Skocz do zawartości

Orędzie Jarosława Kaczyńskiego


mac

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Rnext napisał:

Możesz wkleić jakieś foty z takimi transparentami? Bo ja nie widziałem ale chętnie zweryfikuję to co widziałem z rzeczywistością.

Nie mieszczą mi sie tu grafiki ale raczej masz w domu google wpisujesz ,,strajk kobiet transparenty'' i lecisz z tematem w ciągu 5 minut masz z 20 anty koscielnych i anty narodowych transparentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Rnext napisał:

Żeby oni byli tacy chętni do weryfikacji zgodności przepisów covidowych z konstytucją...

Pod pozorem realizacji woli narodu i stworzenia nowego przystającego do dzisiejszej wiedzy medycznej i mentalności kompromisu aborcyjnego zaczną majstrować w konstytucji tak, żeby zwiększyć swoje uprawnienia i iść w stronę rządów autorytarnych. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, Revolt said:

masz w domu google wpisujesz ,,strajk kobiet transparenty'' i lecisz z tematem w ciągu 5 minut masz z 20 anty koscielnych i anty narodowych transparentów.

No to chyba google cenzuruje, bo tyle co proponujesz, to jeszcze w necie ogarniam. Natomiast nie widziałem nigdzie transparentów "jebać kościół" jak twierdzisz.

 

7 minutes ago, Revolt said:

Nie mieszczą mi sie tu grafiki

Wszystkim innym się mieszczą, hm. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dupokraci moje merytoryczne i grzeczne komentarze na fb usuwają. 

 

Ja przecież powołuje się na konkretne badania, ale Ci profrekwencjonisci nigdy nie zrozumieją, że są odpowiedzialni za jakość polskiej polityki. 

 

NIE dla wysokiej frekwencji! 

Edytowane przez Mroczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, mac napisał:

Kościoła już nikt i nic nie uratuje. Za tych ludzi nikt walczyć nie pójdzie. Śmiech na sali.

 

Pomyślcie, żeby "przelać krew" za PiS xD Jaki kurwa żart. Bojownicy 500+.

Ty nie pójdziesz, inni pójdą chętnie. 

Właśnie zaczęły się igrzyska. Oby nie zabrakło chleba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Rnext napisał:

Możesz wkleić jakieś foty z takimi transparentami? Bo ja nie widziałem ale chętnie zweryfikuję to co widziałem z rzeczywistością.

https://www.google.pl/imgres?imgurl=https://d-pt.ppstatic.pl/kadry/k/r/1/e1/7f/5f945f5bdc8ba_o.jpg?1603559645&imgrefurl=https://nowosci.com.pl/kolejny-czarny-protest-w-toruniu-mieszkancy-znowu-wyszli-na-ulice-zdjecia/ga/c1-15253844/zd/46120696&tbnid=P37rfVpfCZyGwM&vet=1&docid=hA2ie3Plnc_JXM&w=1280&h=853&hl=pl-pl&source=sh/x/im

 

Jarek czy inny Borysek, co za różnica?

W tym kraju ludzie wybierają tylko między PO a PiS, czyli de facto gówno się zmieni.

Robią sobie co jakiś czas rotacje a Ty człowieku miej tylko wrażenie, że Twoja opcja wygrała.

 

Swoją drogą ,,opozycja” poczuła pismo nosem, po strajkach. Oj jak pięknie grzmią dzisiaj do mediów, jak wygłaszają swoje idee. Jak wypominają. TVN w skowronkach już sami nie wiedzą co mają kamerować.

 

I co z tego będzie?

A no nic. Może za kilka lat ogłupiały tłum wybierze KO. Uroczysta zmiana warty i dalej dymanie bez mydełka.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, czerwony napisał:

Kim on kurwa jest, że z orędziem do narodu występuje. Komedia.

