kaczyński postradał resztki rozumu, wzywa do obrony kościołów, budynków tej czarnej zarazy, która od dawien dawna żerują na naszym Państwie (przecież mamy rozdział kościoła od Państwa?). Manifesty w całej Polsce dały wyraz temu, jak Polacy są wkur***** na tę całą sytuacje w kraju (rolnicy, przedsiębiorcy, przeciwnicy zakazu aborcji, gastronomia), myślę, że po tej wypowiedzi prezesa nie dojdzie do złagodzenia konfliktu. Wszyscy Ci, którzy jakimś cudem wierzyli, że Andrzej Duda to nie marionetka, moim zdaniem dostali ostateczną, klarowną odpowiedź jaki jest stan rzeczy, chłopina nie zabrał głosu. Czy to czas aby uciekać? Czy jest to początek wojny domowej w Polsce?

Edytowane przez kafu
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i to jest aktor z wyzszej polki .Chlop tak mnie zagadal ze prawie uwierzylem w epidemie ze  kosciol to jakas wartosc dodatnia dla naszego spoleczenstwa  oraz ze sie martwi o ludzi czy tam inne plody . Jak sie plywa cale zycie w morzu fikcji i klamstw to jednak mozna sie tak dobrze wycwiczyc w oratorstwie ze nawet powieka nie mrugnie .   

Edytowane przez thyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wydaje, że on walczy już tylko o dwie rzeczy.

 

1. Nagrobek na Wawelu

2. Co będzie na grobie napisane

 

Został wicepremierem, bo kiedy zejdzie łatwiej będzie przepchnąć jego grób obok brata. Urzędujący wicepremier, umiera służąc Polsce itd. Nawet jakby się mieli porzygać nad trumną, to będą udawać pogodzonych, do póki grobu nie zamkną ci jego "sojusznicy".

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Piter_1982 napisał:

Mnie się wydaje, że on walczy już tylko o dwie rzeczy.

 

1. Nagrobek na Wawelu

2. Co będzie na grobie napisane

 

Został wicepremierem, bo kiedy zejdzie łatwiej będzie przepchnąć jego grób obok brata. Urzędujący wicepremier, umiera służąc Polsce itd. Nawet jakby się mieli porzygać nad trumną, to będą udawać pogodzonych, do póki grobu nie zamkną ci jego "sojusznicy".

Jak tak dalej będzie pierdolił to nagrobek będzie w Wólce Bronowskiej, a na nagrobku symbol taczek na których go wywieźli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Jorgen Svensson napisał:

Jak tak dalej będzie pierdolił to nagrobek będzie w Wólce Bronowskiej, a na nagrobku symbol taczek na których go wywieźli.

Chłop już maksymalnie odleciał. A nawoływanie do obrony i walki to cios poniżej pasa. Pomyśleć, że ten człowiek ma wpływ na losy tak wielu. Nigdy nie zrozumiem procesu wyprowadzania takich jednostek do władzy.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, kafu napisał:

Wszyscy Ci, którzy jakimś cudem wierzyli, że Andrzej Duda to nie marionetka, moim zdaniem dostali ostateczną, klarowną odpowiedź jaki jest stan rzeczy, chłopina nie zabrał głosu. Czy to czas aby uciekać? Czy jest to początek wojny domowej w Polsce?

 

Prezydent jest na kwarantannie, to tak jakby lajtowa, czasowa forma abdykacji. Aczkolwiek głowa państwa, w odróżnieniu od premiera i innych urzędników, nie może skorzystać z czegoś takiego jak urlop.

Na ostatnie pytanie to mógłby odpowiedzieć Ci jasnowidz, zaś na to wcześniejsze odpowiem pytaniem: dokąd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście jak dużo jest mówione o starej konstytucji i o tym, że się nie da sprawy załatwić bez zmiany konstytucji.

 

Ciekawe czy to nie chodzi właśnie o majstrowanie przy konstytucji przy poparciu "opozycji". 

  • Like 17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, nie pierwszy raz, podkładany innym granat wybuchł mu w rękach. A teraz tradycyjnie (bo to jedyna tradycja, jaką kultywuje) ma Polaków za durniów i wciska im kity, że protesty to antykościelne ataki a atak na kościół to atak na polskość a polskość to PiS.

A wystarczy popatrzeć na transparenty, na których nie ma haseł "jebać kościół" tylko "jebać PiS" i tym podobne. 

To już chyba starcza demencja.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Rnext napisał:

 

A wystarczy popatrzeć na transparenty, na których nie ma haseł "jebać kościół" tylko "jebać PiS" i tym podobne. 

To już chyba starcza demencja.

Przecież mają transparenty jebać kościół,mało tego rozpierdalają kościoły od kilku dni w całej Polsce.Nie okłamuj nas na forum.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Rnext napisał:

"jebać kościół" tylko "jebać PiS"

A czy to nie jest zbieżne ze sobą, przecież dla opcji poza pisowskiej, ta partia jest utożsamiana z klerem jak piwo z chipsami. Swoją drogą, albo ten Jarek jest geniuszem, albo debilem, nie zdziwiłbym się jakby to było zaplanowane, ale aż tak daleko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, Revolt said:

Przecież mają transparenty jebać kościół,

Możesz wkleić jakieś foty z takimi transparentami? Bo ja nie widziałem ale chętnie zweryfikuję to co widziałem z rzeczywistością. Za to doskonale słyszę przez okna wyłącznie skandowanie "jebać PiS" i wtórujące mu klaksony. Nawet teraz.

13 minutes ago, Mosze Red said:

Zauważyliście jak dużo jest mówione o starej konstytucji i o tym, że się nie da sprawy załatwić bez zmiany konstytucji.

Żeby oni byli tacy chętni do weryfikacji zgodności przepisów covidowych z konstytucją...

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.