Jest prezesem partii rządzącej Polską, (czyli najbardziej wpływową osobą w kraju) oraz bardzo zręcznym niestety i wyjątkowo cynicznym politykiem.  Kaczyński właśnie wskazał winnych wszystkich nieszczęść jakie spadną na nasz kraj w najbliższym czasie. 

 

1 godzinę temu, Mroczek napisał:

 

Generalnie w ogóle mnie to nie rusza ponieważ już dawno pozbyłem się jakichkolwiek oczekiwań wobec klasy politycznej. 

 

Przeraża mnie bardziej, że ludzie dalej głosują na POPIS i namawiają do tego innych. 

 

Wszyscy Ci którzy w pierwszej turze wyborów prezydenckich głosowali na kogoś innego niż Duda czy Trzaskowski a poszli na drugą turę a także Ci którzy głosowali na Dude i Trzaskowskiego również w pierwszej tylko dlatego, że to "mniejsze zło" oblali narodowy test na inteligencje. 

 

Dlaczego? 

 

Sami się skazaliscie na to, że będziecie wybierać pomiędzy PIS a PO do usranej śmierci bo pokazaliscie, że ich polityka działa nabijajac najwyższą w historii frekwencję. 

 

Skoro działa to dalej będą bazować na waszych najniższych emocjach. 

 

Wstyd mi za ludzi, którzy byli na drugiej turze jesteście odpowiedzialni, że nasza polityka wygląda tak jak wygląda a będzie tak wyglądać bo Wy to aprobujecie chodząc na wybory. 

 

NIE dla wysokiej frekwencji!!!!! 

Mnie to rusza. Klasa polityczna w Polsce nie została przecież przyniesiona na bagnetach i jest taka jak ludzie, którzy ją wybrali.  Ludzie głosują na PO i PiS bo takie poglądy przeważają aktualnie wśród mieszkańców naszego kraju. Polska jest krajem nie tyle europejskim, ale krajem wschodnio europejskim i biorąc to pod uwagę oraz prawie zupełny brak w Polsce tradycji demokratycznych, to  nasza demokracja funkcjonuje całkiem nieżle.

 

Po to rzucałem w latach osiemdziesiątych z kumplami, żeby móc teraz chodzić na wybory i głosować albo i nie głosować na PO, PiS, PSL,  itd.  Nawet ktoś tak poyebany jak Grzegorz Braun może być posłem. I to jest piękne w demokracji.

 

Tak dla wysokiej frekwencji!!!!!

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Yolo napisał:

Ty nie pójdziesz, inni pójdą chętnie. 

Właśnie zaczęły się igrzyska. Oby nie zabrakło chleba.

Mylisz się. Ludzie idą oczywiście, ale nie po takich hasłach i nie za takiego człowieka. On jest skończony i każdy kto ma trochę rozumu to już ogarnął.

 

Można iść, bo bezkarność, a kara jednak nadchodzi, coś tak czuję, jak to obejrzałem. Mam nosa do samozaorania. Jeżeli to nie jest samozaoranie to będę musiał zmienić przekonania.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

El-W7ojt-WMAQ-v-Qc.jpg

Spokojnie. Jeśli tłum się ogarnie i reszta "obrońców" kościoła dołączy tak jak tutaj to do końca przyszłego tygodnia pis będzie pozamiatany.
Mogą to odwlec w czasie próbując wprowadzić stan wyjątkowy i wykorzystać wojsko, ale ich los jest już przesądzony. 

Jaro zagrał all-in bo myślał że obrońcy kościoła i narodowcy się dołączą i będą za niego walczyć ?

Nikt za pis nie będzie walczyć. Zaraz zobaczycie jak szczury zaczną opuszczać okręt.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jan III Wspaniały "jebać kler" to jednak znacząco coś innego od "jebać kościół". Bo zakładam, że kościół rozumiemy zgodnie i należycie - jako wspólnotę wiernych a jednak kler jako urzędników, często miernie się temu kościołowi przysługujących. Nie wierzę że nie widzisz różnicy i próbujesz to zrównać.

Tym niemniej, tego typu hasła to strategiczny idiotyzm.  Również ze strony organizatorów, którzy zgodą na to, przyczyniają się do wątpliwości co do interpretacji intencji i narzucania przez manipulantów własnej narracji. I nie zmienia to faktu, że protesty są antyrządowe a nie "antykościelne". 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rnext być może My, piszący w tym wątku rozumiemy to należycie i nie mam tutaj wątpliwości ale w stosunku do ludzi, którzy wyszli na ulice już mam.

Wydaje mi się, że większość strajkująca wrzuca wszystko do jednego koszyka i dla nich ,,kler” czy ,,kościół” na kartonowych transparentach nie robi różnicy. I to się liczy w ogólnym rozrachunku.

 

Ważny jest kontekst. A według mnie on ma się nijak do troski o anonimową kobietę, która dzisiaj się dowiedziała o wadliwej ciąży. Nikogo przebywających obecnie na ulicy to nie interesuje. Ważne jest, że ktoś tym oświeconym, młodym kobietom podłożył ,,haka” na autostradzie do mentalnego zachodu.
Mogę się mylić ale tak to widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minutes ago, Jan III Wspaniały said:

A według mnie on ma się nijak do troski o anonimową kobietę, która dzisiaj się dowiedziała o wadliwej ciąży.

Co do tego całkowita zgoda. Zresztą to wyraźnie wybrzmiało w Twoim innym temacie. Zainspirowany nim, zrobiłem nawet dziś rano pewien prowokacyjny test - wrzuciłem w rezerwacie niemal to co Ty, jedynie ujmując szerszy kontekst społeczny, z pominięciem epatowania słowem "aborcja". Zainteresowanie pań z rezerwatu - zerowe. Co należało dowieść. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Revolt napisał:

mało tego rozpierdalają kościoły od kilku dni w całej Polsce

podaj wykaz "rozpierdolonych kościołów"

 

1 godzinę temu, Personal Best napisał:

Dobromił Sośnierz (...) Najbardziej MGTOW polityk w Polsce.

Stary, nie pal tego świństwa więcej.

 

1 godzinę temu, Jan III Wspaniały napisał:

Mam pytanie.

Jaka alternatywa?

No jak to?
Maja Staśko i inne takie tam.

O, albo Martusia Lempart.

Przez jej genialne "postulaty" i "żądania" obficie okraszone deklaracjami z cyklu "będziemy STRAJKOWAĆ do skutku".

Oczywiście zaraz potem jest dodane "panowie ochoczo zadeklarowali, że wezmą dyżury za koleżanki". Rozumiszpan - strajk fchuj. Wszystko stanie. Śmierć w oczach normalnie...

 

Biczplis.

 

Godzinę temu, UncleSam napisał:

Spokojnie. Jeśli tłum się ogarnie i reszta "obrońców" kościoła dołączy tak jak tutaj to do końca przyszłego tygodnia pis będzie pozamiatany.
Mogą to odwlec w czasie próbując wprowadzić stan wyjątkowy i wykorzystać wojsko, ale ich los jest już przesądzony

Słyszę to co miesiąc od jakichś 6 lat.

 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, Rnext said:

Natomiast nie widziałem nigdzie transparentów "jebać kościół" jak twierdzisz.

"J3&4@ kościół" nie ma ale jest "J3&4@ kler" i "J3&4@ PiS".

 

 

a0fa82d3-b7af-4add-ba24-2b42fc38540a.jpg     5f945f5bdc8ba_o.jpg

 

 

6 hours ago, Revolt said:

Przecież mają transparenty jebać kościół,mało tego rozpierdalają kościoły od kilku dni w całej Polsce.

Prawie. Mają "J384@ kler" ale nie "Kościół".

W tym wypadku to niewielka, jeśli w ogóle, różnica ale w ogólnym przypadku to nie jest to samo.

6 hours ago, Revolt said:

Nie okłamuj nas na forum

On nie kłamie tylko się czepia, i słusznie bo jest subtelna różnica między "J384@ kościół" a "J384@ PiS".

 

Chodzi o to, że w sądzie za takie przeinaczenie byś przegrał sprawę. (Przynajmniej czasami) Trzeba być ścisłym.

 

 

6 hours ago, Foster said:

A czy to nie jest zbieżne ze sobą, przecież dla opcji poza pisowskiej, ta partia jest utożsamiana z klerem jak piwo z chipsami.

Tak i nie.

Jak "piwo z czipsami" tak ale "kościół" <> "PiS".

 

 

Natomiast "Kościół" i "kler" w powszechnej, zwłaszcza ulicznej, opinii, nie tylko "antypisowskiej" to to samo.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, mac napisał:

Mylisz się. Ludzie idą oczywiście, ale nie po takich hasłach i nie za takiego człowieka

Że nie za niego, to oczywiste. 

A hasła nie są złe, jeśli wziąć pod uwagę kto go słucha.

8 godzin temu, mac napisał:

On jest skończony i każdy kto ma trochę rozumu to już ogarnął.

Tutaj to Ty się mylisz.

On, personalnie powinien być z tyłu i dziwię się że firmuje cokolwiek swoją twarzą. Bo ta twarz rzeczywiście dobrze się nie kojarzy.

 

On, jako polityk ma wszystko i nie zanosi się na zmiany.

8 godzin temu, mac napisał:

Jeżeli to nie jest samozaoranie to będę musiał zmienić przekonania.

Nie z takimi sytuacji sobie radził.

Teraz, to klasyczne 'dziel i rządź'.

 

Ludzie się rozemocjonują przez kilka dni, para pójdzie w gwizdek, a karawana pojedzie dalej. 

Gdyby ten gość radził sobie na arenie międzynarodowej tak jak na polskiej scenie, bylibyśmy w zupełnie innym miejscu. 

Czegokolwiek o nim nie powiedzieć, jest skuteczny.

 

Szkoda, że tej skuteczności mu nie staje jeśli chodzi np. o gospodarkę.

 

Ps. Choć z drugiej strony, patrząc na gospodarkę.

Tutaj, na forum np. widzę same narzekania.

Kiedy porównam sytuację z krajem gdzie mieszkam, Polska na plus. 

Kiedy przyjeżdżam i rozmawiam na miejscu, obserwuję, mam wrażenie że nigdy nie było lepiej.

Porownuję siebie do kilkunastu lat wstecz, kiedy podejmowałem decyzję o wyjeździe widząc beznadziejną sytuację na miejscu i widzę ogromną różnicę. 

Nie wiem czy to bańka mojego otoczenia, które radzi sobie swietnie, czy te narzekania mają jednak inne źródło.

Edytowane przez Yolo
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 hours ago, Mosze Red said:

Ciekawe czy to nie chodzi właśnie o majstrowanie przy konstytucji przy poparciu "opozycji". 

oraz

 

11 hours ago, Mosze Red said:

Pod pozorem realizacji woli narodu i stworzenia nowego przystającego do dzisiejszej wiedzy medycznej i mentalności kompromisu aborcyjnego zaczną majstrować w konstytucji tak, żeby zwiększyć swoje uprawnienia i iść w stronę rządów autorytarnych. 

Jak w takim razie opozycja miałaby się zgodzić na autorytarne rządy PiS-u i zaaprobować nową Konstytucję? Wtedy oni sami będą odsunięci od koryta, bo ciężko mi sobie wyobrazić żeby Schetyna, Biedroń, czy ktoś z Lewicy dostał jakąś tekę ministra, albo nawet wiceministra. Skoro PiS chce władzy autorytarnej, to nie będzie się nią dzielił, a jaką rolę gra tu opozycja wtedy? Zdobyć poparcie opozycji, żeby potem kopnąć ich w dupę, jak już prawo będzie uchwalone?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.